Góóól! III.

Gól 3

Drama / Sportovní

Německo, 2009, 92 min

• Degreet

Pro fanoušky předchozích dvou dílů, kteří se dva roky těšili na vrchol Santiagovy kariéry, je to hořké zklamání.(23.4.2013)

Čo sa stalo? Prvé dva vynikajúce diely ako z pera skvelého tvorcu s krásnou fantáziou doplnil tento film s minimom futbalu, dejom niekde vo východnej Európe, aby sa nepovedalo, že je len o západnej Európe, ale pritom to urobili skoro najhoršie ako mohli a ten šialený koniec ma dorazili. Priemer to bol, dalo sa na to pozerať, ale pre mňa najmä táto obľúbená téma vysoko prepadla.(20.6.2012)

• Smok

Dovoľujem si tento komentár napísať ako výstrahu pre užívateľov, ktorí by boli tak naivní a rozhodli sa pre tento film kvôli tomu, že si pozrú nejaké excelentné fotbalové výkony. Tento film je čistý prúser a fotbalu tu nájdete asi toľko ako hrozienok vo vianočke zo supermarketu.(30.12.2010)

• kratajirka

1 malá nevýznamná hvězdička za to, že i v Německu mají kromě hnusně kozatých Heid a Uršul i krásné baby. Jinak? Ten film je totálně vo hovně. :) Ale fotbalisti u toho prý pláčí. GoodJob Boys(4.12.2016)

• Terva

Fotbalový Bože !!! Co je to za blbost ? CITÁT : Strach z křížů poprvé..... Ty záběry z hřiště, no to je ubohost. To jsou ale hrozný efekty. CITÁT : Jděte, kluci a otočte ten stav......? Vyndavám dvd, připravuji levačku, nápřah a centr....dvd letí, letí a góóól !!!, ale ne to není góóól, dvd se tříští o břevno !!! Zlatá jednička, bronzová dvojka a odpadová trojka. Ve filmu byly použity songy jako třeba Try overcome your speed defects ( Speed Default ) od Le hammond inferno http://www.youtube.com/watch?v=oxoi6LCFpCY nebo Suburban knights od Hard - fi http://www.youtube.com/watch?v=dZ8RtHbS65g(13.3.2010)

• - Finále Svetového Pohára bolo nakrútené na štadióne Stade de Soleil vo Francúzsku namiesto štadiónu v nemeckom Berlíne. Dôvodom boli vysoké dane a nedostatok financií na prenájom štadiónu. Približne 60% hereckých výstupov na ihrisku bolo nakrútených pred zeleným alebo modrým plátnom, a zladených s reálnym meradlom Svetového pohára. (Zdroj: ČSFD.cz)

• - Film bol originálne naplánovaný na jar/leto 2008. (Zdroj: ČSFD.cz)

• - Ve filmu při čtvrtfinálovém zápasu Anglie proti Portugalsku střídá Aarona Lennona Liam Adams. Ve skutečném zápase na MS 2006 střídal Jamie Carragher, který následně neproměnil pokutový kop a Anglie vypadla z MS. (Special One)