Ambiciózní Karolina studuje vysokou školu, pracuje jako redaktorka módního časopisu a jako lektorka v kurzech nonverbální komunikace. Její uspořádaný život nečekaně naruší vztah s poněkud egocentrickým burziánem Alexem, který jí přináší řadu hořkých zklamání. Alex je sice pozorný, ale myslí především na sebe a všímá si spíš svých kamarádů než Karoliny. Vztah, plný nejistoty, zklamání a znovu probouzených nadějí, vyvádí Karolinu stále víc z rovnováhy a vyčerpává ji. Přesto dává Alexovi přednost před pozorností nesmělého Honzíka. Když o několik měsíců později zjistí, že Alex žije s mnohem starší Patricií, opustí ho a rozhodne se být stejná potvora, jako jsou podle jejího názoru muži. Nezávislá, sobecká bestie, která bude kosit chlapy. Vyspí se s čerstvě ovdovělým pianistou i přízemním farmářem Markem, flirtuje s duševně nevyrovnaným ministrem Jarmilem Dobrým, ale když to zkusí na Honzíka, zklamaný mladík ji odmítne. Zdá se, že ani jako bestie nebude mít Karolina štěstí. A tak když se po čase znovu ozve Alex, neodolá a přijme jeho nabídku k sňatku. Vzápětí ji však čeká další hořké zklamání. (TV Nova)

Chise

Koncentrovaná nuda! Hlavní hrdinka je tak strašná, že jsem málem dostala psotník. Všechno vynahrazuje Karel Roden. ()

Hortenzia

prvá časť: 2*, druhá časť: odpad! ... dementné od scenára cez herecké výkony až po réžiu...toto sa podľa mňa nemohlo páčiť ani zarytým feministkám ()

Zemi11

Musím oponovat Thommiemu. Podle mě ten film náboj měl. Ukazujem všem mužům, jak se mají chovat, aby po nich ženy prahnuly. Kdo vám přišel pro ženy přitažlivější. Alex, který si de facto s Danicou Jurčovou pohrával, ukazoval své charisma a nebo ostatní, řekněme dolejzové? Bestiář posílá nenápadný vzkaz všem pánům. Jakoby našeptával "nenechte se ovládnout ženou, buďte sami sebou a žena přijde sama" Závěrem bych dodal, že mě některé pasáže neskutečně inspirovali. Sex v kostele nebo na staré rozklepané pračce. No uvidíme, zní to bestiálně... ()

Dromed

Silný příběh, s postavou velice záhadného a zajímavého Alexe, kterého dokonale ztvárnil Karel Roden. Musím vylepšit hodnocení podle mne velice dobrého filmu, proto 5 hvězdiček (jinak tak 3 a půl). Docela nechápu takové reakce k celkem obyčejnému a průměrně pohodovému filmu. Asi jsem se díval na něco jiného, anebo mi něco ušlo. Nevím. ()

sedm.1

Je sice pěkné,že se Karel Roden občas vrátí k českému filmu,ale tohle fakt myslím nemá za potřebí.Kecy,prdy,beďary.Sem tam sex,sem tam žblebt a kde nic,tu nic.Naprosto nulový příběh,s prázdnýma postavama a nudným dějem.Vtipná mi přišla snad jen postava Marka Vašuta,ale celkově to bylo skutečně jen pobíhání a omílání stále se opakujících činů naivní a neznalé blondýnky,aby jsme se při závěrečné pointě dostali zpátky ke stále stejně naivní a neznalé blondýnce.Vlastně ani nevím,pro koho tento film měl být určen a co měl vlastně naznačit,či snad říct.Mizerný! ()

lskala

Je Karel Roden skutečně nejlepší Český herec? Já si to přestávám myslet, protože ty hrůzy ve kterých v poslední době hrajem jsou úděsný! Charizma má velký, ale to nestačí - ON musí hrát!!! 20% - 1* ()

rozbris

Česká komedie, která z českých žen dělá slepice [a to je lehce řečeno], ikdyž ne že by mi to nějak vadilo:-) Kdo se mi zde líbil a koho bych zde vyzvedl je Marek Vašut, který co řek to smích, až se na podlaze najdete:-) Rozhodně bych tomu 43% nedal, klidně bych tento film viděl v červeném poli, ale to je věc názoru. Já se bavil na 6,95/10 ()

velkyvezir

Tak nevím, film na mne dělal dojem, že jde o volné pokračování Románu pro ženy. Zůstanu-li u tohoto srovnání, je zřejmé, Renč a Viewegh jsou schopnější a zkušenější než Pavlásková a Nesvadbová, neboť tento film postrádá alespoň onen vtip, který byl v Románu pro ženy. Jedna * za námahu s natáčením, druhá * za Jurčovou, která je mazel, byť se v tomto filmu trápila. Roden je nevýrazný, Vašut hraje to stejné co v Románu, nejpřirozenější je hlavními rolemi stále opomíjený Matonoha (Comeback opravdu nepočítám). ()

Lukoboss

Takový osobnosti v tom hrajou, tak pěkně a vcelku slibně to začínalo a nakonec z toho vyšla (ano nebojím se to slovo použít) sračka. Jako pardon, ale stupidita, která obestírá hlavní protagonistku je fakt neúnosná, takže jsem si začal říkat, jestli to je myšleno vážně. Bohužel asi bylo, což je dost krutá realita. Ještě ke všemu to mělo neúnosnou stopáž, kdy už jsem se hodněkrát díval na hodiny, jestli už to náhodou nebude končit. Ty dvě hvězdy jsou snad jen za to herecké obsazení... ()

Ivusha

Hlavní hrdinka je kr*va (nebo se tak alespoň chová)... to ale není to nejhorší. Děsivější je ta 'pravděpodobnost' celého 'díla'. Už jste někdy potkali tolik ujetých charakterů na tak malém place?! ()

Rudinsky odpad!

Pafilm, ktorý je iba zmutovanou ukážkou toho, ako vyzerá blbý scenár a blbé postavy. Ukazovať ženy ako totálne slepice, a chlapov ako inseminačných slabochov zaváňa feminizmom... Hlavnou osou filmu je absurdný pocit ženy dokázať si, že chlapi budú nakoniec aj tak doliezať, a nepotrebujem ich. Hrôza... ()

klukluka

Paní režisérko, tenhle film si za rámeček nedáte... Proč se vám statisté koukali do kamery? Proč blokuje dopravu na silnici auto, které nezasahuje do jízdního pruhu? Proč tam máte natvrdo seskládané záběry odchází/ přichází jak v nějakém levném německém erotickém filmu? A konečně- čím vás oslovil tenhle slabomyslnej námět? Já jen doufám, že si všichni ti potrhlí kluci brali na tuhle promiskuitní micku gumu... ()

Frakira

Teňoučká knížečka Bestiář rozhodně není žádný literární skvost, nebudem si nic nalhávat. A tak si říkám, zfilmovat tohle dílko by mohlo být docela povedený, vtipný, trochu by člověka mohlo zamrazit, začervenat se.....Omyl! Tenhle film se snad měl jmenovat "Pokus o Bestiář" a to tak, že dosti nepovedený. Kdyby se tam neobjevil Marek Vašut se svým "pavím tanečkem", tak se ani nedodívám do konce.....Naprosto změněný charakter hlavní hrdinky (která ani nekouří, v bytě má uklizeno a dokonce vaří!) - to je trochu silná káva... ( I když je docela možné, že kdo to nečetl, tomu se to bude líbit) ()

joshula

Myslím, že průměrné hodnocení tomuhle filmu patří a momentálních 49% je tak akorát a o něčem to svědčí... Po shlédnutí jsem si řekl o čem vlastě ten film byl? Nepochopitelné je už jen to, že hlavní hrdinka neví co vůbec chce. Předloha od vychvalované Báry Nesvadbové mě velmi zklamala, abych pravdu řekla, tak znám mnohem víc knížek s touhle tématikou. Popravdě řečeno se ani nedivím, že se Irena Pavlásková snažila scénář předělat (pokud je to pravda, jak psal bulvár), i když ani jí se to nepovedlo nejlépe. Myslím, že Karel Roden, Miroslav Etzler i Marek Vašut mají na lepší filmy. Díky Markovi jsem se aspoň zasmál, což byl jediný klad filmu. ()

tereza_p

Ze začátku mi film mírně připomínal Román pro ženy, což mě asi po půl hodině přešlo a už jsem jen odpočítávala minuty do konce. Bestiář mě nudil, dialogy mi přišly trapné a celé to bylo tak nějak hloupé. Pořád jsem čekala něco, co mě vyzdvihne z letargie, ale nic takového nepřišlo. Dost jsem se zklamala, takže dvě hvězdičky (z části za Vašuta), ale s odřenýma ušima teda. ()

Kovaja

Chudina holka ta sama nevěděla co vlastně chce a tak sebou nechá zametat jak je každému chlapovi libo.Danica Jurčová je ale fajn kost a zahrála tu naivní slepičku dost dobře.Jen si myslým že je škoda že ji(i když obstojně) nadabovala Andrea Elsnerová.nevím kdo začal s tímhle šaškecem dabovat slováky v českých filmech a naopak ()

Pojďte se bavit o filmech – na rádiu Bubble

Pojďte se bavit o filmech – na rádiu Bubble