Góóól! III.

Gól 3

Drama / Sportovní

Německo, 2009, 92 min

• chelseaman22

Proboha. Naštěstí mám tento snímek za sebou. Film se mi absolutně nelíbil, spíše mi zhnusil den. Smrt a podivné natáčení kdesi v Transylvánii hrubě pokazilo mé mínění na celou sérii. 20%(8.8.2011)

• Thomassi

Třetí a asi nejméně zajimavý film o fotbalu, tentokráte z prostředí mistrovství světa. Prvních třicet minut jsem si říkal, proč se to vůbec jmenuje Goal, protože to byla nuda, která nemá nic společného s fotbalem. Od zahájení mistrovství se ale děj vrátil tam, kde měl být. Kuno Becker byl ve filmu sotva 20 minut. Další díl bych ale už asi nezkousl.(8.12.2009)

• Wladi.mir

A já to řeknu, je to sračka!(11.6.2012)

Rozpočet $10miliónov(5.11.2009)

• jonyyy

Koho proboha napadlo po dvou dílech vystřídat hlavního hrdinu a odstrčit ho na druhou kolej, stejně jako vlastně celý fotbalový námět. První dva díly byly čistě sportovní kousky s jasným cílem a směrem a ve trojce se najednou autoři pokusili místo fotbalové pohádky o hlubokomyslné drama, což se absolutně nepovedlo. Dobré alespoň v tom, že jsem si připoměl jací velikáni v té době hráli. 50%(3.5.2012)

• - Film se natáčel v Nottinghamshire ve Velké Británii. (rafix)

• - Každý díl trilogie má jiného režiséra a jiný původ vzniku. (fctp)

• - Film bol originálne naplánovaný na jar/leto 2008. (Zdroj: ČSFD.cz)