Zubař Doug, nešika Dudley, podpantoflák Bobby a právník Woody, který přišel o veškeré peníze, prožívají krizi středního věku. Jsou obklopeni ženami, které je nechápou nebo rovnou opouštějí, dětmi, které je nerespektují, a pracemi, které je neuspokojují. Tito čtyři muži nacházejí jediný oddech v pravidelné jízdě na motorkách do místního baru a zpět. Woody ale nutně potřebuje změnu a navrhne, že by si mohli opepřit svůj nudný život na předměstí a vydat se na motorkářský výlet napříč Amerikou. Ani jeden z nich nemá tušení, že se během cesty za svobodou a volností setkají se skutečným motorkářským gangem Del Fuegos a že dojde k odhalení překvapivých tajemství ve vlastních řadách. (TV Nova)

Pump

Prima partička chlápků, kteří se nebojí zavzpomínat na hříchy mládí a vyrazí na motorkách ve velkém stylu. Chtějí si to užít každý trochu jinak a nástrahy se kterými se setkávají překonávají jako mladíci, což již bohužel dávno nejsou. :-) ()

liuk

Filmu, který mě každých dvacet minut aspoň jednou urazí svou debilností nebo v horším případně naštve, opravdu nemohu dát čtyři hvězdičky. I když se vůbec nedivím těm, kteří je udělili. Wild Hogs jsou totiž opravdu příkladným fajn-filmem, který nádherně samovolně utíká, a během kterého jsem si našel k hlavním postavám jakýs-takýs vztah a bavilo mě jejich dobrodružství sledovat. Ale teď k té naštvávací vlastnosti Wild Hogs. Až příliš často se stává, že vypadalo nad Slunce jasné, jak se konkrétní situace komediálně vyvrbí, a ono se tak opravdu stalo, a to úplně přesně jak jsem si předem odhadl. A než takovéhle předpisování scénáře v hlavě, to bych snad radši, aby se odehrála nějaká zcela nepředpovídalná ujetost. A ještě je velkou škodou, že ač podobný film by měl po konci vyvolat touhu po sehnání soundtracku a opětovnému puštění rockových vypalovaček, tak zrovna u Divočáků se mu to moc nepovedlo. Vybírání doprovodné hudby netrvalo tvůrcům více než 20 minut, kdy si projeli pár rockových kompilací z TV shopů. Wild Hogs je ideální komedií pro všechny, a že je kapku buranská, příliš nevadí. ()

davidek

Film o realitě tak trochu jinak a nutno říct, že velmi zábavně. Konec se mi však trochu nelíbil. Podle mě tak trochu sraženej smysl filmu. ()

smolicek04

Perfektná komédia pri ktorej si všimnete niekoľko skvelých hercov, ale aj pekný dej a dobrodružstvo. Osobne sa mi najviac páčilo to ako boli všetci stále spolu držali pri sebe ako starý kamaráti. To sa mi najviac páči. Super film pri ktorom si určite ešte niekedy dobre zarelaxujem. ()

MI-380

Pohádka o tom, jak si čtyři páprdové z východního pobřeží, kteří se ocitli na zablokovaném kruhovém objezdu svých životů, znovu zjednávají respekt. A to jak před svými blízkými, tak (a to hlavně) sami před sebou. Jen je třeba sednout na motorky a jet na západ. To nejvtipnější se bohužel objeví až během závěrečných titulků. 50%. ()

Elleannie

Jsem moc ráda, že jsem se na tenhle film podívala, protože to opravdu stálo za to. Divím se, že mě od smíchu nebolelo břicho, protože jsem se smála už od samého začátku. Líbí se mi, že je tato komedie zasazená do jiného prostředí než je zvykem, herci jsou vybraní perfektně (sice John Travolta se mi ve své roli občas trochu protivil, ale těch pár chvil s klidem hodím za hlavu), film je nabitý energií, vtipem.... vážně jsem se bavila. ()

WincKruspe

Na to jaké je ve filmu obsazení, tak je to poměrně nuda. Filmů o motorkách je mraky a tenhle patří tak do průměru a navíc filmů typu chlápci ve středním věku co se snaží vrátit do časů mládí je ještě víc a taky bývají lepší. Co mě alespoň trochu zaujalo, tak byli pánové z OCC i když se tam objevili jen na chvilku. ()

ghatos

Viděl jsem to nedobrovolně v autobuse zrovna když Slavia získala titul :) . No taková hodně nenáročná béčková kokotinka určena střední třídě v USA...38%. ()

P1tr

4 vyhaslé herecké hvězdy se představují v roli 4 padesátníků toužících na stará kolena po dobrodružství stejně vehementně, jako jejich představitelé po restartování jejich kdysi vrcholné kariéry. A kupodivu se jim to daří. Odlehčený tón snímek neopustí ani na minutu, což skvěle podporují povedené vtípky v čele s výborným obsazením. Walt Becker nečekaně dobře ukočíroval tento snímek, který si vydělal pěkný balík a nutno říci že zaslouženě. ()

Philoun1

Asi do poloviny filmu sem chtěl dát plnej počet hvězd, byla to pro mě taková srdeční záležitost, taky sem vášnivej motorkář a vim jaký to je se takhle prohánět, ale jak už tady někdo psal tak od toho bodu kdy wild hogs přijeli do městečka to šlo dolů. Ale všichni čtyři byli prostě skvělí, nejvíc mě pobavila scéna s havranem (nebo co to bylo) na Travoltově obličeji a taky pronásledující sup. ()

giovanni3

Tak nějak jsme čekal víc... Ono Kutil Tim + Travolta + motorkářkská pohodová tématika mne upoutala, ale scénář byl fakt děs a byl plný trapnosti (akce jako koupání v jezírku, spaní ,, ve stanu,, , rozmluva s Mac, atd..).. Ale hodnocení dávám vcelku vysoko právě skrz ten nápad a občas solidní hudbu.. = slabší 2z5 ()

Ironfood

Nikterak originální komedie o chlápcích s krizí středního věku, ve které se většinou střídají záběry na jedoucí motorky s nepříliš povedenými či přímo trapnými "humornými" scénkami. ()

cyberhawk

Super komedie, uz prvni scena u mne vyvolala zachvat smichu :) maloco se da vytknout, snad jen Tim Allen vypada, jako by se pri jizde na motorce bal :) ()

Smileface

Popravdě, od americké komedie už rozhodně nečekám záchvaty smíchu, spíše tak jeden, dva dobré vtipy a občasné to pousmání. To divočáci splnili dokonale. Navíc děj není tak naivní jako u jiných obdobných komedií a "staří pardové v akci" nepůsobí tak nerealisticky jako vesmírní kovbojové. I tak ale není tento film nějak extra zábavný a vůbec nechápu ten hype v americe a obrovské výdělky. Vždyť tahle místy ucouraná komedie vydělala jen v USA 168 milionů dolarů!!! To je pro srovnání stejně jak Casino Royale a více než Mission: Impossible III. Co říci víc, jen že i okoukaná banda starých es dokáže společně udělat divy. 50% ()

Po Divočácích přijdou Staří psi

Po Divočácích přijdou Staří psi

26.06.2007

Souvislost mezi komediemi Wild Hogs a Old Dogs je evidentní. Opět je tu studio Walt Disney Pictures, vrací se režisér Walt Becker i hlavní hvězda (ačkoli s nynější hvězdností Johna Travolty to není… (více)