• playboxguest

Být to půlhodinová záležitost, klidně dám i za tři, protože jsem se ze začátku kupodivu i párkrát pousmála. Po dané půlhodince už jsem ale hodinky sledovala víc, jak cestu tučňáků za šukem. Překvapuje mě plejáda jmen stojících za dabingem, ikdyž ten je na celém filmu nejpovedenější, ale lidi, co jste na tom filmu viděli tak zajímavého, že vám stálo za to věnovat mu hlas!?(31.3.2012)

V originalitě se meze nekladou. Ve fantazii by se ovšem nejspíš měly. Ano, pochopil jsem, o co se scénáristi snažili, zčásti jim to vycházelo, ale když se na to podívám globálně, tak bych řekl, že jim to moc nevyšlo. Ale přece jim to nebudu mít za zlé, dám tři hvězdičky a je to=)(2.1.2013)

"I'm freezing my nuts off!!!" - Tolik slavných jmen se podepsalo pod tuhle "tučňáčí frašku," že z toho až oči přecházejí. Ale nutno říci, že jsem se bavil. Flipper dobře poznamenal, že díky hlasu Boba Sageta si připadáte jako v How I Met Your Mother, ale s patřičně ostřejším slovníkem. No a když se rozjela hádka mezi tučňákem, kterému ... ehm ... mrzly koule a Samuelem L. Jacksonem, který celý příběh vypráví z vyhřátého studia v LA, tak jsem dostal hysterický záchvat smíchu. Takže pokud si potrpíte na podobné ztřeštěnosti a nevadí vám obhroublý slovník, můžu tyhle tučňáky i přes občasné nudnější pasáže doporučit. "You know what? F*CK YOU! Morgan Freeman has more talent than you in just a freckle on his ass..."(1.7.2009)

• MrHlad

Myslim, že kdybych si sehnal pár hodin záběrů na tučňáky, několik flašek alkoholu a zavolal pár kamarádům, tak bych to natočil taky.(8.2.2008)

Heh.....tak konečne nejaká komédia ktorá dokáže rozosmiať a nie ako tie trápne príbehy zo stepovaním ktoré majú dobré len jedno: Myšlienka na spásu tučniakov ktorá je svojím spôsobom zaujímavá.(10.2.2008)

• - Okrem výnimiek Candace Cameron Bure, Mary-Kate Olsen a Ashley Olsen, všetci zo seriálu Full House (1987) majú úlohu pri dabovaní tohto filmu. (Flipper)