Myši honí kočku, která honí myši. ___ Dnešní náctileté by tento film možná překvapil tím, že v oblasti získání sexuálních zkušeností se toho vlastně moc nezměnilo. Člověk pořád musí řešit dvě otázky - S kým? a Kde? Jo, a ještě rodiče - Kam s nimi? Docela nečekané a otevřené téma na puritánské období normalizace. Situační scénky a hra mladých nezkušených neherců se dají vnímat jako ztroskotání režisérské práce nebo jako vrchol autenticity formanovského stylu - záleží na tom, jaký přístup zvolí divák. Zajímavý je i pohled na socialistické reálie, způsob života a uvažování, který film nabízí. Nepřehlédnutelný je kratičký výstup legendy českého rocku skupiny Katapult. Bílá kombinéza jako módní výstřelek a pohybové kreace kytaristů tenkrát jistě trhaly na kusy srdce všech jejích fanynek. Vcelku jsem se pobavila.(15.11.2011)

Mně tenhle televizní film zas tak strašný nepřišel.. Co napsat..Poloczek a většina dospělých herců hraje dobře, překvapilo mě, že ve filmu hraje (pro něj poprvé v životě) Karel Roden :D a vůbec to celé nebylo tak špatné..oddych na nedělní odpoledne. :)(13.3.2008)

• Big Bear

Celkem příšerná a zdůrazňuji neerotická záležitost se socialistickou hvezdičkou Jaromírou Mílovou. Film nenabízí nic ke koukání..kdo se těší na oblé křivky dívčích ňader a boků bude zklamán, kdo čekal humor, ten také... Film bych tedy doporučil asi jen milovníkům kapely Katapult, která film nejen provází ve scénách z diskoték (ten holohlavý DJ se zahradní hadicí za zády na zdi ve které blikají žárovky byl fakt pekelný !), ale dokonce se tam sami ,,hudebníci'' mihnou. Jelikož si však na tento vpravdě provinční band nepotrpím (resp. se mu snažím kdykoliv vyhnout), nezůstalo prakticky nic čím by film zaujal. Je to taková typická patlanina z dob normalizace, která cosi slibuje, ale je úplně o ničem... *(2.10.2014)