Existuje tisíc způsobů, jak si zvednout adrenalin v krvi. Chev Chelios ho dnes bude potřebovat hodně. Chev Chelios dnes začíná své ráno neobvyklým způsobem. Celý svět se s ním točí, prakticky se nemůže hýbat a srdce mu stěží bije. Včerejší akce se příliš nezdařila. Tento nájemný vrah nechal svoji oběť uniknout, aby mohl začít nový život... Teď mu však v krvi koluje jed a naživu zůstane jen tehdy, pokud bude v neustálém pohybu a napětí a udrží si tak v těle dostatečnou hladinu adrenalinu. Pomsta je perfektním řešením. Chev drancuje ulice LA a zanechává za sebou spoušť... Musí zachránit Eve a najít protilátky! (oficiální text distributora)

asanakis

Akční film bez většího nápadu. Tempo sice od začátku do konce nepolevuje, ale přesto je to nějaké plitké. Pokud ale člověk má momentálně potřebu vypnout, nad ničím nepřemýšlet a užít si doslova adrenalinové podívané, přičemž dokáže překousnout stupidní hlášky hloupé blondýny, pak se rozhodně nudit nebude. ()

L@cy

EXCELENTNÍ... Adrenalinová 90minutová jízda s Jasonem Stathamem v hlavní roli... uteklo to asi jako 10min...:-) Jinak nemá cenu tento film nějak popisovat protože kdo ho neuvidí, nepochopí. ()

ThomasL

Když jsem si film pustil, čekal jsem větší nářez. dobrý nápad, ale výsledek nestojí za nic. Bída a utrpení. ()

Haymar

Odvážný, našlápnutý, absurdní, drzý, úchylný! Myslím, že těchto 5 slov plně vystihuje celý Crank aneb jak by řekl klasik (JW): "To je blbé, to se bude lidem líbit..." Vlastně ani nevím, co se mi na tom líbilo - protože to byla ve svý prostatě neskutečná ptákovina... ale... líbilo! Jeden z mála filmů, kde netřeba argumentů, důvodů, kritiky ani následků - prostě to přijmete nebo ne! ()

kobe6

Hrozné efekty, hrozní záporáci, hrozné scény, někdy i trapné. Sem tam dobrý vtípek a občas oživení s Amy Smart, ale jinak? Tragedie...Stathama mám celkem v oblibě a do těchto sjetých filmů patří, jen mu dát místo debilní teplákovky oblek (nemocniční košile může zůstat). Určitě zajímavá předloha, trochu S.Kingovská, ale provedení hrozné. Poslední záběr mohl být zajímavý, jenže s tímhle provedením mě to bilo do očí. Kdybych dal 3* asi bych tím urazil ostatní filmy, kterým jsem dal takové hodnocení. 2 a1/2 ()

Prochy38

Akční jízda v čele s J. Stathamem. Člověk o tom nesmí moc přemýšlet. Jde o celkem běžný odpočinkový akčňák. Něco jako Sejmi je všechny. Ideál na 3*. Plus jedna hvězdička za nádhernou A. Smart. ()

Foxhound#1

!LEHKÉ NÁZNAKY DĚJE! Když jsem na tenhle film koukal, bylo to už o půlnoci a chtělo se mi už dost spát. Ale to tempo filmu, které se stejně jako hlavní hrdina skoro nezastaví, mě ihned probralo. Od red bullu po koks nadopovaný Statham demoluje město, šuká přítelkyni v čínský čtvrti a likviduje chlápky, co ho pěkně nas*rali tím, že ho zabili nějakou čínskou sračkou. Třemi slovy adrenalinová akční jízda. ()

vorry

Ačkoli akční filmy nemám moc rád, tak tohle bylo něco famózního. Podle mě by ten film měl být označen spíše jako komedie..... jednoznačně jako komedie, protože já jsem se neskutečně bavil. Jason Statham byl vynikající. Film má svižný spád a děj vás zaručeně vtáhne. Crank je pro mě film, na který se nezapomíná........ :) ()

Hanes88

Velice originální nápad, jak udělat strhující akční film. Statham zahrál svou roli velice kvalitně a až na drobné chybičky to bylo docela povedené. 75%. ()

J*A*M*A*L

Zde jsem viděl Jasona Stathama poprvé a nebylo to zrovna dlouho.A došlo mi že jsem udělal velkou chybu, protože takových skvělých herců je hodně málo, poté jsem viděl další jeho filmy a byla to snad ještě lepší podívaná.Zde z toho dělal užasnou show.Skvělé je na tom to že skoro po celou hodinu a půl se tam střílí a je tu neustálá a velká dávka adrenalinu.Ještě k tomu zde byl černý humor takže ještě lepší.Celý film je jen o honičce jenže o honičce plné skvělé akce.Crank je zkrátka další dobré akční dílo.Prostě klasický akční film nic extra.Jason Statham byl zkrátka úžasný i když z něj udělali naprosto nesympatického sprosťáka.No i když kdo by nebyl naštvaný když vám srdce nefunguje a ještě k tomu tam máte čínskej sajrajt který vás má zabít.Z toho asi moc smysl pro humor mít nebudete, ale i tak mě moc bavil. ()

Strandmon

Crank! Jaký může být lepší příběh než totálně vytočený Statham, v nemocniční roušce, zabíjejíci všechno co má jen nohy a všechno na co je nasranej? Lepší neznám! Opravdu jediná malinká věc, kterou bych filmu strhnul jsou naprosto špatní záporáci, kteří byli opravdu na hraně, ale jinak je film jednoduše nehorázná akční jízda. Jojo a Amy Smart? Ta tomu dala doslova krásnou a sladkou třešničku na závěr,. Doslova adrenalinová bomba!! ()

Paldiny

Môj zamestnávateľ prišiel toto leto s horúcou novinkou, vraj doktor na telefóne, a pritom Statham tento nápad praktikoval už v roku 2006. Film nie je dlhý aj tak by som z neho pár minút ešte ukrojil. Áno, tie minúty, kedy sa nášmu hrdinovi sťažka dýcha, lebo mu okolnosti prikázujú spomaliť. Väčšinou je to ale zábavná chobotina s tonou strelených nápadov a šialeného tempa. Kazí jej to len na môj vkus príliš crazy finish. ()

Puss

Po delší době opravdu zábava...........zasmála sem se hodně a to né sama.........takový záchvaty smíchu sem v kině dlouho nezažila:)................co víc k tomu říct..........všem doporučuju.............."bla bla fucking bla"! ()

Macik

Naprosto ulítlá akční jízda v podání Jasona Statham.. Vřele doporučuji pustit si to po Gibsnovým Apocalyptu.. :-) ()

kebom odpad!

Príšernosť, kde som nenašiel žiadnu pozitívnu stránku. Epileptická kamera, samoúčelná agresivita v nevídanom množstve, naštvané ksichty... Ďalšia krvavá americká strašidelnosť. Scenár a herecké výkony 0 bodov. ()

Risolutore

Naprosto přehnaně akční nářez, který si nebere servítky ani na otření krve z bot. Celou dobu jsem Stathamovi radil nejlepší způsob na zvýšení adrenalinu v krvi - aby mě pak na náměstí čínské čtvrti odpálil do stoprocentních vod jeho provedením. ()

Rychlá a zběsilá válka s vlkodlakem

Rychlá a zběsilá válka s vlkodlakem

12.01.2014

Chris Morgan, scenárista posledních čtyř dílů Rychle a zběsile, momentálně přepisuje scénář sedmičky. Společně s Jamesem Wanem musí vymyslet, jak přesně se série vyrovná se smrtí Paula Walkera, svůj… (více)

Zastav... nebo přežiješ i potřetí

Zastav... nebo přežiješ i potřetí

15.12.2011

První recenze Ghost Rider: Spirit of Vengeance sice tvrdí, že je to ještě horší než jednička, ale scénáristicko-režisérská dvojice Mark Neveldine a Brian Taylor není z těch, které by zastavila… (více)

Sandler přeje šťastného Valentýna 2011

Sandler přeje šťastného Valentýna 2011

24.04.2010

Na Valentýna romantika vydělává. Kdykoliv jindy si můžete u přítelkyně vydupat, že půjdete na Zastav a nepřežiješ, ale na svátek všech zamilovaných se prostě chodí na slaďáky. A když v nich hraje… (více)

Neveldine/Taylor – přesun do televize

Neveldine/Taylor – přesun do televize