poster

Góóól! III.

 • Německo

  Goal! III

 • Slovensko

  Gól 3

Drama / Sportovní

Německo, 2009, 92 min

 • becki_tu
  **

  Podivné pokračování fotbalového příběhu, který má s předchozími díly společnou pouze postavu Santiaga Muneze, která však dostala ve třetím díle jen pramálo prostoru, což znamená v součtu jen několik minut a takových dvacet replik. První půlhodina je jako z jiného filmu ( natáčení úchylného filmu v Rumunsku - WTF? ) a zbytek je jen záplava sentimentu a sestříhaných zápasů z Mistrovství světa v Německu. Třetí Goal! si tak bohužel přivlastnil již dvakrát osvědčenou značku, kterou bohužel už v prvních minutách poslal nezaslouženým způsobem rovnou do sprch. 35%(23.9.2009)

 • chemopren
  *

  Po skvelej jednotke, horsej dvojke... tento film smeruje na odpad!!! davam 1* len zato ze mam rad futbal... a to Rumunsko na zaciatku... WTF??? :D(30.6.2009)

 • MikaelSVK
  **

  Opäť jeden z filmov, pri ktorom nesedí tento obsah... Inak potvrdzujem už mnohokrát spomenutý fakt, že je to jednoznačne najslabší film z celej trilógie :((21.10.2011)

 • prome
  *

  S původní myšlenkou tenhle film nemá zhola nic společného. Je to jen hodně slabý odvar s pár herci a vůbec se nesoustředí na kariéru Santiho, což je opravdu velká škoda a vlastně film se nezaměřuje celkově na fotbal. Tvůrci si asi myslí, že když tam nacpou pár scén z fotbalového hriště tak mají vyhráno.(1.7.2009)

 • Torision
  *

  Munez jen na ozdobu, překrásná Anna Friel se filmu dokonce ani neupsala (a věděla proč!), pár autentickejch záběrů z MS, ucházející sympatickej Leo Gregory (jediný + celýho filmu), debilní (ale opravdu debilní) scénář a celkově film, ve kterým si pravidelně asi tak 8x za minutu řeknete "What the fuck?!", protože nebude chápat, co s tímhle Goalem scénáristi, režisér a spol. udělali. Takovýhle znásilnění si značka Goal! rozhodně zasloužila. Vždyť je z toho do píči romantickej film, kterej nemá s předešlejma dílama absolutně nic společnýho!!!!!!! Psát něco dál je už zbytečné. Nekoukejte se na to!(27.11.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace