V New Yorku bojuje proti zločinu nejen policie, ale také superhrdinka G-Girl. O jejích kouscích se cestou metrem baví manažer Matt Saunders s kamarádem Vaughnem Haigem. Všimnou si přitom brunetky Jenny a Matt, který dosud neměl u žen velký úspěch, si dodá odvahy a osloví ji. Když jí kapsář ukradne kabelku, využije příležitosti a pustí se do pronásledování. To sice nedopadne podle jeho představ, účelu je však dosaženo. Na schůzce v restauraci se Matt dozví, že Jenny je asistentkou kurátora jedné galerie, nikoli však, že Jenny je G-Girl, a když si musí odskočit, je to proto, aby nedaleko uhasila požár. Zjistí to až poté, když je unesen poskoky profesora Bedlama, který chce informace o Jenny. Dívce, která musí zachránit milenci život, když ho Bedlam pověsí na pochodeň Sochy svobody, nezbývá než se přiznat… (TV Nova)

Chrustyn

Trapná, nevtipná a blbá komedie, která nemá vůbec nic čím by diváka rozesmála. Reitman sice natočil pár úspěšných komedií ale to nic nemění na faktu, že by zde vůbec něčím zabodoval. Wilson je ubohej a Thurman se zde objevila asi omylem. Nuda, kterou nezachrání ani scéna se žralokem vhozeným do bytu. ()

Scalpelexis

Jaj, to je škody. Těšil jsem se na prima komediální oddechovku, která by mohla zahrát na struny mých romantických snů. Mno, nadšení se nakonec dostavilo, ale jen pro první půli filmu. Druhá část už je bohužel taková směsice zašmodrchaných patálií s težce nesympatickým rozuzlením, které táhne celý snímek hodně hluboko dolů. Hlavní role jsou doslova utopené až na milou Annu Faris. Nu což. Přitom si myslím, že téma "chození se superhrdinkou" by mohlo být rozvinuto mnohem lépe a hlavně vtipněji! ()

jojinecko

Nič proti hlúpučkým, naivným, kváziromantickým nenáročným pseudorozprávkam. Akceptujem a "zvládam" ich, kým nie je prekročená moja tolerančná hranica...V tomto prípade som to akosi nezvládal:) ()

Stanislaus

Mohlo jít o vskutku zajímavý snímek o tom, proč je krajně nebezpečné rozcházet se superženou, mě však nedokázal nadchnout, proto mé hodnocení kleslo ke 2*. Musím ale uznat, že tak kuriózní scénu, jakou byla ta se žralokem, jsem ještě neviděl. ()

rikitiki

Tak tohle je z principu špatně. Téma vztahu a rozchodu superbytosti a smrtelníka by mohl mít slušný potenciál (vzpomeňme třeba řecké báje), ale ne takhle - ona je potřeštěná hysterka, on je nicka a zbabělec. Nevadilo by vybočení z konvencí žánru, ale v tomto podání jsou oba dva hlavní hrdinové nesympatičtí a to je neodpustitelné. Násilných vtipů je poskrovnu (leda snad trochu žralok a závěrečné kreslené titulky) a film se neodříká ani tak profláknutého klišé jako je rádobyhláškující vtipný kamarád. Osobně to hodnotim tak, že stárnoucí Reitman natočil snímek o svém panickém děsu z emancipace. /1. 8. 11./ ()

claudel

Komedie, která neurazí, nedojme, nezaútočí nijak výrazně na bránici, nevybočuje. Zkrátka nijak výjimečná komedie, která zapadne a časem si na ni nikdo nevzpomene. ()

eraserhead666

První tak půlhodinu jsem se docela nasmál, poněvadž mi některé vtípky připadaly fakt humorné, ale tak zhruba od třicáté minuty čím víc se to blížilo ke konci, tím to bylo trapnější a trapnější až už se to ke konci skoro nedalo snést. Luke Wilsona mám docela rád a tady mě bavil, Uma překvapila tím, že mě až překvapilo, že ze sebe dokáže dostat něco jako Jenny, no a Anna Faris... ta má strašně hezké nohy. ()

MáŠa

Celkem milé překvapení tenhle filmeček, vůbec jsem nečekal, že by mě to mohlo až takhle zaujmout. Má to nápad, je to vtipné, má to příjemný spád, nenudí to. Triky mají sice hodně daleko k dokonalosti, ale o ty tu vůbec nešlo. Šlo o zábavu, a ta tu je. Takže příjemný divácký zážitek. ()

duklak2

Takovou kočku by chtěl každý chlap. Film mě překvapil. Před zhlédnutím jsem očekával odpadní záležitost. Scénka se žralokem je exluzivní. Výkony protagonistů nepostrádají šmrnc. Snímek samozřejmě obsahuje i jiné vtipné momenty, než toho žraloka. Kdo ještě film neviděl, tak radím, zhlédněte a nebudete litovat. Je to příjemná oddychovka na sobotní večer s přáteli. ()

Morholt

Připitomělá rádobyparodie s kýčovitým nádechem céčkových či déčkových romantických filmů, což umocňuje ještě neskutečně trapný závěr. Nerozesměje to a ani to ,byť jen jediným trikem, nezaujme. 10% za Umu. ()

Handle

Celkem hloupý film. Není to tak hrozné, avšak nápad udělat z Umy Thurman ''Supermana'' mě tedy příliš nanadchl... Za Annu Faris je to ale ještě hvězdička navíc... :) ()

Kamca_

Neviděla jsem úplný začátek, ale nemyslím si, že by to nějak vadilo. I tak jsem si říkala, jestli má cenu tento film vůbec dokoukat. Jediné, co se mi líbilo, bylo herecké obsazení. Jinak dějově je to další americká trapná romantická komedie. Moc nechybělo a dala jsem jen 20%. Nakonec dávám 35%. ()

GeusX

Rozchod dá někdy docela zabrat! Standardní zábava, která neurazí. Body film získává hlavně za Umu Thurman. Pořád v ní vidím "Nevěstu"... :) 60% viděno minimálně 3x ()

Lacike

Skvelý námet, ale všetky tie vtípky a bohužiaľ aj postavy sú napísané jak v nejakej pubertálnej komédii. A bohužiaľ nie dvakrát vydarenej. Najhoršia v tomto smere je postava Rainn Wilsona, ktorý bežne dokáže byť strašne vtipný, ale tu je za neskutočne otravného kokota. Film v mojich očiach zachraňujú hneď dve moje milované blondínky. Ako vždy roztomilá Anna Farisová a tentokrát miestami neskutočne neznesiteľná Uma Thurmanová. Ale dokiaľ jej od žiarlivosti nejebne, tak by som si aj od nej nechal povedať a nejaké to mumbo jumbo by som s ňou absolvoval. Takže celkovo je to skôr sklamanie. Skvelý potenciál nebol príliš dobre využitý. S inteligentnejším scenárom a sympatickejšími postavami to mohla byť klasika. Takto je to len prízemná priemerná komédia. Ale stále stokrát lepšia ako napríklad Thunder Force, ktorá nie je ani zábavná a ani tam nehrajú žiadne krásky. 5/10. ()