• Oskar

Prehistorický předek filmůá la Holky to chtěj taky. Spolu s expertemna trapné mládežnické romány Karlem Štorkánem má na scénáři podíl taky Miloš Macourek (za což se pak velmi styděl). Vážně nejásejte, je to trapná, upocená slátanina s ochotnickými "hereckými výkony" a diletantskou formální stránkou. 0%(12.1.2006)

Tenhle film jsem si užil. V podstatě jde o tehdejší variaci dnešník sraček jako Panic je nanic, ale tehdy vše bylo naruby (tedy alespoň ve filmovém světě), takže šlo o to, jak zůstat spokojenou zamilovanou pannou. Velice roztomilá představa. A taky zábavná. Místy záměrně vtipné, místy nechtěně - dohromady kopec legrace. Molaritky jak od Disneye.(19.2.2007)

• Terva

Studentka Bláža netrpělivě očekává den, kdy se konečně stane ženou a já už se těšil až bude konec............. Jedna hvězda za Jaromíru Mílovou : http://www.fdb.cz/lidi/31949-jaromira-milova.html(28.7.2011)

Havlík je ještě lepší knihovník než Abrhám ve Vrchní prchni... :-) Co neuteče, má smůlu...(19.12.2005)

• Ony

Tohle má přesně takovou pachuť, jakou od normalizačního filmu o dospívání chci. A je natolik mocná, že by se málem dalo přehlédnout, jaká je to jinak hovadina. Jen málem, protože ten konec (od Blážiny cesty z Prahy) je tupý až moc.(5.4.2013)