V New Yorku bojuje proti zločinu nejen policie, ale také superhrdinka G-Girl. O jejích kouscích se cestou metrem baví manažer Matt Saunders s kamarádem Vaughnem Haigem. Všimnou si přitom brunetky Jenny a Matt, který dosud neměl u žen velký úspěch, si dodá odvahy a osloví ji. Když jí kapsář ukradne kabelku, využije příležitosti a pustí se do pronásledování. To sice nedopadne podle jeho představ, účelu je však dosaženo. Na schůzce v restauraci se Matt dozví, že Jenny je asistentkou kurátora jedné galerie, nikoli však, že Jenny je G-Girl, a když si musí odskočit, je to proto, aby nedaleko uhasila požár. Zjistí to až poté, když je unesen poskoky profesora Bedlama, který chce informace o Jenny. Dívce, která musí zachránit milenci život, když ho Bedlam pověsí na pochodeň Sochy svobody, nezbývá než se přiznat… (TV Nova)

trojtmberk

Romantická komedie o holce co má sílu jako bejk a hází po lidech žralokama, když jí řeknou sbohem. Nějak mi uniká co je na tom vtipnýho. ()

Klenotka

Přišlo mi to jako nesmyslná splácanina. A konec to dorazil. Škoda Luka Wilsona a Umy Thurman, že se svěřili do rukou Reitmana, který už dávno není to, co býval. A přitom to mělo takový potenciál! Jedna hvězdička za to, že odmítám jakémukoliv filmu (ať je jakýkoliv) dávat odpad. ()

filmmovier

Vtipná parodie na Supermana se skvělou Umou Thurman. akce je taky solidní a scéna se žralokem patří ve filmu k nejvtipnějším momentům. Akorát Luke Wilson mi připadá jako absolutní pako - a to je jediné mínus. To už by tam byl lepší Owen. Vtipná komedie. ()

Doudis19

Zábavná komedie se slušným množstvím humoru, několika svěžími nápady (žralok, super-sex..) a kupou vydařených hlášek (Rainn Wilson vede!). Nadruhou stranu o romantice nemůže být ani řeč a kdo s kým skončí je jasné už při úvodních titulcích. Neškodně průměrná záležitost k nedělnímu čajíku ;-). ()

Goldenhair

Od zkušeného režiséra Ivana Reitmana bych čekala víc než jen tuhle rozpadající, na ničem nestojící rádoby komedii. Přitom se jedná o žánr jemu tolik blízký. Větší část filmu jsem kroutila hlavou nad tím, kolik příležitostí zůstalo nevyužito, z kterých se dalo vyždímat aspoň něco. Co je horší, prázdná místa by měli alespoň částečně vyvažovat představitelé hlavních rolí Uma Thurman a Luke Wilson, ale evidentně si moc práce nedali. A konkrétně Uma mi tu prostě nesedí. ()

PeterNet

Bylo to naprosto předvidatelné (už jenom díky názvu). Blbé efekty... Všechny hvězdičky dávám jen Umě Thurman. ()

Sfinkter

Uma je nádhěrně prudérní a ani v této roli na ni nenechám dopustit. Jedná se o klasický hollywoodský mainstream, ale z nějakého důvodu jsem si ho oblíbil. ()

Lachtaan

Děkuju všem možným božstvům, že sobotní primetime na hlavních kanálech jako je Nova už dávno nevysílá v premiérách obdobně ulítlé americké romanťárny jako byla před celou dekádou kupříkladu Moje superbejvalka. Jen díky tomu, že se kvůli několika dalším reprízám objevila na večerní obrazovce ještě několikrát, si ji po letech stále dobře pamatuju. Lze se zde zastávat neoriginálního, ovšem velmi trefného hesla: "Neurazí, nenadchne." ()

lennyd

Matt Saunders (Luke Wilson) si po různých peripetiích našel konečně holku. Krásná (i když trochu usedlá) Jenny Johnson (Uma Thurman) má totiž jedno tajemství. Kromě usedlé muzejní pracovnice je na vedlejší úvazek taky superhrdinkou (znáte to, lítá po městě, zachraňuje padající letadla, a tak). Což může být na jednu stranu docela fajn (sex ve volném pádu), ale na druhou stranu, když se s ní chcete rozejít, tak to může kapku bolet. A to Matt pocítí na vlastní kůži - a jeho nová přítelkyně Hannah (Anna Farris) jakbysmet. Ještě že je tu superpadouch profesor Bedlam se svým "plánem" ... Za našich mladých let se říkávalo - "neser boha". Dneska se toto může klidně vyměnit za "neser superhrdinu" (superhrdinku). Ivan Reitman ulítlé komedie prostě umí, a toto není vyjímkou. Skvělý nápad, vtipné provedení - to vždycky funguje. Navíc když se vám podaří sehnat alespoň jednu hvězdu (tady jí zastává Uma Thurman), tak máte zpola vyhráno. Co mne ale totálně iritovalo, byl naprosto příšerný dabing právě Umy Thurman - nevím přesně kdo ji daboval, ale hlas se k ní absolutně nehodil, a minimálně jednu hvězdičku mi sebral. Matta hrál Luke Wilson - až dodneška jsem si myslel, že hrál i hlavní roli v Garfieldovi, tak jsem se podivoval, jak nám ztloustl - a on to byl někdo jinej :) ()

T-pack

Docela zábavné dílko ukazující trochu ze zákulisí superhrdinů (že jsou to taky jen lidi). Šílená Uma Thurman byla geniální, Luke Wilson to minimálně nezkazil, ostatní budiž. Příště udělat scénu se žralokem nadlehčenější (ale dobrej nápad :P) ()

uiu

Film je vlastně návod jak co nejlépe vydeptat kluka, který se s vámi rozešel. Jak mu zničit život a i po rozchodu mu zasahovat do života a kazit mu nadějné budoucí vztahy. Kdyby Uma Thurman nebyla super-žena, tak na stupiditě příběhu se nic nemění. Nějaká osobní svoboda se zde neřeší a to, že se s vámi někdo rozejde zde znamená celoživotní pomstu. Vtipné mi na tom nepřišlo nic, spíše to bylo k pláči, jak některé holky/ženy dokážou být omezené. ()

venison

Ač herecky dobře obsazeno, vyklubala se z toho velká slabota :-( Nejlepší byla scéna se žralokem a proměna mladé Jenny na G-Girl :-) Měla to být parodie, nebo komedie??? ()

VasaX

Ou ou ou. Docela dobré obsazení, velice pěkné efekty, dokonce i režie není nejhorší, námět celkem zajímavý ale ten scénář. Dějové zvraty jsou, ale pokud jste alespoň trochu důvtipní, prokouknete celý budoucí děj už ve chvíli, kdy G-Girl bude vykládat o tom jak přišla ke svým super schopnostem, což rozhodně není na konci filmu. Lehký humor, oddychový film. Rád bych dal i více hvězdiček, dvě je málo ale tři moc, na to, že jsem se celou dobu cítil jako kdybych sledoval teen movie až do konce kvůli tomu, jestli to dopadne tak, jak jsem očekával. ()

Compadre

Ach jo...Ivan Reitmanů točil kdysi takový pěkný věci a dneska...superbejvalka je taková blbina na jedno pokoukání, nic víc. Všechno podstatný ukázal trailer a zbytek filmu uý ani vidět nemusíte. Přišlo mi, že je to spíš film pro děti.. ()

H.Gordon

Docela nudná komedie s mou méně oblíbenou Umou Thurman...tato role jí podle mě moc nesedí, asi je to tím, že jí znám hlavně z Kill Bill, kde byla perfektní, ale tuhle bych dala jiné herečce. Celý ten příběh mi přijde poměrně hloupý. Ovšem na jedno zhlédnutí to není nejhorší. 2, 15 ()