rakovnik

Příjemné béčko (i když atmosférou spíše v dobrém smyslu nepříjemné, mrazivé), ale opět občas děravý scénář, jak to u takových filmů bývá. Vyvrcholení filmu je ale úžasné, nečekané, překvapivé. Doporučuji ke shlédnutí. ()

Martin741

Reziser Alexandre Aja po francuzskom masakri Haute Tension 2003 opat dokazuje, ze vie natocit dostatocne strasidelny a brutalny film, kde najdeme vybornu hororovu atmosferu, stiesnene priestory, kvalitnu reziu a vydarene hororove sceny. 76 % ()

Jino

originál jsem neviděl, ale tohle se mi líbilo. Ajovi snímky mám rád a tenhle se docela povedl. Atmosféra se tady taky najde a Kiefer je dobrý. Je to takových slabých 70%. ()

Petoss1

Najlepší horor čo som v poslednom čase videl. Vynikajúca mysteriózna atmosféra a dobrý dej ktorý mi nenechal dýchať. Skutočne som sa aj párkrat zľakol no najviac pri scéne v márnici, z toho som mal dosť. Velice spokojný s týmto snímkom a skutočne ma prekvapil aj Kiefer Sutherland spolu so svojou kolegyňou Paulou Patton ktorá mala pekne vyvinutý hrudník urobili na mňa jednoducho dobrý dojem a dobrý dojem som mal z celého filmu a ten koniec ... 80% ()

cariada

Velice působivý horor o poldovi co po maléru v práci zastřelil člověka, je psychicky na dně a najde si práce hlídače ve vyhořelém domě, plném zrcadel. Jenže zrcadla oplývají silou, která nutí lidi koukat na sebe v pozicích , které nejsou skutečné , ale dějí se. Že to na člověku zanechá následky a nejenom na něm, ale i na jeho blízkých. Atmosféra je pěkně ponurá a děsivá. Některé scény jsou velice hustý, viz úvod před zrcadlem a nebo žena ve vaně. Polda je solidně vyšinutý a chová se jak malý dítě , když mu něco nedají tak ječí. ()

bourec

Alex Aja mě začíná dostávat.Jeho noc s nabroušenou břitvou sice byla taková průměrná legrácka,ale hned další Hory mají oči byla nářezovka jako prase.Zrcadla taky paráda,ale z úplně jinýho soudku.Je to hlavně pořádně napínavý,hlavně ty tmavý scény z toho vyhořelýho obchoďáku,ty sou fakt hustý.Pak mě dost překvapil Kiefer,podal vyzrálej výkon,přitom o něm v poslední době není moc slyšet.Už teď se těšim na další kousek z dílny A.Aja.80%. ()

Rodriguez

Nekompromisně po dlouhé době další "výborná" duchařina, která vede k zajímavému konci, kde už budete jen v mrákotách čekat jak to celé vlastně dopadne a zda se kruh s duchy konečně uzavře. Uzavře, ale na jiné straně než by člověk mohl tušit...ale nebudu prozrazovat jak. ()

Flaxik

Mám rád zlé duchy, mám rád bezvýchodné depresívní situace, mám rád, když děj jede dopředu a já jsem zvědavý, jak to dopadne. Mám rád, když nevím, jak to dopadne a taky mám rád, když to nakonec dopadne tak, jak jsem nečekal, že to dopadne. To pak hodnocení dopadne dobře. U tohohle filmu to taky tak dopadlo. Není to veledílo, není to zážitek měsíce, ale je to dost kvalitní kus, aby si to zasloužilo 3-4, spíš 4 hvězdy. ()

Silverluv

Ne, strašidelné tohle opravdu není, parkrát jsem se ale od srdce zasmál. Příběh tupý, Kiefer Sutherland legrační. Potěšilo akorát posledních 5 "silent-hillovských" minut. Za ten konec 2 hvězdy. Zbytek je fakt strašlivá sračka. ()

Amroth666

Jeden z těch nejúspěšnějších hororů moderního hororu. V dnešní době se moc horory nechytají, jen pár jedinečných kousků. ____ Tohle je příklad senzace a jedinečnosti v jednom. ____ ()

Fallen_One

Alexandre Aja dokazuje, že jako jeden z mála současných režisérů dokáže natočit kvalitní horor, sice s lehčím nádechem béčkovosti ale co do atmosféry a napětí + překvapení se mu těžko někdo v Hollywoodu vyrovná. Kiefer Sutherland je více než uvěřitelný a taková Amy Smart...jak to říct abych nespoiloval...no prostě to co se jí stane je velice originální, snad ještě nikde jsem to neviděl. Nemám filmu co vytknout, ale ke pěti hvězdičkám mi tam chybí nějaké kulervoucí cosi, které tam nebylo. Každopádně 4*. ()

Dannysek4U

Rezisersky dobre zvladnuty, efektni a fajnove zahrany, ale bohuzel na dnesni dobu hrozne neinvencni. Vsechny ty americko-asijsky jsou proste hrozne stejny, a nudej uz i zarytyho fandu hororu. ()

Wormboy

Spociatku dost rozvlacne, avsak s pribudajucimi minutami atmosfera hustla a Aja predviedol niekolko skutocne vydarenych hraciciek. Obrovskym tahunom filmu je vsak Kiefer Sutherland, ktoreho postava ma velmi blizko k permanentne nastvanemu Jackovi Bauerovi a oproti ostatnym hercom, ktori su nevyrazni, vladne celemu filmu. Mirrors urcite nie su hororom, skor mysterioznym thrillerom s niekolkymi vychytavkovymi scenami, jednym idiotskym subojom na zaver a prijemne odlahcenou pointou. Pre mna mile prekvapenie, kedze som o Aju vo vodach mainstreamu mal urcite obavy. 3,5/5*. ()

Flynn

Mě osobně se film docela líbil a měl dobrou atmosféru. Originální japonskou předlohu jsem neviděl, tak nemám s čím srovnávat, možná je to dobře, ale možná že ne. Jinak se mi film skutečně zamlouval. Některé scény byly dosti nepřijemné. Dávám 4hvězdy z čehož jedna je pro manželku hlavního hrdiny :o) ()

destroy83

Vcelku vydařený další Ajův remake, kde bývalý policista Keifer Sutherland přichází na kloub zlu, které se ukrývá v zrcadlech a nemá moc času, protože ono zlo si brousí zuby na jeho rodinku. Atmosférická jízda se úplně nekoná, snímku dochází místy dech a slibně budovaná atmosféra v několika sekvencích notně upadá. Prostředí vyhořelého nákupního centra působí dobře a pověstné Ajovy gore scény jsou naprosto precizní, bohužel jich je málo, což je velká škoda, protože duchařská atmosféra není zřejmě Ajovou silnou parketou. Na druhou stranu příběh je vystavěn velmi poutavě a pátrání po původu zla v zrcadlech dokáže zaujmout. Takže se dočkáme průměrné duchařiny s dobrým příběhem, několika vydařenými momenty a občas povedenou lekačkou, kde je vše obohaceno o proklatě dobré krvavé scény, za které jdu s hodnocením o stupeň výše. U mě za čtyři hvězdy. ()

pufina

Rozhodně to mělo nádech originality (nebo já jsem alespoň nic podobného dřív neviděla). Kiefer Sutherland mě poprvé ve své role zaujmul. Závěr byl neskutečně fascinující! 70%. ()

Juto

Film je pútavý a strašidelný so sľubným duchárskym príbehom s dobrými výkonmi. Temná kinematografia je špičková. Žiaľ záver zápletky je slabý a s otvoreným koncom pripravený na pokračovanie celkom sklamaním. 6/10 ()

Maty85

V porovnání s horory tohoto typu dávám zasloužený 4*. K. Sutherland je výbornej herec a tady to je dokazuje. Zahrál to velmi přesvědčivě. Nápad s zrcadly je poměrně originální a tvůrci to zpracovali na jedničku. Občasný velmi drsný scény jsou pak jenom takovou tou třešničkou na dortu u takovýho hororu:-)) Jako divák sem se vůbec nenudil a každým okamžikem očekával co bude dál. K závěru to mohlo být možná ještě trochu pestřejší,napínavější a drsnější, ale i tak to bylo v poho. Jinak úplnej konec filmu bravúrní, to sem opravdu ani já nečekal.... ()

c.tucker

Zase tak moc stašidelné to nebylo né-li vůbec, ale mělo to příjemnou atmosféru, Kiefer je ve formě. Konec mě velmi příjemně překvapil. ()