poster

Stormbreaker

 • USA

  Stormbreaker

 • Německo

  Stormbreaker

 • Slovensko

  Stormbreaker

Akční / Dobrodružný / Rodinný / Thriller

USA / Velká Británie / Německo, 2006, 89 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Torision
  *

  Co prosim? Jako sorry, ale co je tohle za sračku největšího ražení? Vždyť se u tohodle filmu ani nedalo bavit, byla to strašná trapárna, nuda od začátku do konce. Alicia Silverstone, Alex Pettyfer a hlavně Mickey Rourke jsou tak neuvěřitelně debilní, režie Geoffreyho Saxe strašná, vizuální stránka a akční scény absolutně kokotský a scénář....proboha, dyť ty dialogy a chování hrdinů - vzdyť to pomalu ani nedávalo smysl!!!....asi jedinym plusem je Ewan McGregor, kterej je ve filmu ale jen na pár okamžiků. A jinak v rámci akčňáků asi to nejhorší, co jsem za dlouhou dobu viděl.(31.7.2007)

 • TheDarKnig
  ***

  Dobré scény: ta s Ewanem McGregorem, Alex na vrakovišti a pak ještě některé scény s Damianem Lewisem. Blbé scény: Všechny ostatní, hlavně ta strašná scéna s Alicií a Missi....To je snad nejhorší parodická scéna, která kdy byla natočena. u tohohle filmu sem brečel...a určitě to nebylo dojetím. Jak někdo mohl zprasit tak dorbou knihu jako je předloha fakt nepochopim. A od ted nesnáším Saxe. Kvůli memu velmi dobremu vztahu k serii slabe 3. jinak bych dal tak 1(18.10.2008)

 • Ilicka
  ***

  Není to zas až tak hrozné, jak to na omak vypadá. Knížka sice nabízí mnohem více akce i zábavy, ale film se taky dá. Alex Rider je sympaťák, Ewan MCGregor se filmem sice jen mihne, ale v těch několika minutách dokáže, že má na to, stát se Bondem. Zbytek dospělého osazenstva za moc nestojí - od zmalovaného a přehrávajícího Rourka, přes nevýrazného Nightyho až ke šklebící se Missi Pyle. (Andyho Serkise jsem ignorovala.) Některé scény jsou zajímavé nasnímané, většinou mi bohužel kamera a střih připadaly trestuhodně televizní a nedotažené. Ale dá se na to koukat a není to infantilní.(8.10.2007)

 • Caelos
  *

  http://www.caelos.estranky.cz/clanky/obrazkova/stormbreaker--2006-.html(3.5.2013)

 • gogo76
  ***

  Náhodou som na to natrafilv tv,tak som sa zapozeral, hlavne kvôli M.Rourkovi.Film jednoduchý,plynie vcelku rýchlo, tak ju radím medzi také nenáročné jednohubky.Film skôr pre teenegerov,viac ako tri hviezdičky si nezalúži.60%.(1.6.2009)

 • - Jelikož Alex Rider šplhá po horách, potápí se či dělá množství jiných extrémních sportů, je to jedna z nejzatěžovanějších postav, jaké kdy ztvárnil dětský herec. (imro)

 • - Alexovi Pettyferovi bylo v době natáčení jen 15 let, proto nemohl řídit auto, přestože je tato scéna v literární předloze. Jako náhradní dopravní prostředek zvolili koně. (imro)

 • - Teenagerský James Bond stál produkci 40 mil. dolarů, ale například v USA diváky příliš nezaujal. Tamější distributor Miramax ho pro první víkend (13. – 15. 10. 2006) nasadil do 221 kin a snímek utržil jen 215 177 dolarů. Nepomohla ani změna názvu na atraktivnější Alex Rider: Operation Stormbreaker, protože celkový zisk v amerických kinech se po šesti týdnech zastavil na sumě 659 210 dolarů. (imro)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace