V New Yorku bojuje proti zločinu nejen policie, ale také superhrdinka G-Girl. O jejích kouscích se cestou metrem baví manažer Matt Saunders s kamarádem Vaughnem Haigem. Všimnou si přitom brunetky Jenny a Matt, který dosud neměl u žen velký úspěch, si dodá odvahy a osloví ji. Když jí kapsář ukradne kabelku, využije příležitosti a pustí se do pronásledování. To sice nedopadne podle jeho představ, účelu je však dosaženo. Na schůzce v restauraci se Matt dozví, že Jenny je asistentkou kurátora jedné galerie, nikoli však, že Jenny je G-Girl, a když si musí odskočit, je to proto, aby nedaleko uhasila požár. Zjistí to až poté, když je unesen poskoky profesora Bedlama, který chce informace o Jenny. Dívce, která musí zachránit milenci život, když ho Bedlam pověsí na pochodeň Sochy svobody, nezbývá než se přiznat… (TV Nova)

Cortesz

Opět další typická americká romantická komedie, tentokrát dost originálně říznutá komixovou linií se "superwoman" v nic moc podání Uma Thurman, vlastně když se tak zamyslím, tak ani ten Wilson nějak zvlášť nezaujme, bylo zde pár zábavných momentů, ale příšli až po rozchodu mezi hlavními postavami, konec mi přišel přehnanej, ale to je film sám o sobě celej. Dalo se na to koukat, ale jinak jde o průměrnou romantickou komedii s originálním nápadem, to je ovšem vše. ()

Elegnor

Docela hloupý: Luke Wilson vynikne jen při několika parádních vtipech, postavy jsou docela plochý a konec neuvěřitelně hroznej.. ()

Pagliacci

Sice hodnotím od scény s bílým žralokem v obýváku (WTF?) ale ani první polovina filmu v kvalitě Foresta Gumpa by to z té jedné hvězdičky nevytáhla. Uma se zaprodala jak nejvíc to šlo a neumím si představit honorář, který by za vyslovení takových žbleptů stál, natož aby postavila ksicht před kameru. Luke hraje svůj standart což je slabota jako vždy a výsledku nepomáhá ani příběh, který je možná originální ale to byli svého času i pravé neštovice což je jenom o trochu horší než tohle. Vtipné scénky jsou trapné přesně jako v děsném dojáku od trojky výš a celý je to zabaleno do patosu který ve mě nevím proč evokoval (kromě silných depresí a krvácení s očí) vzpomínky na HSM. ()

Jara_II

Jako jednohubka je Moje superbejvalka naprosto dokonalej film. Sekne to tady Umě i Anně, parkrát se člověk zasměje.. jasně triky byly trochu nedotažený a konec možná až přespříliš klasicky přeslazený a předvídatelný, ale o to tady nešlo.. ()

wlk1

50%. Někdy to na to nálada snad i může být. Konec už je docela slušnej maglajz, ale za žraloka dávám o * víc než bych dal bez něj. 3* ()

Kubi21 odpad!

Pro mne bohužel hrozné zklamání od režiséra, který dokázal stvořit báječné lovce všech příšer a duchů. Toto je tak, jak to jen vyslovit, ani skrz zuby to nemůžu protlačit, trapné, ubohé, nemastné, neslané a úplně pitomé a k tomu všemu je zde tak odporný a nesympatický hlavní "hrdina". Zkrátka ne každý Wilson může všechno uhrát kukučem. A přitom námět a nápad skvělý. Bohužel není každý den posvícení. Pro mne po dlouhé době film, který jsem dokoukal s obtížemi a díky kterému jsem si rval zbytky ustupujícího vlasového porostu za to, že jsem s tím ztrácel čas. ()

johnsnow odpad!

Márnosť šedivá kamoška mi to odporúčila že je to jak superman iba tam je žena. Tak toto má k supermanovi tak blízko ako naša Zem ku Kryptonu. ()

ostravak30

Pro Dona Payna se jednalo o první filmový scénář, přičemž následně se již věnoval skutečným super hrdinským filmům. Zkombinovat však romantiku a hrdinský film by mělo svou logiku, kdyby i G-Girl normálně uvažovala anebo se jednalo o opravdovou  parodickou komedii. To se bohužel nestalo a tak film vyznívá nanejvýš trapně. A to nemluvím o tom, že triky vypadají hodně lacině. ()

izual

Úvodních 80 minut bylo příjemným překvapením.Vesměs fajn herci, občas trefné dialogy,sem tam docela vtipné situace a horší triky mi nevadily. Byl jsem připraven film obdarovat nádhernými 3*. Bohužel posledních 15 minut se neslo v duchu trapnosti a těžké debility... ()

rafix

Dobrá komedie s Umou Thurman a Lukem Wilsonem. Dobré naschvály hlavně stím žralokem, to mě dostalo. Dobrý námět, hlášky no prostě exelentní film. ()

rawboy

Měla tohle Uma zapotřebí? To, že kvalita Reitmanových filmů má sestupnou tendenci už beru jako holý fakt. ()

m.xFuck

Docela příjemná komedie s dobrým nápadem. A vzhledem k tomu, že už od začátku si tenhle film na nic nehraje nemůže podle mě ani zklamat. Scéna se žralokem mě dostala... ()

sirrgulo

Spousta vtipů mě sice pobavila, ale nad jinými jsem jen kroutil hlavou jak jsou trapné, bylo to hlavně vtipy založené na super schopnostech, nad kterými jsem jen kroutil hlavou. Navíc se mi nelíbilo finále snímku a zrzavá Anna Faris. Jinak jsem se ale docela příjemně bavil. ()

White-Man

Mít jako přítelkyni suerhrdinku je zajímavý nápad, ale mě osobně moc nenadchnul. Pár krát jsem se u filmu zasmá, to ano, ale jednolo se hlavně o smích, kdy jsem si říkal „to je ale trapné“. Prostě se nejedná o film, který by mi uvízl na nějakou delší dobu v paměti a už vůbec ne, že bych měl nutkání se na něho podívat znovu. ()

Gadamf

Po dlhom čase som jednoducho už potreboval nejakú príjemnú oddychovku a Moja super ex na to prišla akurát vhodná. Pohodový film, ktorý ma celý čas bavil a párkrát som sa aj schuti zasmial (čo pri filmoch nebýva u mňa časté), preto som sa nakoniec rozhodol dať až 4 hviezdičky namiesto troch. Najlepšie sa mi zdali scény v posteli. ()