V New Yorku bojuje proti zločinu nejen policie, ale také superhrdinka G-Girl. O jejích kouscích se cestou metrem baví manažer Matt Saunders s kamarádem Vaughnem Haigem. Všimnou si přitom brunetky Jenny a Matt, který dosud neměl u žen velký úspěch, si dodá odvahy a osloví ji. Když jí kapsář ukradne kabelku, využije příležitosti a pustí se do pronásledování. To sice nedopadne podle jeho představ, účelu je však dosaženo. Na schůzce v restauraci se Matt dozví, že Jenny je asistentkou kurátora jedné galerie, nikoli však, že Jenny je G-Girl, a když si musí odskočit, je to proto, aby nedaleko uhasila požár. Zjistí to až poté, když je unesen poskoky profesora Bedlama, který chce informace o Jenny. Dívce, která musí zachránit milenci život, když ho Bedlam pověsí na pochodeň Sochy svobody, nezbývá než se přiznat… (TV Nova)

Fiftis

Ak vás zaujíma Uma Thurman v sexi čiernom kostýme pohlcujúcom skutočne podpriemerné trikové efekty a ste čerstvo po rozchode, skúste to, možno vás hľadanie náplasti na prázdnotu v srdci nachvíľu prejde. Ak sa chcete zabaviť, skúste radšej inú komédiu. Dve hviezdičky. ()

ajuska

Pro mě docela zklamání, vcelku originální téma zůstává poměrně nevyužito. Příběh je až na pár scén ("Proč po nás G-Girl hodila žraloka?") překvapivě nezajímavý, nevtipný a chvílemi i nudí. ()

Pepinec

Moje bejvalka sice nenosila obtáhnutý latexový sexy obleček, nevojížděla mě ve stratosféře a nemlátila hajzly, co mi chtěli ublížit, ale zase na druhou stranu po mně neházela žralokem, čili bych náš rozchod měl dodatečně prohlásit za super mírový proces. Proč ale není super tahle Reitmanovina? Už to tady naznačili pánové Enšpígl a Gilmour; co asi tak zajímá polovinu publika (ano, pánskou…) na filmu o ženské verzi Supermana? Správně, otázek je nespočet, ale bohužel jsem v posteli neviděl nic víc, než co dokáže každá pořádná bejvalka i bez zásahu radioaktivním šutrem. (FIlmfest Hurghada 2012, 46/67) ()

Boogeyman

Námět je jeden velký potenciál, chlap chodí s ženskou, která je zároveň maskovaný superhrdina a idol celého města - G-Girl. Dá jí kopačky a zhrzená superbejvalka se mstí, třeba tak, že mu do postele hodí naštvaného žraloka. Bohužel právě scéna se žralokem je jedinou ukázkou toho, jak by tato komedie mohla vypadat, kdyby….. Při jiných „odplatách“ totiž scénárista moc invence a představivosti neprojevil, takže se od G-Girl dočkáme takových úžasných superkousků, jakože třeba svému expříteli ukradne auto, napíše mu na čelo „debil“ nebo mu dokonce doma vypne elektřinu!!!!ÁÁÁÁchachachááá!… Poměrně velká nevýhoda Superbejvalky je taky v hereckém obsazení. Luke Wilson, Uma Thurman a Anna Farris rozhodně nejsou komediální typy (Farris může hrát třeba v padesáti Scary moviech, komik to prostě není) a už vůbec ne takoví, kteří by dokázali utáhnout špatný scénář. Jaké by to asi bylo, kdyby se Ben Stiller rozešel se superhrdinkou Amy Smart? Ale, kdyby byly ryby! Dám dvě a půl, víc ani ťuk. ()

petaspur

Žralok svou roli docela zvládl, což se ovšem nedá říct o jeho hereckých partnerech. Ještě rybička docela ušla, jinak to byl děs. ()

Deimos

DVD/// Obsazení 9/10 Děj 8/10 Hudba 7/10 Efekty 8/10/// +parádní námět, velmi příjemné dialogy, mnoho vtipných situací, fain hudba, a hlavně moji oblíbení herci (především Anna Faris) -snad jen možná až příliš rychlý děj (no jo, hold jsem zvyklej na Smallville)/// Tak tenle film se mi námětem hodně trefil do noty. To co nedokážou filmy a seriály o Supermanovi (láska, sex, vtipné situace) mi tento film nabýdne vrchovatě. Je sice pravdou, že mě napadlo spoustu dalších možných situací, které se zde mohly oběvit. Ovšem i tak je to solidní porce hlášek a gagů. Já se dobře bavil. Navíc všechny žánrové prvky jsou zde hodně vyrovnané a příjemě mě překvapil i scénář./// Celkem 80%/// ()

Allien.9

Vezměte Supermana, Hrdiny, nesympatickou Umu Thurman a podprůměrnou komedii made in USA. Co vám vznikne? Ano, "Moje superbejvalka"... ()

kingik

Tahle komedie nepokrytě láká na Umu Thurman a je to právě ona, která je největším trumfem této milé taškařice. Ňoumovitý Luke Wilson nepřevádí nic světoborného a ani se k energické Umě příliš nehodí, ale řada scén je nápaditých, ale rozhodně nějaký promrhaný potenciál je cítit, a to se režijní taktovky chopil Ivan Reitman, který má s podobně laděnými filmy zkušeností na rozdávání. Snahu mu rozhodně upřít nelze. Bavil jsem se slušně. ()

Aknah

Trochu slabší komedie, než sem očekávala... A popravdě bych se na ni ani nekoukla, kdyby v tom nehrála Uma Thurman - která je jako vždy charismatická a sexy. Luke Wilson mi přijde uplně mimo a celkově to mělo pomalejší tempo a za každou cenu film chtěli natáhnout na hodinu a půl. Mám sice ráda, když jsou ženský superhrdinky - ale tohle bylo opravdu přehnaný ! To je i na mě moc. ()

InJo

Fantastická premisa, zábavný scénář a velmi uspokojivě (v rámci žánru romantické komedie) vykonstruovaný závěr. Uma Thurman válí a Luke Wilson zdatně přihrává. Na skutečně plnohodnotný filmový zážitek přesto stále dost schází, ale jako výplň televizní obrazovky při odpočinkovém večeru je Moje superbejvalka téměř ideální. 60 - 70 % ()

Sobis87

Poměrně originální námět sliboval opravdu hodně, Reitman to bohužel tentokrát nezvládl a i přes sympatickou ústřední dvojici se mu podařilo natočit při nejlepším průměrnou komedii. Škoda, Kevin Smith by z takového námětu určitě vytřískal o mnoho více. 50% ()

Sašenka165

Průměrná komedie. Jenže já jsem se dobře bavila téměř celou dobu. Uma Thurman je prostě skvělá herečka a Luke Wilson pěkný chlap, kterému jeho choulostivou situaci opravdu uvěříte. Anna Faris je hodně "vykulená" herečka, ale nevadí mi to u ní. Jediné, co mi trošku vadilo je, že jsem od skoro od začátku věděla, jak to skončí. Bylo tam pár originálnějších nápadů (ale proč zrovna žralok? I když byl dobrej.). Každopádně mi to nepřišlo tak strašné, jak se povídá :). ()

Campbell

Nejhorší film Reitmana? Ale jděte. Já se bavil královsky, hudba byla tak neskonale parádní že jsem si obstaral i soundtrack, režie byla v pohodě, efekty pohodové. A navíc Faris je roztomilá a praštěná. Humor mi přišel takovej sice jednoduší ale o to víc jsem se zasmál. Nemám moc výtek, a v budoucnu si film dám znova. ()

Eawy

Po obedný televízny film, pri ktorom polovica rodiny zaspí. Vtipný scenár a troška otrepané scény, však vytvorili celkom pozerateľný celok pri ktorom sa zabavíte. Mne sa osobne film páčil, ale pozrela som si ho iba raz a viackrát ma to ani neláka. 60%. ()

predators

No, holky se moc nepředvedly, ani jedna nebyla ve své roli sympatická a žádná se k Luku Wilsonovi nehodila. A co příběh? Jo, jasně, je to "superwomanovská" ptákovina, ale občas se člověk zasmál. Jednou se podívat a zahodit... :-) 50% ()

klerik

Prekvapivo neinovatívna supermanská hračka. Ale kedže to k záveru stále viac smeruje do uletenej komédie, dá sa to prežiť a máte z toho o trochu lepší pocit ako z nevyužitého HANCOCK... ()

LaciLC

Ľahká, nenáročná a pohodová komédia obsahujúca pár slušných vtipov a keďže režíruje môj krajan Reitman, slávny to režisér legendárnych Krotiteľov duchov aj výborné triky. Luke Wilson je sympaťák, no Umu by som radšej videl v tom sexy oblečení z Kill Bill, pretože tie okuliare a parochňa, no neviem... ()