Bubakoff

na české filmy už se skoro bojím koukat...o to příjemnější byl zážitek s Medvídkem, který sic není veledílo, ale aspoň z každého filmového okýnka necáká trapnost a zaprděnost... ()

Axxym

Uf. Vydržel jsem asi půl hodiny, než mě medvídek nasral. Nedokázal jsem to strávit, asi použili moc potravinářského barviva. Přesně o tom tenhle film je, hodně umělosti, hodně načančání, veliká propagace, ale zázrak se nekoná. Nevěřil jsem tomu, co mi autoři předhazovali. Není to o tom, že bych nechápal co se snaží sdělit. Vztahy se rozpadají, někdy i za zvláštních okolností, ale daleko víc bych ocenil hlubší studii lidské duše než rádoby velké drámo z holywoodu. ()

gostly

Jako první bych chtěl "vyzdvihnout" umění, s jakým byl natočen trailer na tento film. Z něj vyplývalo, že se bude jednat o zábavu, se spoustou vtipných scén. Avšak jediné scény, které ve zde za něco stály, byly "vyplácány" na zmíněný trailer a v kontextu s filmem se zase tak vtipné nezdály. Těšil jsem se na své oblíbené herce, ale jejich postavy byli bohužel poměrně nezajímavé, ale cosi mne nutí dát 2* ()

wrzec

Přeju panu Hřebejkovi jenom jediné a to dostat do rukou opravdu kvalitní scénař, protože je to kvalitní tvůrce a nezaslouží si točit, možná divácky úspěšné, ale kvalitou klesající filmy. ()

Bembeřice

Obsazení mě nalákalo zajít na tenhle film do kina. Možná jsem čekala příliš, a proto jsem odcházela lehce zklamaná. S odstupem času ale můžu říct, že jako oddechovka to není špatný film. Za prvé je to film ze života, spousta lidí se v jednom z osudů určitě pozná, za druhé jsou tyto osudy podané s nadhledem a proložené hláškami, z nichž vám některé určitě uvízou v hlavě ;-). ()

Kriss_tyna

Původně 4 hvězdičky dnes po znovushlédnutí filmu měním na 5.. Věci nejsou vždy takové, jaké se zdají.. Zpočátku idylická tři manželství se najednou prostřednictvím zabřednutí do postav otevírají a zcela mění.. Pro mě naprosto úžasné obsazení dodává filmu kouzlo.. Přestože nedochází k žádným vyhroceným scénám, děj má spád a nečekaně se po každé scéně obrací.. Přes zlomy, které ukazují ženy v trochu chudinkovských ublížených pózách, dochází k jejich lehce emancipovanému vzrůstu a vše se v dobré obrací.. Asi i proto hodnotím film tak vysoko.. ()

moorks

Těžko nějak zvlášt hodnotit. Zbytečně moc dlouhé a vlastně tak trochu o ničem. První část filmu měla aspon trošku spád, ta druhá už ztratila tempo a vlekla se. Nejlepší scénka byl asi rozhovor Menzela a Křesadlové. ()

giacobbe

Už po 24 hodinách od druhého slédnutí si nedokážu vybavit o čem ty oslými můstky poslepované herecké etudy byly. Úplně jiný realizační tým(mimo Macháčka a Trojana), stvořil druhý díl Samotářů- tentokrát o vdaných a ženatých. ()

Naby

Na to hvezdne obsazeni to bylo celkem zklamani. Film byl jenom v rade filmu ketre nedaji mezi lidi nic noveho. Proste jenom prumerny neoriginalni pribeh. Celkem 2,7*, takze ne priliz daleko od 2kovych propadaku. ()

montel

Příběh zachycuje osudy několika párů, kteří se vzájemně kamarádí a vzájemně se svěřují s potížemi v jejich na první pohled ideálních vztazích...Tak elitní naši herci tady skutečně hrají, myslím ale, že Hřebejk tentokrát přestřelil. Film není vyloženě špatný a první půl hodina mě i bavila. Film ale zabila druhá polovina, která je opravdu nudná a při které už jen čekáme na závěrečné titulky. Nebýt Trojana a spol. tak po Méďovi ani pes neštěkne. 45% ()

sarianna

Po celou dobu, co jsem na tomto filmu seděla v kině, jsem měla pocit, že metry filmu se točí a točí a ......nic. Prostě mám dojem, že tenhle film je v podstatě o ničem. Když jsem z kina odcházela, tak tenhle film ve mě nezanechal dobrý dojem, nezanechal špatný dojem, nezanechal žádný dojem. Prostě takové prázdno. Zbytečný film. ()

hyde1987

Hm, hm....stejně jako Hřebejkova Nevinnost...zkrátka a dobře, šlo to zase mimo mně. Ani jedna postava mi nebyla sympatická, žádný z příběhů mi srdce ani mozek nezasáhnul, smysl rázu hlubšího mi chyběl. Podle mého názoru je tento film bídně napsaný, plytký a vlastně tak nějak o ničem. Jak mám pana Hřebejka v oblíbených režisérech, tak si posledními výtvory každopádně nešplhnul (vyjma Kawasakiho růže) a má to dosti nahnuté..:-/ ()

Bodega_Bay

Tak Hana a její sestry to určitě není....a už vůbec ne Americká krása...jestli tohle Hřebejk vážně řekl, pak to bylo někdy po prudkém probuzení v setmělém sále během karlovarského festivalu, jinak si to neumím vysvětlit. Když tohle pominu, tak musím říct, že se mi film líbí....viděla jsem ho pro jistotu čtyřikrát...Perfektní Táňa Vilhelmová s ukázkově povadlým břichem a unaveným obličejem, pěstěná Aňa Geislerová se smutnýma očima....Kdyby tam nebylo takových šaškáren dookola.....tak by to vlastně nebyl Hřebejk, že. ()

kachlirm

Mňam. Tak na tomhle filmu jsem si fakt pochutnal. Navrch sladká poleva, uvnitř hořká náplň ale chuť celkově vyvážená, taková kterou ještě dlouho cítíte v ústech. ()

Lucka07

Medvídka napsal sám život, co víc dodat. V jendu chvíli se skvěle bavíte, v druhé vám stoupá tlak. Nezapomenutelná scéna je rozhovor u stolu mezi Menzlem a Křesadlovou. ()