Heuréka – město divů

• USA Eureka (více)
Sci-Fi / Komedie / Mysteriózní / Drama
USA, (2006–2012), 56 h 23 min (Minutáž: 42–85 min)

Colin Ferguson, Salli Richardson-Whitfield, Matt Frewer, Joe Morton, Saul Rubinek, Jordan Hinson, Erica Cerra, Ed Quinn, Neil Grayston, Chris Gauthier (více)

Série(5) / Epizody(77)

pedolka

(H)euréka Ano, ano a zase jenom ano! Nejprve se mě do tohoto seriálu tak nějak nechtělo, ale jakmile jsem začala koukat, doslova jsem odkoukala všechny epizody v tahu a potom ještě jednou. Vynikající kombinace geniálních vědců a Cartera, který svým common sense, odvrátí každou hrozící katastrofu. Víc takových seriálů. ()

sb0

Po zhliadnutí seriálu neviem čo mám robiť. Už len čakám že o niekoľko rokov sa k tomu opäť dostanem. Tento seriál sa neskutočne vydaril a je to krásny relaxačný seriál kde nič neriešite. 95%. ()