V New Yorku bojuje proti zločinu nejen policie, ale také superhrdinka G-Girl. O jejích kouscích se cestou metrem baví manažer Matt Saunders s kamarádem Vaughnem Haigem. Všimnou si přitom brunetky Jenny a Matt, který dosud neměl u žen velký úspěch, si dodá odvahy a osloví ji. Když jí kapsář ukradne kabelku, využije příležitosti a pustí se do pronásledování. To sice nedopadne podle jeho představ, účelu je však dosaženo. Na schůzce v restauraci se Matt dozví, že Jenny je asistentkou kurátora jedné galerie, nikoli však, že Jenny je G-Girl, a když si musí odskočit, je to proto, aby nedaleko uhasila požár. Zjistí to až poté, když je unesen poskoky profesora Bedlama, který chce informace o Jenny. Dívce, která musí zachránit milenci život, když ho Bedlam pověsí na pochodeň Sochy svobody, nezbývá než se přiznat… (TV Nova)

Coald

Viděl jsem tenhle film, jen kvůli tomu, že ho dávali v telce a neměl jsem co dělat. Asi bych si ho už víckrát nepustil, párkrát jsem se zasmál, ale to zpracování...to je hrozný. ()

kelet

To, že to je nevinná kravina by som prežil, ale ak sa k tomu pripoja hrozné efekty a herecké výkony, je to hlboký podpriemer. Pritom príbeh o vzťahu medzi normálnym a super-človekom je sranda a to, že nasrať priateľku superhrdinku sa neoplatí tomu dodáva možnosť slušnej zábavy. Bohužiaľ táto možnosť ostáva absolútne nevyužitá a samotný nápad je zadupaný do zeme hrozným spracovaním. Hodnotenie: 5% ()

Tool

Průměrný "akčňák", který nijak nevybočuje z řady ostatních spotřebních filmů. Jediné plus, je Beatrix Kiddo, kterou mám rád a je určitou zárukou kvality. Nicméně i umělec si občas zaskočí od umění k penězům. ()

RomanBond007

Nebolo to bohviečo, ale dalo sa pri tom zabaviť ked ste zhúlený alebo dosť opitý. Ale narozdiel od iných komédií, nešli vtipy do trápnosti, skôr na pousmiatie. Ale najviac som sa zabavil pri tých posteľných scénach a pri tom otvorení chladničky : ,, Mám spôsob ako ju zneutralizovať(otvoril chladničku, kde je kameň a šunka)´´ ,, Ten kameň´´ ,, Nie, ta šunka.´´ Ale ak v TV nejde nič, alebo sa chcete aspoň trochu zabaviť, odporúčam.60%!!! ()

zaack

Jakoby tenhle film připlul odněkud z osmdesátých let. Je to nenáročná pohodička s fajn herci a režií. Nic víc, nic míň. ()

Vital

Jak by asi vypadal superman,kdyby byl jako Uma v této komedii? Zajímává myšlenka,pro někoho.Ovšem těžko říct,co tvůrci chtěli tímto filmem říct,parodie na supermana? nebo jen pobavit diváka? skloubit srandu s něčím "super"? Těžko říct film je rozhodně zábavný ale málo scénaristů dokáží udržet celý film v napětí a srandu a tady posledních 20 minut začíná být moc rychlý a bláznivý,rozhodně ale o neni vinou herců,ale prostě právě tím scénářem,ale jako oddychovku na 95 minut to neni špatný. ()

LordMalak

Přiznám, že jsem se bavil. Určitě se najde několik klišovitých míst, pár zbytečností, sem tam trapností, ale alespoň na jedno shlédnutí to je určitě. ()

zawa

Na večerní odpočinek, zasmátí relax. Vtipné hlášky a scény, však je to komedie ne? Ještě k tomu fantasy, to jediný mě z filmu nalákalo nejvíc. No vlastně ještě jedinečná a užásná Uma :) 60% ()

emil_sojka

Tak skvělá myšlenka a mizerné provedení. Po skončení jsem měl pocit, že režisér chtěl vlastně vyprávět o něčem úplně jiném. Nevím, nevím, poslední dobou stále častěji fandím záporným hrdinům... ()

Klišé

Nenáročná romantická komedie...příběh je neokoukaný a v kombinaci s Umou Thurman, i v celku zábavný. Jenom ten název mě dost štve. ()

gizi

Docela zábava, řekl bych, že rozhodně lepší, než ty vážně míněné zfilmované komiksy. Moc se mi tam líbí Anna Faris a ten vztah jí a hlavního hrdiny. 65%. ()

giacobbe

V poslední třetině mírně komediální fantasmagorie plná amerického vlastenčení typu Krotitelé duchů, přesto by si svého diváka našla. Bohužel první více než hodinu je vám servírována ženská verze supermana bez sebemenšího nového nápadu. -skoro jsem nevydržel ()

schindler

Špetka romantiky, špetka humoru, špetka visuálních efektů, průměrná Uma, průměrný Luke, prostě taková průměrná jednohubka na jeden večer. ()

Tweetak

Já si nemůžu pomoct, ale první půlku jsem se vyloženě nudil a druhou jsem jen byl zvědavý, jak to dopadne. Nakonec z toho vyšlo něco tak ztřeštěného, že si to ty 2 hvězdičky zaslouží. ()

laureen

Bohužel ani fakt, že Uma Thurman je mou oblíbenou herečkou, nemění nic na tom, že to téměř po celou dobu byla nuda k uzívání. Zbytek času vyplňují buď scény docela slušné nebo naopak až směšně absurdní (již zmínění žraloci) - a tyto bohužel převažují. Tento film si už znovu dobrovolně rozhodně nepustím, jedna hvězda za Umu, na kterou se dobře kouká a druhá za happy end. :-) ()

Duerre

Jednou a dost. Na nudný pondělní večer je to dobré, ale víckrát to už vidět nemusím. Film u kterého už jen z názvu víte co se tam bude dít. * ()

Ladas6

No, je to šílená kravina! Nicméně pár hlášek se opravdu povedlo. Bohužel pár hlášek (rozuměj 4-5) rozhodně nezachrání film. Uma hrála asi v rámci možností, ale ostatní bída. Hlavně Anna Faris se pořád tvářila jako ve Scary Movie. Bohužel ve Scary Movie záměrně hraje jak poleno, tady hraje jak poleno nedobrovolně. Luke Wilson není můj favorit a hrát dle mého prostě neumí, nicméně právě on pronesl pár těch hlášek, takže je mu odpuštěno. Bohužel to není ani večerní jednohubku, prostě to nudí! ()