V New Yorku bojuje proti zločinu nejen policie, ale také superhrdinka G-Girl. O jejích kouscích se cestou metrem baví manažer Matt Saunders s kamarádem Vaughnem Haigem. Všimnou si přitom brunetky Jenny a Matt, který dosud neměl u žen velký úspěch, si dodá odvahy a osloví ji. Když jí kapsář ukradne kabelku, využije příležitosti a pustí se do pronásledování. To sice nedopadne podle jeho představ, účelu je však dosaženo. Na schůzce v restauraci se Matt dozví, že Jenny je asistentkou kurátora jedné galerie, nikoli však, že Jenny je G-Girl, a když si musí odskočit, je to proto, aby nedaleko uhasila požár. Zjistí to až poté, když je unesen poskoky profesora Bedlama, který chce informace o Jenny. Dívce, která musí zachránit milenci život, když ho Bedlam pověsí na pochodeň Sochy svobody, nezbývá než se přiznat… (TV Nova)

Tyna31

Popravdě jsem od tohohle filmu čekala větší propadák, ale já jsem se docela s nadhledem bavila a na zabití nějakého volného večera to určitě stačí. A plusem je i nádherná Uma:) ()

hlína

Film který dokoukáte jen proto, že Uma Thurman je neohlodaná kůstka, která navíc umí hrát a Anna Feris je kůstka, která sice jako herečka objíždí třetí ligu, ale jinak je to totální mucholapka... jo a ty teplouši na pozadí mektající nesmyslný rádobyfťypy to celý zazdily na totální sračku. Kill shit scriptwritters, let's kill them all... ()

estee odpad!

To sa jednoducho nedalo pozerať. Nezachránila to ani moja obľúbená U. Thurman. Strašné, trápne, stupídne...Keby existoval odpad na druhú, tak dám ten. Strata času, peňazí aj nervov (hlavne pri pohľade na hlavného hrdinu). Neodporučila by som to ani nepriateľovi. ()

umbjaz

já nevim, že když začne končit film a rozezní se v drtivé většině případů nějaká vážná hudba. tak z americkejch filmů cejtím jakousi povrchní snahu zahrát na finální emoce a to především houslovím zvukem. když končí nějaký Japonský anime, nebo drama. hraje taky vážná hudba, taky jsou to především housle, ale to mě vážně pohne se srdcem a donutí ho udělat. "dum-du". že by Jablíčka uměli finální scénu vykonstruovat líp, nebo je to tí, že všech tech americkejch Happyendů mám už pokrk??? ()

KdG

Celkem slušná, velmi dobře obsazená komedie, scéna se žralokem je fakt originální. Mohli z tématu vytlouct ještě víc vtipu, ale i tak je to lehce nadprůměrná komedie, která nezklame. Mimochodem Uma je pořád kočka. ()

DjMetal

Slusny film o silnej zenskej. a hra tam super herecka Wanda Sykes.ked ju vidim, tak sa uz smejem,lebo ona ma vzdy take kecy:D:D...najlepsi usek je ked su Uma Thurman, Luke Wilson v posteli:D...fakt super ()

Zajija

Takovej supermánek v sukni. Představa histerycké bejvalky která vám hodí do obývacípo pokoje žraloka na památku je velmi pěkná. Dobrá komedie která dovede pobavit, ale místem to bylo hodně slabé. 45% ()

Marat odpad!

toto je film? Jak se mohla Uma Thurman takto znemoznit? Neco tak stupidniho jsem pekne dlouho nevidel. Nemozne trapne ()

unrocker

Příjemné pobavení , zasmál jsem se a to čekám od komedie... Je to sice taková kravinka jako že si člověk říká co ještě vymyslí za blbiny ale celkově taková pohádka pro dospělé... :) Normálně 3* ale díky mojí oblíbené Umě dám 4* ()

RobbieM@N

Hodně příjemná záležitost, vtáhlo mě to a zabavilo na celou dobu, pár vtipů se našlo, škoda spoilerování už před začátkem. A jméno G-Girl vypadá hodně lacině, i když nechápu proč nikoho nenapadlo, že její Achillova pata je možná právě "hluboko" v bodu G...jo a Luke Wilson není herec. ()