hans500

Reřie Alexandrea Aji dobrá, napětí a atmosféra bezchybná, Kiefer Sutherland skvělý (a jeho typické "Damn it" taky), výborná hudba a vynikající závěr (poslední scéna). K 5* to nemá daleko, ale přeci jen se občas najde nějaká nelogičnost ve scénáři. ()

Estrellita

Průměrná hororová podívaná s dobrým nápadem celkově a hlavně geniálním koncem, který u mě zajistil třetí hvězdičku. Škoda, že je tempo tak pomalé, dalo by se z toho vykřesat i víc - o dost. 50% ()

Wall-E

Není to nic převratného, ale po všech těch rádoby hororech v poslední době jsem se v kině fakt lekal... Má to něco do sebe. Kiefer byl výborná volba... V žánru nejlepší film od kruhu. ()

filip.novak

Řemeslně velmi slušně zvládnuté, ale trojité finále v čele s létající zombie jeptiškou pošle všechnu atmosféru do kopru. ()

baruss

Zo zrkadiel mám osobne rešpekt... Málokedy vojdem do miestnosti so zrkadlom, bez toho aby som si vopred zasvietil svetlo.. Zo zásady sa nepozerám na zasklené obrazy v noci alebo keď som sám doma.. Bojím sa, že by mi vyjavili niečo, čo rozhodne nechcem vedieť.. Možno aj preto si myslím, že by som vedel vytvoriť obsahovo, scenáristicky a atmosféricky lepší film.. A napriek tomu som bol spokojný aj s týmto počinom.. Síce ma tento horor nepresvedčil, že je "podľa skutočných udalostí" (t.j. že by sa mohol jedného dňa stať aj mne), aj tak ma urdžal v deji a dá sa nazvať, že aj v napätí... Pekná práca... ()

Mrkvič

Dost ujetý horor, který se ze sebe snaží udělat něco víc. A ta snaha se mu navíc daří. Celý je to hodně zajímavý a originální a ke konci většinu určitě potěší scéna jako vystřižená z Vymítače ďábla. Jediné, co se ale filmu musí vytknout, že má hodně slabou atmosféru. Z části za to mohou už hodně absurdní nápady a z části také logické trhliny. No a horory snad tu atmosféru mají mít takovoou, že by se dala krájet. ()

PeterNet odpad!

Já mám pocit že se nejprve natočil film, pak se rozhodlo že to bude horror a na základě toho byl film ozvučen. Strašidelné jsou jen zvuky, nic víc. První půlhodinu tam toho nenamluví víc než Tom Hanks na opuštěném ostrově. Nuda jako prase! ()

Sfinkter

Finále se nepovedlo, Aja si nemohl odpustit klip s ultrasilným monstrem. Naštěstí po nepovedeném finále je hodně úderný totální závěr, který film dovršuje opravdu stylově. Celkově jsou zrcadla parádně temnou baladou, kterou o dimenzi povyšuje Sutherland. Trošku škoda mainstreamových artefaktů, hodně špatně se mi bojí, když se přede mnou skloní mokrá prsatá mulatka, byť je to v dusivé atmosféře. ()

JimmyII

Netradiční spojení psycho hororu z brutálním krvákem mě mezi současnými horory zasáhlo plnou silou! Zrcadla mají spád a napětí po celou svou relativně dlouhou stopáž, a to hlavně díky šikovnému a postupnému odkrývání zápletky, která se, pravda, dá uhodnout celkem brzy. Stejně jsou však zrcadla dost děsivá, Sutherland dost charismatický a jeho rodina dost krásná na to, abyste film sledovali bez jediného hlesu a čekali, co přijde. Ajovy se podařilo zabodovat, pro mě poprvé, ale rovnou na celé čáře. Má to svoje mouchy, stejně je to však nadprůměr, vysoký! ()

DivX

Chcete vidět jaký svět se skrývá za zrcadlem? Pokud ano, pohodlně se usaďte a nechte se unést hororovou atmosférou. Upozorňuji Vás předem, že moc dlouho neposedíte, koupat se taky nebudete a ranní čištění zubů u zrcadla si taky nadobro odpustíte! 60% ()

Jazzzz

Mohlo to být lepší, mohlo to být i horší. Další z řady průměrných hororů, který nenadchne, neurazí, ... ()

lennyd

Po problémech s alkoholem, které bývalý detektiv Ben Carson (Kiefer Sutherland) měl, je rád, že najde práci nočního hlídače ve vyhořelém obchodním středisku. Ale už první noc zjišťuje, že s tímto domem není vše v pořádku - ačkoliv celý dům je zdevastovaný, v obchodní galerii je spousta vyleštěných (a požárem netknutých) zrcadel, které odrážejí věci, které se na místě staly. Zdá se, že zrcadla něco po Carsonovi chtějí - a pokud to nedostanou, jsou jejich sestry (zrcadla) schopny ublížit komukoliv .... Ehm, když to tak po sobě čtu, tak to zní jako docela velká ptákovina - ale opak je pravdou. Alexandre Aja už předchozími filmy (např. Hory mají oči) ukázal, že budování hororové atmosféry mu jde skvěle, a pokud dostane k ruce tak výborného herce jako je Kiefer Sutherland, na úspěch je zaděláno (Aja si dává záležet i na tom, aby každá nová scéna začínala odrazem něčeho - v zrcadle, ve výkladní skříni nebo i v špinavé kaluži vody). Ke konci jsem čekal, že celé rozuzlení bude nějaké hloupé (jak to v podobných hororech bývá), ale naštěstí je Alexandre Aja dostřílený mazák a vše dotáhl do perfektního konce (včetně oné scény na úplném konci). ROROH YNEDEVOP IMLEV ()

ivan bohatyr

Solidní horor, poutavý průběh, docela zajímav příběh, dobré efekty a napětí. Ale zlo v zrcadlech bylo hodně málo k uvěření - dost nereálné a přitažené za vlasy, ale to bývá hodně hororů. Závěr byl hodně zběsilý, vymykal se předchozímu celkem "klidnějšímu" průběhu. Kiefer Sutherland opět v roli poldy, podobné honičky jako ve 24hod, takže v tomto směru nic nového. ()

oveckaoa

Alexandru Aju a jeho filmy mám rád i když si myslím že by měl spíš natáčet něco vlastního ne remakovat u vlastní tvorby se může odvázat. ()

Hnedoocko

Téměř dokonalý horor, který byl od začátku do konce promyšlený, plný napětí a mrazivých scén. Po shlédnutí, přiznám se, mi trvalo, než jsem se s klidným pocitem do nějakého zrcadla vůbec podívala, a přesně o tom to je, zanechalo to ve mě to, co mělo. ()

Mihail123

Už úvodná scéna naznačila, že sa bude jednať o veľmi brutálnu atmosferickú lakačku. Asi prvá polovica filmu má všetky tieto spomínané prvky. Potom sa to akosi zlomí a zostane jedine slušne budovaná atmosféra a pár nechutne brutálnych scén (nahá Amy Smart vo vani a jej umelo vytvorený "úsmev"). Technicky veľmi slušne natočené avšak lakačky sú slabé a nepomohol ani priemerne vypointovaný príbeh. ()

BetuSKA

1 pěticípá věc za hudbu, druhá za konec. 3 dolů za zbytečné protahování, očekávatelnost a urvanou čelist. ()