Zubař Doug, nešika Dudley, podpantoflák Bobby a právník Woody, který přišel o veškeré peníze, prožívají krizi středního věku. Jsou obklopeni ženami, které je nechápou nebo rovnou opouštějí, dětmi, které je nerespektují, a pracemi, které je neuspokojují. Tito čtyři muži nacházejí jediný oddech v pravidelné jízdě na motorkách do místního baru a zpět. Woody ale nutně potřebuje změnu a navrhne, že by si mohli opepřit svůj nudný život na předměstí a vydat se na motorkářský výlet napříč Amerikou. Ani jeden z nich nemá tušení, že se během cesty za svobodou a volností setkají se skutečným motorkářským gangem Del Fuegos a že dojde k odhalení překvapivých tajemství ve vlastních řadách. (TV Nova)

mine.slayer odpad!

To se jednou takhle sešli John Travolta, Tim Alen, Martin Lawrence, Ray Liota, William H. Marcy a ještě do partičky přibrali Marisu Tomei. Spolu se totálně zkoksovali, přečetli si scénář a rozhodli se natočitu tuhle píííp sračku. Když se na to kouká soudnej člověk, nemůže jinak než se smát, ale zoufale a beznadějně!! ()

LUCIM

Mám rád, když se potkají určité skupiny herců, co pak natočí společný snímek. Travolta prostě skvěle zasedl do své role, ale ovšem nejlepší byl doktůrek Scrubs :D Opravdu dobrý film. ()

Al90

Bohužel mě to neoslovilo,tolik známých tváří ve snímku a stejně mě to donutilo po necelých 30-40 minutách to vypnout.. ()

P@\/EL

Příjemná komediální podívaná, která nabídne několik vydařených humorných scén a řadu bláznivých situací, takže se v tomhle případě rozhodně nadá mluvit o nějaké nudě. Filmu rovněž přispívá fakt, že se odehrává co chvilku na jiném místě a střídá se jedno dobrodružství za druhým. Děj a zápletka jsou celkově nenáročně, tudíž jako oddychovka jsou Divočáci určitě výborná volba. ()

RomanBond007

Tento film si nezaslúži 67%. Zaslúži si aspoň 80. Film ma skvele pobavil , možno vďaka skvelému výkonu 4 sympatických hercov, ktorých poznám z iných skvelých filmoch. William H. Macy zabil totálne, ale ani ostatní nie sú daleko pozadu. Dávam 95% a neľutujem, že som ten film videl!!! ()

KapitanKuraz

Pravdu povediac čakal som od toho oveľa viac, obsadenie je super, ale to je tak všetko. Film som videl pred dvoma, či troma rokmi a jediné čo mi utkvelo v pamäti je ako to napálil na začiatku do tej tabule, zvyšok absolútny priemer až podpriemer. ()

Popo

Neskutočne trápna rádoby komédia, ktorá sa snaží byť nasilu vtipná. Scenárista by mal dostať po pysku a producenti tak isto... nechápem, že sa našiel producent, ktorý do toho vrazil peniaze :) ()

hrafnain

Nenáročná road movie motorkářská komedie, v podstatě žádnej zázrak, ale na rozdíl od přiblblejch teens produkcí docela potěšilo, prostě milé. ::: Jdu říct mámě, aby mi ušila nášivku na záda, nastartuju dachla a jedu! ;) ::: Obsazení luxusní, Tim Allen, Travolta!, a hlavně miláček William Macy, kterej prostě perlí a Marisa Tomei mu sluší. ::: kluci z Del Fuega taky válej, a když to vezmu kolem a kolem, tak jsem se náramně pobavil, vrrrum!!! ;) ()

draxxi

Parta mych oblibencu spolu s neustale se blbe pitvoricim Lawrencem, ve vyborne komedii. Jak ja jim tu odvahu zavidim... 24/11/2021 75% ()

lele

Motorkářský styl života mě nebere a nenadchla mě ani tahle komedie. Bohužel až moc vtipů je z kategorie homo/hovno/úraz, a tak jsem se jen útrpně ušklíbala. Každopádně úvod - především kolize jednoho z jezdců s plechem, která megavtipně připomíná jednoho mého známého, a scéna z Lawrencova home officu, mě už třikrát oblbly a vždycky na to čumím až do konce :) ()

soukyd33

Hláška: Eskymácká děvka. 🤣 Pozor spoiler! Hovno v tašce. 🤣🤣🤣 Ty dialogy. 😀 Ten policajt. 😀 Ty scény. 😂 Tohle vlastně vůbec nebylo špatný. Hvězdiček 4 ()

Gagin

Višchni zde píší jak se bavili, to já říct zase tak jasně nemohu. Podle mě slibný začátek, který vrcholí nabouráním do značky u silnice, to bych ještě bral, ale potom? Občas nějaký ftípek, kdy už jsou ale naprosto znuděný tlacháním a tlacháním. Možná jsem dost dobře nekoukal, ale rozhodně sem se tolik nebavil. 2,5 hvězdy ()

D_Cooper

Slušné, naprosto pohodová komedie, která pobaví, ale ničím zásadním neohromý. Hodně získává na hvězdném hereckém obsazení. Jasné 3 hvězdy. ()

Po Divočácích přijdou Staří psi

Po Divočácích přijdou Staří psi

26.06.2007

Souvislost mezi komediemi Wild Hogs a Old Dogs je evidentní. Opět je tu studio Walt Disney Pictures, vrací se režisér Walt Becker i hlavní hvězda (ačkoli s nynější hvězdností Johna Travolty to není… (více)