• playboxguest

Být to půlhodinová záležitost, klidně dám i za tři, protože jsem se ze začátku kupodivu i párkrát pousmála. Po dané půlhodince už jsem ale hodinky sledovala víc, jak cestu tučňáků za šukem. Překvapuje mě plejáda jmen stojících za dabingem, ikdyž ten je na celém filmu nejpovedenější, ale lidi, co jste na tom filmu viděli tak zajímavého, že vám stálo za to věnovat mu hlas!?(31.3.2012)

Verdikt: Parodie na uzasny March of the Penguins, pokud Vas zajima, co si povidaji vybrani tucnaci/muzi na sedmdesati milove ceste za tucnaky/zenami, respektive co si povidaji tucnaci/zeny, pri cekani na tucnaky/muze, tak muzu jen doporucit, nevlidna cesta plna snehovych vlocek je totiz sakra vtipna! Jedinmy problemem je, ze k dnesnimu dny neexistuji ceske ani anglicke titulky, tudiz film pouze pro anglictinare, ostatnim zustane horsi March of the Pengunis.(1.4.2007)

Miestami trochu nudný, ale inak celkom vydarený a vtipný parodický film. Ak čakáte dokonalú paródiu na Putovanie tučniakov, tak budete asi sklamaní, ale ak vám trochu hrubozrnného humoru nie je proti srsti, tak sa pravdepodobne pobavíte. A od skvelého rozprávača, Samuela L. Jacksona, sa možno dozviete aj nejaké nové veci ohľadom života tučniakov.(24.3.2008)

V originalitě se meze nekladou. Ve fantazii by se ovšem nejspíš měly. Ano, pochopil jsem, o co se scénáristi snažili, zčásti jim to vycházelo, ale když se na to podívám globálně, tak bych řekl, že jim to moc nevyšlo. Ale přece jim to nebudu mít za zlé, dám tři hvězdičky a je to=)(2.1.2013)

• choze

Tak konečně doputovali přisprostlí tučňáci na dvd i k nám a trvalo to pouhé 4 roky, bravo distributore. A ten český název, bez komentáře. Průměrná dabérská parodie s pozoruhodným hlasovým castingem, u které jsem se sice permanentně uchechtával, ale nikdy nešel do kolen. Mě prostě hádka postavy s vypravěčem ještě nikdy nikde nepřišla vtipná.(13.4.2010)