• MrHlad

Myslim, že kdybych si sehnal pár hodin záběrů na tučňáky, několik flašek alkoholu a zavolal pár kamarádům, tak bych to natočil taky.(8.2.2008)

Tržby za predaj DVD v USA $1,597,019 //počet predaných kusov 117,182(9.4.2009)

Miestami trochu nudný, ale inak celkom vydarený a vtipný parodický film. Ak čakáte dokonalú paródiu na Putovanie tučniakov, tak budete asi sklamaní, ale ak vám trochu hrubozrnného humoru nie je proti srsti, tak sa pravdepodobne pobavíte. A od skvelého rozprávača, Samuela L. Jacksona, sa možno dozviete aj nejaké nové veci ohľadom života tučniakov.(24.3.2008)

V originalitě se meze nekladou. Ve fantazii by se ovšem nejspíš měly. Ano, pochopil jsem, o co se scénáristi snažili, zčásti jim to vycházelo, ale když se na to podívám globálně, tak bych řekl, že jim to moc nevyšlo. Ale přece jim to nebudu mít za zlé, dám tři hvězdičky a je to=)(2.1.2013)

Palm Beach? I see dead people...(15.8.2008)

• - Okrem výnimiek Candace Cameron Bure, Mary-Kate Olsen a Ashley Olsen, všetci zo seriálu Full House (1987) majú úlohu pri dabovaní tohto filmu. (Flipper)