Andy Samberg (Saturday Night Live) jako Rod Kimble, kaskadér s falešným knírkem a velkým snem, v této fantastické komedii tak nepředvídatelné, že nebudete věřit, co přijde dál! Rod nikdy nedopadl, aniž by si nenamlátil. Jeho rodina a přátelé si myslí, že si stále jen dělá legraci. A ke všemu jeho nevlastní otec Frank ho používá jako svůj boxovací pytel. Ale pár drobných problémů mu nemůže zabránit v největším kaskadérském kousku jeho života. Dále hrají Isla Fisher (Wedding Crashers) a Ian McShane (Shrek the Third), Pirát silnic je "neuvěřitelně zábavný od začátku do konce" a míra zábavy stoupá, když Rod vzdoruje smrti, aby vyhrál peníze, dívku a hlavně trochu respektu. (oficiální text distributora)

Kudly4

Po včerejší pětihvězdičkové Sousedské hlídce, mě režisér nalákal na jeho první celovečerní snímek a musím říct, že tenhle chlapík ví jak na mě. Žeru tenhle typ humoru (neskutečné množství ultra vtipných scén - pád v lese TOP), řval jsem radostí, štěstím i dojetím. Neskutečně geniálně obsazená komedie, Andy Samberg je tu excelentní (debut) a jako třešnička na dortíčku, překrásná Isla Fisher. Stejně tak jako u Sousedské hlídky, i zde je parádní výběr hudby a při scéně kdy hraje John Farnham - You're The Voice, jsem byl v sedmém nebi. Jdi si za svým snem, ať to stojí, co to stojí. Srdeční záležitost. ()

teutates

Na oko nehorázna sračka... vo svojej podstate "good story". Už dlho som sa tak nezasmial ako tuna... a ešte na takých nezmyselnostiach. Hot Rod je tak tochu povolnejší snímok, ktorý sa ešte vysmieva sám sebe, ale myšlienka tu je a to sa musí nechať... 5/10 ()

Ivoshek

Není to žádná intelektuální legranda, ale já jsem se docela často smál i nahlas. Sambergovy věci mě baví hodně. Tady navíc se spoustou 80s vtípků a narážek na filmy a estetiku tě doby. ()

Kailo

Zajímavá crash komedie, která je místy trapná, ale rozhodně plus, že se nejedná o bezduchou teenagerskou komedii s humorem - co nejvíc sprostých slov a prasáren je IN ! 55% ()

eraserhead666

Humor dostatečně trapný a hlavní hrdina dostatečně debil na to, aby to bylo ok podívání. A palec nahoru za ty Europe a hudební výběr obecně. ()

ARI50

Blázen co si do hlavy vzal že všechno přeskočí, člověk se fakt jeho pokusu dobře zasměje a co myslíte dokáže něco? ()

Kryton

Zdálo se mi to anebo hudba a vše kolem bylo jako retro 80.let? Pár foru dobrych , ale celkově to je dalsi film o lůzrovii co zas chce dokazat světu a nevlastnimu tatovi , že je chlap. A pak , že babeta nešla do světa! ()

Anchi

Hodně debilně vtipná záležitost. Musela jsem použít ono slovo, protože lepší adjektivum pro styl Hot Roda prostě nemám. Určitě se nemusí líbit každýmu, ale mému retardovanému mozečku velmi vyhovovalo. Kupříkladu scéna s pádem z "tichýho místečka" mě složila i po opakovaným přetočení. ()

ladko

Dosť nedocenená komédia, v niektorých momentoch príjemne nekorektná a povedal by som až Ferrellovská...Niektoré scény ma dostali do kolien a že ich vôbec nebolo málo...Dozviete sa tiež niekoľko dôležitých vecí ako napríklad, že bazény sú perfektné na udržanie vody.:)Rod Kimble: "My safe word will be "Hwiskey."" Kevin Powell: "You mean whiskey?" Rod Kimble: "Hwat?" Kevin Powell: "I just don't understand why you're saying it that way." Rod Kimble: "Hwy am I saying hwat *hwat* hway?" *** "Cool beans":) ()

ArsenalEagle

Už jen ta zápletka je tak dokonale debilní... Český název zase vymýšlel nějakej študovanej vůl, takže výpovědní hodnota názvu je dokonce mínusová. Jde o fakt povedenou jack-ass komedii, výborný Samberg i další členové "týmu". Doporučuji kombinaci s trávou, je to přesně ten typ filmu, který si tak užijete naprosto nejvíc. ()

zipper111

Neskutečně debilní a hodně hodně trapná slátánina, které ale nemůžu vytknout jedno: udržela mě po celou dobu u obrazovky...nechápu, ale je to tak :) 2* ()

decouble

Kombinace "osmdesátkové" komedie a nepojmenovaného žánru (sebe)zraňující komedie (např. Scary Movie, Sám doma) - navíc ještě lehce říznutá loserovstvím "Napoleona Dynamita". Na rozdíl od rutinního rádoby závavného narážení do předmětů ve stylu série Scary movie je destrukce Rodova těla spjata s faktem, že jeho postava je amatérský kaskadér. Film rovněž obsahuje celou řadu povedených nápadů jako např. sestřih sekvence rozhovoru do rytmu beatů. Škoda jen, že film, který se tolik obrací k 80. letům (velmi důkladně např. soundtrackem a fetišizací hustého knírku) má příliš moderní vizuální podobu. Možná i proto mnoho diváků toto sepjetí s osmdesátkami nepochopilo anebo si už tyhle léta nepamatují ani z vyprávění rodičů:-D. 7/10. ()

Derek

vynikajuci soundtrack (pozostavajuci hlavne z peciek od EUROPE) a par vynikajucich vtipov v inak priemernej komedii... ()

Tygrys

Mám rád komedie tohoto typu, převládá však mírné zklamání. Z části to mohlo být také dabingem, který moc nemusím. Příběh je samozřejmě o ničem a není vůbec důležitý. V mezích průměru drží Piráta Silnic skupinka čtyř pošuků (Bill Hader a Danny R. McBride jsou pro takové role stvořeni) a jejich výstupy nebo hlášky více či méně povedené. ()

Stiller a Vaughn zachraňují svět

Stiller a Vaughn zachraňují svět

05.07.2011

Osvědčené „ksichty“ z komediálního sdružení Frat Pack si spolu zahrají v akční sci-fi komedii Neighborhood Watch, která je u studia 20th Century Fox ve výrobě už od roku 2008 a za tu dobu se u ní… (více)