Grissom

Aja opäť nesklamal, teda aspoň mňa:-).Konečne "pozeratelný" horor poslednej doby...Veľmi dobrá, napínavá atmosféra sa tiahne celým filmom, ktorá je umocňovaná solídnym hudobným pozadím...V podstate na tento žáner, veľmi slušný výkon:-) ()

lenzi

Typický prípad filmu, kedy je logika podriadená hlavnému cieľu - vystrašiť diváka za každú cenu. Musím povedať, že v niektorých momentoch sa to celkom darí. ()

danielwanderer

Neverím, že sa to konečne stalo... Doma k dispozícii priehrštie hororov, ktoré aj tak po pár minútach nudy vypnem. A zrazu prišli isté skla so striebornou vrstvou... A páčili sa mi. Páčili sa mi skutočne veľmi. Dokonca som bol prekvapený, že jednu scénu som ani na druhý raz nezniesol pohľadom. Ben je obyčajný policajt, ktorý sa nevie vyrovnať so svojou minulosťou a tak nasáva. Nuž ale pracovať musí, tak sa zamestná ako nočný strážnik vyhoreného obchodného domu, v ktorom zostali ako mali len zrkadlá, v ktorých je uveznené zlo staré niekoľko rokov. Trochu gýč? Ale nie... ...koniec vás dostane. ()

Chuppa

Film se nese v celkem dobrém duchu, ke konci jsem se sice zhrozil v momentu kdy se do té milé staré jeptišky vtělil sám démon a ona začínala pobíhat po stěnách, ale samotný závěr filmu byl povedený. Nic to ovšem nemění na tom že Sutherland obětoval poklidný život staré paní za životy své rodiny, jak brutální.. ()

snek49

Remaky Japonských hororů bývají poslední dobou velmi v oblibě a ne jinak je tomu i u tohoto filmu. Mladá holčička je středem zájmu a má docela pokročilou formu schizofrenie, to by nahánělo hrůzu všem. Zrcadla je horor s výbornou atmosférou, která v některých momentech bere dech, ale o strachu řeč být nemůže. Lekaček si moc často neužijete, ale je to ideální a není to přehnané. Některé momenty jsou opravdu dobře vyvedené a počet úmrtí je přiměřený ke stylu filmu a jeho vyprávění. Tady není potřeba zabíjet každého na počkání, tím by se hororová atmosféra rozprchla a proto je tahle vyváženost na místě. Scéna, kterou lze malinko přenést do popředí je ta, kde Amy Smart provádí "hygienu" v koupelně.. opravdu podařené i s děním, které následuje s příchodem Sutherlanda. V závěru je film slabší a o poslední "akční" scéně lze velmi pochybovat, co tím chtěl básník říci. Poslední scéna "zjištění" pak hovoří sama za sebe a byla pro mě sklamáním. Celkově lze film doporučit, protože v porovnání s ostatními výtvory podobného žánru má jiště navrh. ()

xladojx

Po dlouhé době zajímavý horror, u kterého jsem se dokonce i chvílemi bál. Zrcadla sice, až na pár výjimek (scéna ve vaně) nijak nevynikají, ani neoplývají originalitou a se závěrečnou pointou si mohli tvůrci také pohrát více, ale přesto Alexandre Aja ukázal, že jde na krvavém poli směrem nahoru. Ještě aby narazil na pořádný scénář a můžou se dít divy... ()

Crazynka

Slušný horor s mrazivou atmosférou, slušným příběhem a několika povedenýma lekačkama. Jeden z nejlepších hororů, které jsem v poslední době viděla. 75% a pěkné 4 hvězdy. Spokojenost :) ()

Ogrb

Po skvělém hororu Noc s nabroušenou břitvou a hlavně geniální předělávce filmu Hory mají oči natočil francouzský režisérský talent Alexandre Aja svůj sice nejsslabší, ale pořád slušný a napínavý horor Zrdcadla. Zašel jsem do kina, čekal jsem trošku víc, nasranej jsem z toho nebyl, spíš průměr. Příště se s průměrem nespokojím Sašo! 6/10 ()

RajCZitko

Tak tendle film, když jsem si ho včera v noci pustil, mě dostal do kolen. Nádherně nechutné scénky se spoustou krve, skvělý příběh a dokonale zasazené scény...Určo doporučuju se na to podívat, ale za tmy. A pak se schválně podívejte do zrcadla. :D ()

Shredder

Zatial co vo filme Hory maju oci ma aja sklamal Zrkadla patria k perliam hororoveho zanru. Strasidelna a mraziva atmosfera urobia svoje rovnako ako viacero efektnych scen. Mozem povedat len bravo a este dlho po tomto filme sa mi nechcelo velmi pozerat do zrkadla. ()

Alojs

Nevidět v minulých letech 3:15 zemřeš, Gothiku, obě Oka, všechny Kruhy a další bubárny, zřejmě bych spokojeně opouštěl sál a dneska tu plácl čistou sedmdesátku. Kiefer je sympaťák každým coulem, Aja umí namíchat krásně vyblité barvy a snímek jako takový – jsou-li mu nakloněny optimální projekční podmínky – funguje. Navíc je tu výborná pointa. Přesto je na čase, aby někdo konečně zahnul (=odbočil). A nikoliv do lesů, v nichž se nalézá zapadlá chatrč, klášter, blázinec, maják… Tam to už známe. ()

Rodin

Až do necelé poloviny filmu jsem si říkal - konečně nějaký remake, který není volovina. No a pak začal film mrznout, můj obličej taky, ale nebylo to rozhodně strachy. Ani závěr na věci nic nezměnil, za mě osobně tak zlehoulilýnka přes 55%. ()

Čiban

Tento film nebyl v prvních 20 minutách skoro o ničem(bylo to nudné). Potom se to trochu rozjelo, začala dramatická hudba,akce a začaly přibývat vraždy. Nadchly mne skvělé triky a efekty.Kromě zmiňovaného úvodu to bylo napínavé až do konce. ()

DavidWebb

Jack Bauer zbadal v zrkadle Kefíra Satrlenda a hráblo mu z toho. Ten námet na zlo v zrkadlách je síce dobrý ale nič iné/dobré tento film nemá. Otrepaná šablóna v štýle: identifikujeme nejaké zlo (video, kruh, mobil fotku, správu, v našom prípade zrkadlo) a zistíme, že je s ním spojený desivý príbeh z minulosti. Pátrame ďalej a zároveň s niečím bojujeme - s bývalým/bývalou, nejakou poruchou, zneuznaním, minulosťou, v našom prípade (aj v mojom) s alkoholizmom. Zatiaľ vyhrávame. Po čase už nie. Niekoho stratíme, tak sa v hrudi vypneme k lepším výkonom, aby sme identifikovali a našli pôvodcu, a nakoniec to uzatvorili celé tak, že môžeme v pohode točiť ďalšie časti. V prípade úspechu. Aj neúspechu, srať na to. Herecké výkony asi priamo úmerné rozpočtu a ambíciám snímku s tým, že Kefírovi zabudli povedať o skončení 24-ky a že už "hrá" v inom filme. Peknučká Paula Patton a Amy Smart... Tak dve či tri? ()

Kozy9

Čakal som o mnoho viac. Atmosféra sa zakladá na tisíckrát použitých prvkoch ako výrazné použitie tónov a v tomto prípade pomerne slabé lakačky. Príbehovo je na tom film o trochu lepšie... Remake neremake pobavil som sa hlavne na záverečnej scéne inak dosť nuda. Čistý priemer 55% ()