• Německo

Akční / Dobrodružný / Rodinný / Thriller

USA / Velká Británie / Německo, 2006, 89 min

Když mi bylo jedenáct, tak jsem četl knihu a byl z ní naprosto nadšený. Nakonec dorazil i film, jenž sice nenaplnil mé klukovské očekávání, ale i přesto nezklamal. Navíc počáteční prolog s Ewan McGregorem je kulervoucí maso!(27.2.2008)

• Caelos

Bratr mně na tenhle filmeček poslal s tím, že je to naprosto úžasné... Jenže nebylo. Vlastně jsem byl rád, že to mělo jen hodinku a půl. A navíc to na mně působilo strašně televizním dojmem... Bohužel(25.10.2006)

• Phobia

Film jsem jedním očkem sledovala při práci na počítači a konečné hodnocení výrazně snižuje skutečnost, že "Stormbreaker" je cílený na podstatně nižší věkovou kategorii. Film se dá shrnout jedinou větou - James Bond pro teenagery. Jinak řečeno: být o 15 let mladší, určitě bych bych nejmíň dvě hvězdičky přihodila, ovšem takto mě slaďoučký dětský hrdina a jeho naivní akční eskapády neměly valnou šanci oslovit. Pro diváky školou povinné nejspíš "cool" záležitost, pro dospělé jedince naprostá zbytečnost. 49%(29.9.2009)

Ten teenage Bond je blond :D. Ne, ne, vtipky stranou. Necekal jsem, ze to bude az tak efektni, a ono bylo :).(27.12.2006)