Přičinlivý pokladní v supermarketu Vince Downey byl již sedmnáctkrát vyhlášen zaměstnancem měsíce. Kdyby se mu opět podařilo zvítězit, byl by povýšen do managementu a získal by auto. Doplňovač zboží Zack Bradley je naopak neambiciózní, chodí pozdě a s kamarády se snaží přežít pracovní dobu v co největším klidu. Vedoucí Glenn Gary zaměstnancům jednou oznámí, že nastoupí nová pokladní Amy. Líbí se jak Vinceovi, tak Zackovi. Zack se dozví, že má slabost pro zaměstnance měsíce. Rozhodne se, že tentokrát vyhraje. Snaží se získat místo pokladního. Dostane první hvězdičku a začíná bodovat. Když jedna z pokladních zemře, vedoucí ho pošle na její místo. Vince se ho různými podrazy snaží shodit. Zack pomalu dělá kariéru, ale ztratí kamarády i Amy, která se dozví, že vše dělá jen proto, že se dozvěděl o její náklonnosti k zaměstnancům měsíce… (TV Prima)

Pepinec

Podle Jessicy Simpson by mohly automobilky vyrábět nárazníky, taková výbava je snem každého řidiče. Stejně jako obchoďák Super Club, kde je i při jeho průměrnosti daleko větší švanda, než mezi regály Tesca. Za měsíc dřiny a odříkání bych ale stejně čekal větší odměnu než jedno rande... ()

Pilda17

Jako jednohubka při nudném večeru funguje dobře. Nějak víc neoslní, párkrát se divák usměje a to je tak vše. Větší význam ve filmu nemá cenu hledat .. 5/10 = 50% ()

kingik

Pracovníci obchodního domu pravidelně soupeří o titul Zaměstnanec měsíce. Odměnou pro vítěze je jeho fotografie pověšená v síni slávy. Nejlepším je doposud Vince Downey a naopak Zack Bradley je největší flákač a z těchto dvou se stanou ještě větší rivalové, když do práce nastoupí nová a atraktivní pokladní Jessica Simpson. Zajímavou a nápaditou komedii režíroval Greg Coolidge. ()

Anderton

Toto som vzhliadol v omyle, že idem pozerať film s Mattom Dillonom z roku 2004. Ale keď už to bolo v prehrávači, tak mi to nedalo. O nič doležité by som ale neprišiel, príliš som sa na vtípkoch nezabavil, chápem ale, že mladým amíkom to može pripadať vtipné. Najvačší plus je obsadenie, každý sa na svoju rolu hodí, predovšetkým Dane Cook je sympaťák. Viac by sa hodil do formátu filmov Kevina Smitha. Niekde tesne pod ***, ale keď niekde pridám, musím niekde aj ubrať. ()

Campbell

Rozhodně překvapení, do filmu jsem se nijak nehnal, ale když jsem ho spustil zkoukl jsem ho bez problémů a celkem rychle to uteklo. Dane Cook je výbornej humorista. A rozhodně to není další z přiblblejch romantik který používám většinou když nemůžu usnout. ()

Eawy

Príjemná zábava podfarbená troškou nefalšovanej lásky s kúskom dôvtipu a zaujímavého sveta supermarketov. Osobne som pracovala iba v sklade ale viem, aké zaujímavé je skrývať sa za krabice a pekne sa niekam zašiť. Tento film má úžasný soundtrack, ktorý vás určite upúta. Dej je priamy a jednoduchý, takže pri ňom nemusíte veľa premýšľať. Pre mňa 70% ()

nash.

Páni, z takové motivační agitky by před čtvrtstoletím byli soudruzi na UV u vytržení a mladý sympaťák za kasou by jistě, byť neoholen a nečesán, zastínil i Ženu za pultem. S humorem už je to však slabší. Ne že by nebyla snaha, jenže se většinou míjí účinkem. Navíc brzy začne pokulhávat tempo, které překvapivě brzdí především hlavní romantická linka, takže na nějaké opravdu hutné závodění není čas. Před krachem tak film nakonec zachránila především slušně nahozená a poctivě udržovaná atmosféra ryzí pohodovky. ()

WANDRWALL

Flákačů je v každém povolání hodně. Jen málokde se ale vyhlašuje "Zaměstnanec měsíce". To je škoda, velká škoda.***(6.10.2010) ()

SeBig

Komedie jak má být pár fakt dobrých hlášek, dobré prostředí, rozesmálo.. něco jako Hele kámo kdo tu vaří. ()

Chrustyn

Příjemný a svěží snímek, kterých mezi klasickými romantickými komediemi moc není. Příběh je jednoduchý a víceméně jde jen o to, že flákač pracující v supermarketu se rozhodne stát se zaměstnancem měsíce aby si mohl užít s novou kolegyní, kterou si myslí, že tím oslní. Nebude to však jednoduché jelikož má velice silnou konkurenci v prodejci s "nejrychlejšíma rukama". Oproti ostatním americkým komediím je tato vcelku originální a i když se takřka celý děj odehrává s útrobách supermarketu rozhodně nenudí. Je zde spousta vtipných situací a převážně souboje mezi zaměstnanci jsou nápadité a vtipné. A když se k tomu připočtou sympatické a zábavné postavy vznikne jedna z těch lepších komedií, které se na nás každoročně z hollywoodu hrnou. ()

jojinecko

Táto komédia je skrátka "all american". Jediné pozitívum okrem tých pár naozaj vtipných momentov je typológia postáv, pričom niektoré kreatúry fakt stoja za pozornosť...Tým nemyslím troch hlavných nesympatických predstaviteľov, kde najmä Jessica Simpson je taká dobrá herečka asi ako ja som expert v aplikovanej matematike..Ale je mi jasné, že nie hereckým umením zaujala na castingu :) ()

rikitiki

Opět film, který se snaží být komedií tak úporně, až se zadřel. Zdá se mi, že se scénárista do komediální polohy nutil, protože mnohem víc než násilně rádobyvtipné momenty na mě působil nenápadný smutek, který se filmem prolínal. Hodně to bylo vidět zejména na zprvu nepřiznaném přátelství mezi Vincem a jeho portorikánským pomocníkem - ze začátku odsunutým do šarže hloupého poskoka, ale později se ukázalo, že byl jedinou oporou a přítelem chlapíka s tak prázdným životem, že pro něj vítězství v anketě o zaměstnance měsíce bylo to jediné, pro co žil. /26. 1. 13./ ()

becki_tu

Konečně po delší době zase nějaká originální romantická komedie, kde se nevyskytuje ani školní večírek, ani fotbalové mužstvo složené z nagelovaných modelů, ani záchodový humor, ani trapné dialogy, takže svým hodnocením rád trochu zvednu průměr, protože jsem se fakt pobavil. Ano, je to další z filmů podle typického romanticko-komediálního schématu, ale to netradiční prostředí, krásný suchý humor a vtipně napsané charaktery postav mě prostě dostaly. 70% ()