V New Yorku bojuje proti zločinu nejen policie, ale také superhrdinka G-Girl. O jejích kouscích se cestou metrem baví manažer Matt Saunders s kamarádem Vaughnem Haigem. Všimnou si přitom brunetky Jenny a Matt, který dosud neměl u žen velký úspěch, si dodá odvahy a osloví ji. Když jí kapsář ukradne kabelku, využije příležitosti a pustí se do pronásledování. To sice nedopadne podle jeho představ, účelu je však dosaženo. Na schůzce v restauraci se Matt dozví, že Jenny je asistentkou kurátora jedné galerie, nikoli však, že Jenny je G-Girl, a když si musí odskočit, je to proto, aby nedaleko uhasila požár. Zjistí to až poté, když je unesen poskoky profesora Bedlama, který chce informace o Jenny. Dívce, která musí zachránit milenci život, když ho Bedlam pověsí na pochodeň Sochy svobody, nezbývá než se přiznat… (TV Nova)

Paity

Hlavně dobré, jak Uma Thurman hází žralokem a podobně. To bylo povedené. Jen škoda Luka Wilsona, který hraje pořád stejné trouby. ()

Arach.No odpad!

Takovouhle blbost už jsem vážně dlouho neviděl! Chvílemi jsem se nudil, chvílemi jsem byl znechucen blbostí všech zůčastněných. Můj poznatek: Uma Thurman si neumí vybrat dobrý projekt. ()

Cassandra

Celkem fajn zábava. Pár povedených vtipů, sympatičtí herci, krátká stopáž, relativně slušné triky... necelých 70 %. Je spousta slabších komedií s vyšším hodnocením. ()

Radim

Trochu infantilní, ale občas vtipné a v každém případě originální. Kdyby ale nebylo vše vyžvaněné v názvu a traileru, možná by film vyzněl mnohem lépe. ()

mirkaaa

Myslela jsem si, že to bude trochu lepší, ale nakonec se na to dalo celkem dívat. Luke Wilson je sympaťák, pro kterého mám slabost a je zábava sledovat jak se vypořádává s nástrahami ďábelské Umy Thurmanové. Nejlepší byl asi žralok. Prostě pohodová komedie. ()

Haymar

Už samotný nápad se mi zdál poněkud nešťastný! Samotné zpracování mě v tom jen utvrdilo! Přitom Reitman kdysi uměl tu a tam vystříhnout solidní komedii (holt senilita je hrozná věc)! Dobrá! Díky Wilsonovi a Umě pro tentokrát přivřu obě oči... ()

Prochy38

Povedená komedie. Já se opravdu nenudil a přítelkyni se to dokonce líbilo. Efekty nebyly vůbec špatné a mně to přišlo hlavně originální. U. Thurman je nádherná ženská a tady to dává jasně najevo. Průměr, který nemůže urazit. ()

Delaney

Vidět tenhle film s přítelkyní, se kterou jsem se pár týdnů na to rozešel... Zkazí zábavu z něj... lehčí zoufalejší americká komedie... 40% ()

Sl@yer

Jako záplata nedělniho odpoledne v televizi se na to kouká docela dobře. Rozhodně jsem se u toho nenudil (na Annu Faris je radost se koukat). Ale vidět to asi kdekoliv jinde, asi bych tak "spokojený" nebyl. cca 50% ()

Angie91

No na histerickou Umu Thurman sem si nemohla ňáko zvyknout, jednou se to dalo vidět, ale podruhé prosím už nééééééééé!!! ()

Yardie

50%. Pokud to měla být komedie, tak teda nebyla. Zasmál jsem se možná 1x-2x za celý film. Pousmál možná 3x. Velké zklamání. Spíše klasický romantický film. Promarněný potenciál - z takového tématu se dala vymačkat spousta vtipných a komických situací. Jediné plus je 2 krásné holky. Zklamání! Howgh! ()

Marys

Absolútne neviem, čo si mám o tom myslieť. Ak to mala byť nejakým spôsobom konkurencia komixovým superhero adaptáciám, potom to bolo niečo otrasné. Ak paródia, tak zvláštny pokus. Ak nejaký vtipný žvást s iskrou myšlienky a vychutnávaním si nedokonalých efektov, tak to beriem. Ale nič moc teda. ()

Blazin

Velice jsem se těšil na tuto komedii, dobré herecké obsazení a skvělý nápad, ale potenciál nebyl podle mě ani zdaleka využit jak by si zasloužil. ()

Bivoy

Celkem vtipná parodie, která ale ničím nepřekvapí a hezky si jede v názvem vyznačených kolejích. Člověk tak jenom čeká, čím vším ještě "supermanka" po svém milém hodí a co vše mu ještě ze žárlivosti rozbije. Pokus o uvaření rybičky byl jednoznačně nejlepším kouskem ;-) ()