• choze

Tak konečně doputovali přisprostlí tučňáci na dvd i k nám a trvalo to pouhé 4 roky, bravo distributore. A ten český název, bez komentáře. Průměrná dabérská parodie s pozoruhodným hlasovým castingem, u které jsem se sice permanentně uchechtával, ale nikdy nešel do kolen. Mě prostě hádka postavy s vypravěčem ještě nikdy nikde nepřišla vtipná.(13.4.2010)

Miestami trochu nudný, ale inak celkom vydarený a vtipný parodický film. Ak čakáte dokonalú paródiu na Putovanie tučniakov, tak budete asi sklamaní, ale ak vám trochu hrubozrnného humoru nie je proti srsti, tak sa pravdepodobne pobavíte. A od skvelého rozprávača, Samuela L. Jacksona, sa možno dozviete aj nejaké nové veci ohľadom života tučniakov.(24.3.2008)

Tržby za predaj DVD v USA $1,597,019 //počet predaných kusov 117,182(9.4.2009)

Fucking global warning! Keď už som si myslel, že paródiám odzvonilo a budeme každý rok vidieť len trápne disaster movies, objavil som túto paródiu na Putovanie tučniakov. Vlastne ani o nič veľké nejde, len zábery tučniakov sú nahovorené známimi hlasmi ako Jason Biggs, alebo Whoopi Goldberg. Niekedy vám to pripadá ako keby ste (kvôli hlasu Boba Sageta), pozerali seriál How I met your Mother, odohrávajúci sa na Antarktíde. Keďže tučnaici majú pred sebou dlhú cestu, vedú rozhovory o ničom, alebo sa zamýšľajú nad samotnou podstatou byť tučniakom. Pritom je tu plno záchodového humoru, vtipných poznámok a hlavne celkom dobrej zábavy. Odnesiete si s tohto filmu akurát to, že tulene sa dokážu škrabať na riti a polárne líšky sú priekupníci s kradnutými hodinkymi, ale stojí to zato.(19.1.2009)

Palm Beach? I see dead people...(15.8.2008)