V New Yorku bojuje proti zločinu nejen policie, ale také superhrdinka G-Girl. O jejích kouscích se cestou metrem baví manažer Matt Saunders s kamarádem Vaughnem Haigem. Všimnou si přitom brunetky Jenny a Matt, který dosud neměl u žen velký úspěch, si dodá odvahy a osloví ji. Když jí kapsář ukradne kabelku, využije příležitosti a pustí se do pronásledování. To sice nedopadne podle jeho představ, účelu je však dosaženo. Na schůzce v restauraci se Matt dozví, že Jenny je asistentkou kurátora jedné galerie, nikoli však, že Jenny je G-Girl, a když si musí odskočit, je to proto, aby nedaleko uhasila požár. Zjistí to až poté, když je unesen poskoky profesora Bedlama, který chce informace o Jenny. Dívce, která musí zachránit milenci život, když ho Bedlam pověsí na pochodeň Sochy svobody, nezbývá než se přiznat… (TV Nova)

Seuata

Nejlepší byl ten žralok!!! Zkrátka dobrý film pro zasmání a odpočinek, ale jednou za čas to bohatě stačí. Nejvíc mě mrzelo, že tomuto filmu velmi uškodil samotný název, protože než oni se potkají, seznámí, tak člověk jen čeká na to, kdy se teda konečně rozejdou, ale pak to stojí za to! (člověk čeká téměř půlku filmu) ()

Jupii

Neortodoxné príbehy na filmoch mám rád a žiarlivá pomstychtivá superhrdinka, tak to som ešte nezažil. Taktiež hlavný hrdina mi prišiel z nejakých tajomných príčin veľmi sympatický, dosť som sa aj zasmial, čiže pre mňa jednoznačne nadpriemerná komédia. ()

lobo87

Výborný nápad zabitý nevhodným obsadením a slabým scenárom. Ani jedna postava mi nepasovala, bohužiaľ. Pohľad na superhrdinku riešiacu kopačky od svojho priateľa mal väčší potenciál. Ale ako jednoduchá jednorazová zábava je film určite dostačujúci... 55% ()

da_silva

Takovou blbost sem dlouho neviděl. Anna Faris mi tu přišla nečekaně sexy, ale jinak je herečka stejně strašná jako je Reitman režisér. Ale párkrát sem se zasmál, jen mě mrzelo že docela originální námět pro romantickou komedii (a uznejte že těch neni moc) byl zabitej takovejma "vtipama". P.S. ta scéna se žralokem je děsná ()

`barocco

Parodia na comicsovych hrdinov skoncila napokon s pat milionovou stratou ked nepokryla ani vstupne naklady... Ivan Reitman sice odviedol klasicky dobru pracu, ale v dnesnej dobe to uz zrejme nestaci. Kto vsak prijme hru na superzenu ktora v ziarlivosti je schopna zneuzit aj svoje superschopnosti (u klasickych comics hrdinov nieco nepredstavitelne!) uzije si celkom zabavnu komediu v style osemdesiatych rokov... Mohlo to dopadnut aj horsie. Takze Ivane, u mne dobry.... *** ()

gpx

Jako oddechovka naprosto optimální. Na Umu se sice moc koukat nedá, ale vše vám vynahradí kočička Anička Farisů. ()

Snooper

"Proč po nás G-girl hodila žraloka?" Co to má být? Soutěž o nejstupidnější filmovou repliku? Větší slátaninu jsem dlouho neviděl. Celkem zajímavý nápad je pohřbený pod demencí jednotlivých scén. Jedna hvězdička za dlouhé nožky Umy Thurman. ()

HennessyVSOP

Zklamání nad zklamání, na ten film mě nalákala pouze Uma, kterou zbožňuji, ale takovou sra_ku jsem s prominutím nečekal. Zero vtipu a zero inteligence. Ty dvě hvězdy jsou za žraloka a za Umu. ()

Chonka

Nic světoborného, nicméně jsem se dobře pobavil. Režisér nám dává jedinečnou šanci nahlédnout do soukromého života super-hrdinky a to že to vždy není tak jak jsme si představovali.Vtipné scény o tom jak žena žárlí jako každá jiná a tím že je super-hrdinka to tomu dodává jedinečný říz. Film na jeden večer ale opravdu pobaví. ()

JackieBliz

Takovou pitomost jsem dlouho neviděla. Celé se to točí - ale vždyť to všichni víme, je to přece v názvu filmu! Nedostala jsem ovšem to, co jsem očekávala. Na takové téma - ksakru z toho se dalo vyždímat tolik vtipných věcí! Vůbec mi neseděla Anna Faris (Scary Movie) a Luke Wilson je otravný v každém filmu. Děj je nulový a předvídatelný. Přeháním, zas tak děsné to nebylo. Jen to není rozhodně typ filmu na který se podívám ráda znovu. Vlastně nikdy, budu se mu vyhýbat. ()

Kada80

Strašná holčičí rvačka na závěr.Anna Faris hrůza a děs (pořád vypadá jak děcko) a tak mi tenhle film zpříjemnila jen má oblíbená Uma a to je sakra málo. 30% ()