• Terva

Studentka Bláža netrpělivě očekává den, kdy se konečně stane ženou a já už se těšil až bude konec............. Jedna hvězda za Jaromíru Mílovou : http://www.fdb.cz/lidi/31949-jaromira-milova.html(28.7.2011)

• Oskar

Prehistorický předek filmůá la Holky to chtěj taky. Spolu s expertemna trapné mládežnické romány Karlem Štorkánem má na scénáři podíl taky Miloš Macourek (za což se pak velmi styděl). Vážně nejásejte, je to trapná, upocená slátanina s ochotnickými "hereckými výkony" a diletantskou formální stránkou. 0%(12.1.2006)

• argenson

"Pribináky ti nosím, kočky ti kupuju, tak na co potřebuješ ještě holku?!" Schválně jsem si vyjel přehled československých filmů za rok 1979 a... Hon na kočku spadá spíš do toho horšího průměru a na přehlídku v Cannes by to určitě nebylo. Ale na druhou stranu zas takovej průser to není a má to i pár úsměvných hlášek. Profi herci jsou dobří, konkrétně Bronislav Poloczek je naprosto perfektní, zatímco mladí neherci se jen lopotně snaží a moc jim to nejde. Krom toho Jaromíra Mílová to u mě projela už kdysi se seriálem Třetí patro a od tý doby ji nemám rád.(21.7.2015)

Tenhle film jsem si užil. V podstatě jde o tehdejší variaci dnešník sraček jako Panic je nanic, ale tehdy vše bylo naruby (tedy alespoň ve filmovém světě), takže šlo o to, jak zůstat spokojenou zamilovanou pannou. Velice roztomilá představa. A taky zábavná. Místy záměrně vtipné, místy nechtěně - dohromady kopec legrace. Molaritky jak od Disneye.(19.2.2007)

Havlík je ještě lepší knihovník než Abrhám ve Vrchní prchni... :-) Co neuteče, má smůlu...(19.12.2005)