Ambiciózní Karolina studuje vysokou školu, pracuje jako redaktorka módního časopisu a jako lektorka v kurzech nonverbální komunikace. Její uspořádaný život nečekaně naruší vztah s poněkud egocentrickým burziánem Alexem, který jí přináší řadu hořkých zklamání. Alex je sice pozorný, ale myslí především na sebe a všímá si spíš svých kamarádů než Karoliny. Vztah, plný nejistoty, zklamání a znovu probouzených nadějí, vyvádí Karolinu stále víc z rovnováhy a vyčerpává ji. Přesto dává Alexovi přednost před pozorností nesmělého Honzíka. Když o několik měsíců později zjistí, že Alex žije s mnohem starší Patricií, opustí ho a rozhodne se být stejná potvora, jako jsou podle jejího názoru muži. Nezávislá, sobecká bestie, která bude kosit chlapy. Vyspí se s čerstvě ovdovělým pianistou i přízemním farmářem Markem, flirtuje s duševně nevyrovnaným ministrem Jarmilem Dobrým, ale když to zkusí na Honzíka, zklamaný mladík ji odmítne. Zdá se, že ani jako bestie nebude mít Karolina štěstí. A tak když se po čase znovu ozve Alex, neodolá a přijme jeho nabídku k sňatku. Vzápětí ji však čeká další hořké zklamání. (TV Nova)

Cecilka

Upřímně řečeno mě film v duchu "dej každýmu týpkovi, kterýho potkáš v buse, a pak budeš vážně drsná" absolutně nezaujal a uměla jsem si během sledování představit stovky jiných lepších věcí, co mám na práci a které taky nad touto "úžasnou podívanou" nakonec vyhrály. Linie příběhu od počátku celkem jasná a popravdě byla upoutávka v TV programu zajímavější, než co se potom dělo na obrazovce (navíc mi tam něco stále připomínalo Román pro ženy a korunu tomu nasadil Vašut) ()

isla odpad!

Ubohy zlepenec radoby erotickych scen s eklektickym vyberom smotanky spolocnosti pricom ako dezert sa podava kravsky ksicht danice jurcovej. ()

Luqi

Film o žene, ktorá nevie čo chce, natočený Irenou Pavláskovou, ktorá asi tiež nevie čo chce ............ Celý film je jedna veľká, s prepáčením, jebačka, občas prerušená neprirodzenými, trápnymi, ženskými dialógmi. O deji ani chýru, ani slychu. Z hercov neoslnil nikto, ako tak Roden spôsobil prirodzene. No a korunu to nasadili zvukári, i keď pri tých všetkých nedostatkoch to ani nestojí za reč. .............. Na Román pro ženy sa dalo pozerať, ale tento pokus natočiť niečo podobné fakt, ale fakt nevyšiel............... ()

adriane9

Jako zabte mě ale já toho Alexe chci :)... Ale k filmu, nevim proč tak nízké hodnocení když to bylo fakt koukatelné a to prosím až do konce. Sice části s Vašutem a Matonohou mi přišly trapný a vypustila bych je, každopádně Alex neměl chybu a ano přiznám se tajně miluju Rodena. A hvězda za scénu v kostele! ()

Bozvav

Vcelku dobrý film, který z mizerného námětu vytřískal maximum. Výborné herecké obsazení, pěkná muzika,zajímavé lokality. Jako jednohubka dost slušné. Za mne 55%. ()

noelcoward73

Náhodou jsem v televizi na tento film narazil. Synopse byla celkem zajímavá. Jen to opravdu není o žádné bestii, název je hodně zavádějící. Více prostoru mohli dostat důležití muži - všechno si prakticky vybral skvělý Roden. Ovšem i ostatní herci v čele s Danicou Jurčovou své role dobře zvládli. Chvilku jsem ovšem uvažoval o 3 *, ale závěr byl celkem uspokojivý. Na české poměry se rozhodně jedná o dost kvalitní film. ()

hazaba

Špatný scénář: ubohé dialogy, ploché postavy; naprosto nesmyslné záběry kamerou (např. snímání Piccadily Circus - k čemu???), nezvládnutý synchron.... Hvězdičku dávám za Vašuta, ten byl celkem vtipný :-) Dost mě naopak zklamal Roden. ()

bonifac

čekala jsem, že to nic extra nebude, ale že to bude tak špatné?hodně slabé...hlavní hrdinka byla fádní až nudná, děj byl tak nějak ořezaný, že sem se místy ztrácela (i když vlastně se tam celkově nic moc ani nedělo...), tvůrcům patrně šlo o to, aby to bylo peprné až skandální a tak tam napráskali tolik sexu co jen šlo...myslím, že to nepomohlo..jediné co stálo za ty dvě hvězdy byly hvězdné výkony Marka Vašuta v roli páva, Tomáše Matonohy za sex v chlívě a Karla Rodena prostě jen za to že je to Roden... ()

wictoria

Další Román pro ženy (který se mi teda líbí podstatně víc) a Bridget Jonesová po česku. Dobří herci, ale příběh nic moc ()

Madden odpad!

UF. Co na to říct?! Jsem filmový maniak, u televize jsem schopná strávit celé dny, a většinou jsem hodně schovívavá, ale v polovině tohohle jsem si řekla, že i já mám lepší věci na práci. ()

crha

Myslel jsem že to bude o násilí páchaném na ženách a místo toho to byl slaďák pro feministky. Kráva Jurčová (nebo spíš teda Karolína) mě srala hned od začátku, ale to jsem se furt ještě těšil, že jí Roden začne šikanovat, když se to jmenuje bestiář neasi. Nic takového se ale nekonalo a já skoro 2 hodiny protrpěl. Nesvadbová by za tohle potřebovala namlátit. ()

jenjan

Svým způsobem je tento film velmi aktuální. Fitka, kurzy sebevědomí, respektive jeho předstírání, plážové juppí párty, konverzace o pár frázích, opálení muži alá „stylový“ časopis, sexistické narážky, chladný minimalismus a duševní strádání. Achich ouvej žena vykreslena jako pipka…až z toho na mne přišla depka, muž jako bizardní figura, či pofidérní jelito. Film celkově bída a děs, jeden velký reklamní spot a povrchní vyjádření bolavé dušičky. A stejně se jednou sejdeme všichni v Tibetu, ale to už tady já doufám nebudu. ()

Darkslayer

Neviem koho sa snazil film zhodit, či chlapov alebo ženy. Na každom zábere sa stieda jedna sprostejšia postava za druhou. Chlapi vypatlani idioti a hlavná hrdinka sliepka a "rozhoďnožka" až na povalu. Zle sa na to pozerá a dokonca sa to aj zle počuva. Na TV som pozeral len spoza notebooku a aj to bolo až veľa. Film vystihuje tu už veľakrát spomínaná skratka WTF (počas celého snímku som si to vduchu neraz vravel). ()

Páně

Děsivý příklad toho co se dá označit za "megafilm". Během projekce jsem několikráte chtěl film jednoduše vypnout a ukončit tak trýznivý zážitek. Není to proto, že by trpělo mé ego, ale má duše. Ano, děkujeme za přehlídku stupidních dialogů, za hloupé postavy, snaha byla. Děkujeme, nikdy více ! ()

Kolssteyn

Vzpíral jsem se této dvouhodinové společnosti, a ani není divu, že se film setkal s jistým nepochopením. Snad byly jeho cílovou skupinou diváci mezi 30-45 lety? (Proto jsem to taky pochopil, už od mala jsem byl totiž nesmírně vnímavé a inteligentní dítě :D ...musím si ty 4 hvězdičky mezi těmi odpady nějak ospravedlnit.) Jeho silnou stránkou ovšem ani tak nebyla schopná česká Ally McBeal jako nadprůměrná kamera F.A.Brabce! ()

Luk Skywalker

Bestiář má řadu chyb: Příběh je neuvěřitelný, s tím jsem měl problém celý film, prostě jsem mu nevěřil, kdyby se to přesto stalo, tak by tento příběh byl slepený od několika různých lidí. Dále jmenuje se to Bestiář, ale z hlavní postavy se bestie nestala, bestie v tomto případě byla Rodenova postava. Na filmu se mi naopak líbilo, že jsem často usmíval až smál, jestli to byl záměr tak jen dobře, pokud ne, tím hůř pro snímek. Dále bych pochválil Vašutův výkon, skvěle zahraný ministr. A nakonec hudba podkreslovala atmosféru filmu. ()

Pojďte se bavit o filmech – na rádiu Bubble

Pojďte se bavit o filmech – na rádiu Bubble