gicous

Pekelná jizda to je, jen co je pravda. Owen kosí zloduchy po desítkách, Giamatti je úchyl jedna báseň a Bellucci je domina k pohledání. Díky střizlivé stopáži, dobrým hláškám a přijemně přehravajícím hercům se dá snést i to zběsilé videoklipové podání plné nepřehledného a lacíného střihu. Přestřelky jsou originální a zábavné, ale já přece jen dávám přednost klasice z 80 a 90 let. ()

ac1976 odpad!

Cotokurva...?! Zabijak králik požierajúci mrkvu a trúsiaci blbé hlašky? K tomu odstrelená pupočná šnúra a trápny zloduch Paul Giamatti. Tu už nepomôže nič. Dokonca ani taký výstavný kus ako je Monica Bellucci. Hrozná blbosť! ()

Vsheta

Je to naprosto praštěný a pitomý, ale mě se to líbí. Hlavní hrdina je sympaťák a o hlavní hrdince ani nemluvě!!! O reklamě jsem si musel jít do ledničky pro mrkev!! ()

tombarider

Když se někdo snaží být vtipný, drsný a cool za každou cenu, je to spíš smutné, než vtipné, přišlo mi to jako parodie. Monicy v roli šlapky, ndal bych ani tu hvězdu. ()

Brano

Strieľačka, ktorá nemá hlavu ani pätu. Tak stupídne triky som už dávno nevidel. Pre mňa je to výsmech akčným filmom. Pár scén bolo vtipných, bohužiaľ pri niektorých ostal rozum stáť. Herecké obsadenie ma nezaujalo a scenárovo to bola tiež veľká bieda. ()

Berty00

Konečne film ktorý dáva najavo že je to strielačka...Tie správne slová by boli asi že je to ako Call of Duty vo zfilmovanej verzii...Každopádne vo filme netreba hľadať nič iné než to čo je v názve filme...Keby nie tohto filmu tak Clive Owen určite nieje v desiatke ľudí,ktorý zabili najviac ľudí vo filmoch...Je to síce až niekedy naozaj divné a niekedy dlhšie rozhovory ale to k filmom patrí a ajtak to kompenzuje naozajstnými prestrelkami...Clive Owen je naozaj tvrdý ... ()

Guran

No teda, Owene, supr výkon. On a naproti Paul Giamatti zahráli dokonalou dvojici. Na jedné straně drsný, ale sympatický strážce zákona Clive a na té druhé straně je právě Paul. Trocha brutality přece jenom neškodí a triky s Cliveovo mrkví mě i tak rozesmívaly. Nečekejte extra děj plný nečekaných zvratů, příběh je sice jednoduchý, ale je v něm naservírováno spousta skvělých akčních scén a plno fantastických hlášek. Toto polo Béčko na mě udělalo dobrý dojem a hodnotím jej kladně, ikdyž na hraně s průměrem. Film se povedl. ()

knihovna

Vida už druhý film, kde se střílí při plném zásunu. A stejně jako ten druhý ani tento není žádný zázrak. Občas vtipné, občas blbé, ale vždy notně přehnané. Monica je kočka, Ace of Spades od Motorhead mě potěší vždycky, ale jinak nic moc. ()

Pitryx

Hromady nesmyslů, ale bavil jsem se jak už dlouho ne. Nebudu to rozpitvávat. Prostě se dívejte, nepřemýšlejte a odreagujte se. A schroupejte si k tomu mrkvičku. ()

Blazkowicz

Skoro hodina a půl zábavného střílení s dobrým soundtrackem, která uběhne jak voda. Co víc si přát? Prostě klasický zástupce bezmyšlenkovitého akčňáku. 4* ()

JosefTomas

Začátek skvělý, ale potom rychle ztratí obrátky. Přestože film nemá nijak dlouhou délku, tak bych ho stejně zkrátil alespoň o dvacet minut. Akční scény se houpou, některé jsou skvělé a některé jsou nudné. Hlavní hrdina je celkem OK. Některé hlášky jsou trochu vypuštěné do prázdna, ale některé naopak trefné. Např. Jaký je rozdíl mezi ženou a pistolí, na pistoli můžete dát tlumič. :D Určitě film neměl být seriozní, ale nýbrž jen zábava, kterou ale nejvíce dostává děravý scénář. Ps: Triky jsou až moc digitální, např. Skok z letadla. Je jasně vidět, že je vše točeno před zeleným plátnem. ()

ShotgunED

Je to jednoduché a prosté jako bulharská striptérka. Nesmyslné,bez příběhu,nereálné a našli by jste tam toho spoustu co tam nemá být a co tomu chybí. Nicméně zábavné,vtipné,jedna velká a rychlá jízda bez hluchých míst bez zbytečného natahování stopáže a co je hlavní je to sakra AKČNÍ a hlavně PŘEHLEDNÉ. Nebojím se říci,že i kdyby se tenhle film nelíbil jedné miliardě lidí a označili by ho za jasný odpad,tak já mu mohu dát jasných pět hvězd,neb tenhle film byl vyroben pro mě. Spousta svištících kulek,vtipně,dobře, přehledně bez zbytečného střihu a chvění kamery akce jak vyšitá,přestřelky jedna báseň,hlášky jedna za druhou. Sedám do křesla a prostě se bavím. Paráda ne???? ()

TomasB

Statham vytahl solidne Kuryra. Bohuzel tohle nemohu rici o Owenovi, skoda preskoda. Mit trochu vice charismatickeho hrdinu, mohlo to byt za pet hvezdicek ()

ottik274

70%. A to za hodně akce, nářezové hudby a mrkve(a za Owena). Jak však dojde na něco jiného než akci, je to o něco(možná i víc než něco) horší. What's up doc? ()