Góóól! III.

Gól 3

Drama / Sportovní

Německo, 2009, 92 min

• Malarkey

Čekal jsem to nejhorší a to i na úkor toho, že první díl je super a druhý se dá zkousnout. Začátek teda byl dost brutální a říkal jsem si, jestli vůbec koukám na film o fotbale. Chvílemi ty scény z natáčení nějakýho hardcore porna totiž byly fakt mimo moje chápání. Pak ale začalo mistrovství v Německu a celý film se otočil o 360 stupňů. Záběry na mistrovství byly boží a různé vsuvky filmového štábu mi ani moc nevadili. Hodně ale zkazil začátek filmu, u kterého jsem chvílemi přemýšlel, že to vypnu. Nakonec jsem to neudělal a jako fanoušek filmu jsem za ty záběry byl docela rád. Dlouhý záběr na Beckhama, který z přímáku střílí gól je fakt boží. Škoda, že to původně není natočeno pro tento film. Ale jinak bych ho asi ani neviděl. Filmová stránka ale pořád příšerná. Dvě hvězdy čistě za fotbalové šílenství a záběry z něj.(7.4.2013)

• Frajer42

Tahle gólová série měla skončit u druhého dílu. Tento omyl je úplně mimo. Týká se tentokrát reprezentací, ovšem náš hlavní hrdina se před začátkem pochopitelně zkopne, takže je to o něm a bez něj. Kluci mají mimofotbalový život srovnatelný s černokněžníkem Mario Balotellim, takže to tak potom na hřišti vypadá. Tento díl je laciná fraška a milovníky předchozí série jistě zklame. Ti, kteří se chtějí pouze bavit, a tento film je úsměvný víc než by sám chtěl, nějakým exkluzivním kouzlem 2* vykouzlí. Šup sem s nimi. Možná je někdo bude chápat, jako mou skrytou zlomyslnost k nalákání dalších lidiček, kteří tuhle hrůzu brzy zhlédnou a pak budou nasraní.(14.10.2012)

• mysiak

Kým Gól 1 bol príjemnou včeličkou na poli športových filmov...a dvojka bola uvarená len z konceptu jednotky...tak Gól 3 je hrôzostrašným príkladom dobrého konceptu ktorý sa slušne povedané "dokafral"...prvým základným problémom je totálne odpísanie Santiaga Muneza a vytvorenie novej hlavnej dejovej linky s nejakými týpkami čo hrajú za Anglicko...dajme tomu dá sa to prežiť....zápasy sú fakt hrozne spracované....a prečo teda tá 1 hviezdička?...pekne zostrihané momenty z MS 2006....(9.12.2009)

Čo sa stalo? Prvé dva vynikajúce diely ako z pera skvelého tvorcu s krásnou fantáziou doplnil tento film s minimom futbalu, dejom niekde vo východnej Európe, aby sa nepovedalo, že je len o západnej Európe, ale pritom to urobili skoro najhoršie ako mohli a ten šialený koniec ma dorazili. Priemer to bol, dalo sa na to pozerať, ale pre mňa najmä táto obľúbená téma vysoko prepadla.(20.6.2012)

O čempak je tenhle slaboučký film spojený s prvními dvěma díly jenom tím, že se tu ve vedlejší roli objevuje Santiago Munez? Inu o tom, že zdraví máme jenom jedno, že rodina je to, co vás učiní šťastnými, a že chovat se jako nezodpovědná troska nepřináší nic dobrého. Odehrávat by se to mohlo úplně kdekoliv s kýmkoliv, takže se dá říct, že se sportem to má společné jen dva ptáky naklíčované před modrým/zeleným pozadím do záběrů skutečných zápasů, ale vypadá to o několik tříd hůř než v prvním Gólu. Naprosto zbytečná na sílu a vejvar tlačená product a girls placementová záležitost. 50%, protože to vlastně neuráží, jenom to prostě je úplně o ničem.(11.6.2012)