Mafstory

Slovensko, (2006–2012), 122 h 2 min (Minutáž: 21–51 min)

Peter Batthyány, Peter Sklár, Ivan Macho, Martin Vanek, Gabriela Dzuríková, Igor Adamec, Roman Fratrič, Ján Lehotský, Martin Malachovský, Karol Čálik (více)

Série(11) / Epizody(183)

Príbehy Mafstory ponúkajú divákom obrázky zo života slovenskej mafie plné smiešnych situácií a drsných bonmotov, ktoré nikoho nešetria. Humor v Mafstory je niekedy veľmi tvrdý, svoje miesto by pred desiatou hodinou hľadal iba ťažko. Základná zostava hercov (Peter Batthyány, Roman Fratrič, Igor Adamec, Martin Vanek a Ivan Macho) bude hrať všetky úlohy – mužské aj ženské postavy. Časom sa však určite objavia aj hosťujúce celebrity a herci. (TV JOJ)

Jirka_Šč

Přesněji 65%. Není to tak zlé, sleduju jen málo, ale jsou tam dobré hlášky: "Doľahla na nás finančná kríza. Ľudia málo trtkajú! Museli sme prejsť z trojsmenného provozu na dvojsmenný." Za zamyšlení stojí fakt, že loňský "novoročný prezidentský príhovor" tetičky Márgrit sledovalo víc lidí, než skutečný novoroční projev prezidenta republiky o několik dní předtím :). ()

Wargoo

Prvé diely som nejak prepásol, asi preto lebo mnoho slovenských "sitcomov" bolo strašných. Až v posledných dieloch som však našiel čaro humoru, ktoré dosť chýbalo v predchádzajúcich projektoch. Alinko je pán mafián a bordel okolo neho je tiež vydarený. Zatiaľ teda 4****. KU.VA JA LEN DÚFAM, ŽE TO NESKONČÍ POKAZENÉ, OTREPANÉ !!! ()

Sancty

Jediný seriál, ktorý - po akej vlastne dobe? - dokážem pozerať. Začiatky boli veru trápne a suché, ale po príchode Sklára a Dzuríkovej je to iná káva. Škoda len, že jednotlivé diely sú kvalitatívne nevyrovnané. Dr. Béla, prezývaný Röntgen, u mňa jednoznačne vedie: „A nedáme si radšej ešte jeden pohárik? ()

Anderton

Áno, je to vtipné, je to trefné, ale nebaví ma to. Herci sú tiež super, takmer im tu blbosť aj veríte. Potom sú tu reklamy, ktorých je počas jedného dielu toľko, že máte pocit, ako keby trval nekonečnú hodinu a pol. Sitcom by nemal trvať dlhšie ako 30 minút, JOJkári ale asi šetria a je lepšie vyplniť večerný čas čo najdlhšie vlastnou tvorbou, ako nakúpiť viac zahraničných drahých seriálov. ()

• Seriál Mafstory sa natáčal vo vile na bratislavskej Kolibe, kde sa predtým točila aj reality show Vyvolení (2005). (ČSFD)
  • Ivan Macho (Prco) je v skutočnom živote učiteľ základnej školy na Grosslingovej ulici v Bratislave. (martincba)