V New Yorku bojuje proti zločinu nejen policie, ale také superhrdinka G-Girl. O jejích kouscích se cestou metrem baví manažer Matt Saunders s kamarádem Vaughnem Haigem. Všimnou si přitom brunetky Jenny a Matt, který dosud neměl u žen velký úspěch, si dodá odvahy a osloví ji. Když jí kapsář ukradne kabelku, využije příležitosti a pustí se do pronásledování. To sice nedopadne podle jeho představ, účelu je však dosaženo. Na schůzce v restauraci se Matt dozví, že Jenny je asistentkou kurátora jedné galerie, nikoli však, že Jenny je G-Girl, a když si musí odskočit, je to proto, aby nedaleko uhasila požár. Zjistí to až poté, když je unesen poskoky profesora Bedlama, který chce informace o Jenny. Dívce, která musí zachránit milenci život, když ho Bedlam pověsí na pochodeň Sochy svobody, nezbývá než se přiznat… (TV Nova)

JJ.Gibson

Příběh o neurotické superhrdnice, která po rozchodu s "největší" dosavadní láskou, se začně mstít nekonvenčními zbraněmi, např. vynese vám auto na oběžnou dráhu nebo vám hodí žraloka do obýváku :) Rozhodně zábavný filmeček, dobře obsazený, na který se příjmně kouká. Plus Uma Thurman, jako G-Girl jí to vážně seklo!!! ()

UncleG

Představuju si naživo modelovou situaci: naše partička pěti brejlounů se sejde v knajpě a po třetím pívu někdo nadhodí: "hele a co kdyby někdo z nás začal randit se superholkou?“ Téma je shledáno dostatečně nosným a během následujících tří hodin vymyslíme z fleku obrovskou řadu fórů. A jsem si bohužel jistej, že víc než dvě třetiny těchhle našich pindů by byly vtipnější a nápaditější než to, co zas jednou předvedli ubožáci z Hollywoodu. Proboha, chlapci s báječnou klikou! Nezapomněl náhodou někdo, že točíte komedii? Takže pro příště si pamatujte, že když už máte jednou k dispozici rozpočet velikosti HDP Bulharska, zaplaťte v hospodě tři píva náhodným typusům, ať vám do scénáře vymyslej aspoň ňáký fóry. Nemusí jich bejt moc. Stačí, aby byly vtipný. Celá komika "bejvalky“ totiž spočívá v tom, že Uma Thurman má jakože... tohlecto... superschopnosti. "Haha. To jsme se ale nasmáli, pane Reitman!“ O zoufalství s názvem "děj" se nezmiňuju vůbec, protože bych musel zabrousit do vod velmi nekonveční češtiny. Nebrat! ()

Laxik

Na tyhle druhy filmů nejsem. Takže mě to nebavilo. A nebavilo by mě to mnohem víc, kdybych to sledoval při plném vědomí a nedělal u toho tucet jiných věcí. Takže takhle mě to nebavilo na dvě hvězdy. ()

Orlau32

Zajímalo by mě, kolik jsme za ten film zaplatili a kdo u nás takové SUPER KRAVINY nakupuje. Co prosím vás, bylo na tom směšného ? Že to kopíruje ten film o tom supermanovi ? NEUVĚŘITELNÁ pitomost. ()

blackrain

Když superhrdinovi hrábne, tak je to nebezpečné pro všechny, nejen pro toho s kým se momentálně rozejde. Škoda, mohlo to být více vtpiné. Takhle je to superblbost, ze které si odnáším jen vzpomínku na scénu se žralokem a autem obíhajícím zeměkouli. ()

kaylin

Tohle je snímek, u kterého jsem se docela bavil a konečně jsem si začal uvědomovat, že Uma Thurman je vážně kočka. Nevím, proč mi to po "Kill Billovi" pořád ještě trvalo. Komedie, která většinou asi neurazí, stejně jako nenadchne. Proto bych jí dal takových pěkných 50 % asi nejlépe. ()

Damiel

Dlouhou dobu jsem nebyl s to rozklíčovat, čím vlastně Superbejvalka od režiséra Krotitelů duchů chce být. Romantickou komedií? Parodií na superhrdinské filmy? Parodií na Scary Movie (díky Anně Faris:-)? Jedno totiž podráží nohy druhému, takže ve finále ani ryba, ani rak, spíš kočkopes... Umě to jako nevýraznému civilnímu alter-egu superhrdinky vůbec nesluší, tahle ženská je kost a nesmí se z ní dělat puťka, protože jí to vůbec nesekne. Z Luka Wilsona jsem měl dlouho pocit, že sleduju odvar z 40 let panic. K tomu připočtěme všechny "nutné" ingredience hollywoodské zábavy středního proudu v čele s trapným kamarádem hlavního hrdiny, jenž Mattovi udílí "cenné" rady, jak to skoulet se ženskými... (s takovým kamarádem bych já osobně komunikoval maximálně po internetu, né ho tahal do hospody :-) Čitelné zvraty a zoufalý konec mě už vůbec nepřekvapily, spíš jsem se k provařené pointě docela pronudil. ()

dawe04

Superzklamání. Holky jasně vedou - Uma je cool, Anna hot, oproti tomu Luke trapný a Rainn ještě trapnější - ale co z toho, když romantika nefunguje, vtipné je to poskrovnu a co nejhorší, ani zábavné to není. Originální nápad ano, dobrý film ne. A žralok všechno nezachrání. Ani vhozený do bytu. ()

OG_Swifty

Uma nepatří mezi moje oblíbené herečky, ale kupodivu mi tady v tom filmu byla sympatická. Samozřejmě hrála egocentrickou pí... superhrdinku, což k ní tak nějak přirozeně sedí, ale bylo to chvílema zábavný. Superhrdinský sex byl trapárna, vyznání lásky padoucha mě taky moc nedojalo a žralok v pokoji byl hodně CGI - celkově ten film ale klapal. ()

lioncel

Největší chybou zde pro mě bylo, že Uma Thurman jako žena (se svou velikostí bot) u mě nikdy nevzbuzovala nějaké dráždivé chutě nebo dokonce, mohu-li to tak otevřeně říci, erotické představy .. prostě to mezi námi nikdy nezajiskřilo … ale ten žralok byl fakt super originální nápad (to prostě nemělo chybu) … ()

Chen

Reitman umí lépe a z námětu by se dalo vytřískat mnohem více. Moje superbejvalka by ocenila více vtípků ve stylu "žralok v ložnici", ale na druhou stranu je to sympatická a milá komedie, která netlačí na pilu a křečovitě se nesnaží rozesmát diváka za každou cenu. ()

Hees

Dobrý herci a dobrý nápad ale film taký dobrý nie je.Trošku ma bavil ale to je asi málo.Rozhodne som sa viac tešil na spojenie Uma Thurman a Anna Faris v jednom filme lenže ten film v globále je pokazený.A pri tom sa s nápadu dalo vyťažiť mnoho. ()

HappySmile

Filmy s Lukem Wilsonem mám ráda, ovšem tohle je spíš další blbina ve stylu Anny Faris. O to víc mě překvapuje, že se do tohoto projektu pustila Uma Thurman, u které je člověk zvyklý na trochu solidnější věci. Kdybych byla puberťák, tak si ten film určitě skvěle užiju, obávám se ale, že vyšší věkové kategorii to bude spíš připadat jako pěkná trapárna... třetí hvězdička je za fešáka Luka Wilsona. ()

SallyZen

Snímek, který nemá pořádně čím zaujmout. Pointa filmu je opravdu pitomá a herecky průměrné. Ivánku, už si měl lepší filmy. 35%(Umo, co takhle vzít zase do ruky katanu a pokosit pár končetin?). ()

Martin741

Vyborna komedia ukuchtena v reziserskej kuchyni Ivana Reitmana s mojou milovanou Umou Thurman v hlavnej ulohe. Akcne sceny potesia. 87 % ()

shyster

Kdo tohle pustil do kin? Vždyť to mělo směřovat přímo na VHS či DVD. Nejspíš bych si to pak pustil v sobotu ráno při čištění zubů a při mytí oken, abych měl jakousi kulisu. Nevtipnost, trapnost a režisérská neschopnost a nenápaditost čouhá z každého záběru. Nezachraňuje to ani Uma, kterou považuju za nejvíce "hot" herečku v Hollywoodu. ()