Zubař Doug, nešika Dudley, podpantoflák Bobby a právník Woody, který přišel o veškeré peníze, prožívají krizi středního věku. Jsou obklopeni ženami, které je nechápou nebo rovnou opouštějí, dětmi, které je nerespektují, a pracemi, které je neuspokojují. Tito čtyři muži nacházejí jediný oddech v pravidelné jízdě na motorkách do místního baru a zpět. Woody ale nutně potřebuje změnu a navrhne, že by si mohli opepřit svůj nudný život na předměstí a vydat se na motorkářský výlet napříč Amerikou. Ani jeden z nich nemá tušení, že se během cesty za svobodou a volností setkají se skutečným motorkářským gangem Del Fuegos a že dojde k odhalení překvapivých tajemství ve vlastních řadách. (TV Nova)

Yardie

Lepších 50%. Film na pohodu. Nenajdeme zde nic objevného, příběh je naprosto obyčejný a plytký. Ale ani s tím, že uvidím nějaký hluboký film jsem nepočítal. Je zde pár vtipných momentů, kdy se člověk zasměje, ale na takové obsazení bych čekal více. Zde si asi užili hlavně herci při natáčení, divák už tolik ne. Nicméně, je to natočeno tak úmyslně naivně a na pohodu, že se na to dá koukat a nenudí to. Nějak extra nenadchne, ale ani neurazí. Na jedno kouknutí OK. Howgh! ()

Illy

Do věku těchto chlápků mám ještě daleko (cca 10 let), ale dokážu je pochopit. I film pobavil, jen je velmi předvídatelný a za tři dny na něj zapomenete. ... já že viděl něco takového? Připomeňte mi to... ()

wampire23

Priemerná komédia, ktorým ničím výnimočným nevybočuje zo zabehaných koľají. Ale zišla sa tu celkom pekná kôpka známych tvári. Ani neviem kedy naposledy som videl ,,Kutila" Tima Allena. 60% ()

RomanHyde

Příjemná komedie bez jakýchkoliv ambicí a takto jsem k ní taky přistupoval. Velmi lákavé je herecké obsazení a opravdu jsem si oblíbené herce v komediálních rolích velmi užil. Film si bere na paškál "prostatické" padesátníky, starou partu kteří si dříve říkal "divočáci" a ti opráší své kožené oblečky , osedlají motorky a vyrazí ze svého pracovního a manželského stereotypu uprostřed krize středního věku vstříc dobrodružství. Zábava je to jednoduchá, vkusná a zbytečně se to neprotahovalo, takže i výše zmínění prostatiční padesátnící to vydrží koukat na jeden zátah... než budou muset opět s pískem. ()

bolan

William H. Macy je vtipný už jen tím, že je a mám ho rád. Jinak když chci být taktní, takovému filmu obvykle říkám - humor pro nenáročné. A když chci být sám sebou, říkám - nesmysl. ()

Chosé85

Ze začátku slibný rozjezd kamarádů motorkářů, kteří chtějí alespoň na chvíli se vrátit do svých mladých let a zbavit se svých manželek. Tento typ komedií mám rád (Mládí v trapu), ale tady byl potenciál trestuhodně nevyužit. Totiž druhá půlka byla vysloveně trapná a souboj s motorkářským gangem byl ubohý. Škoda... ()

waits

Naše děti se u televize smáli, když se Allen ptal maželky, jestli je snad už ve středním věku a divali se přitom na mě, takže jsem hned dostal chut koupit si motorku. Scéna s gangem vypadala až moc vyhrocená, Macyho románek až moc přitažený za vlasy a deus ex machina 40 let jezdícího Petra Fondy bylo trochu legrační, ale nakonec, no jo, bylo to docela fajn. ()

Hepy13

Divočáci nejsou film u kterýho se budete válet smíchy, ani motorky nejsou moje volba, ale tahle obstarožní jízda měla něco do sebe. Road filmy mají vždycky takový inspirativní kozulo. A nejednoho by zlákali (v tomto případě) sehnat na rychlo i toho fichtla, a okamžitě vyrazit napříč jůESej. Škoda že jízda nepokračovala přes více států, určitě by bylo oku co nabídnout. Bohužel musela skončit v nějakym v ''Chilli'' městě. Ray Liotta jako šéf gangu mě bavil nejvíc. ()

Saara

Nejdřív jsem si to pustila jako zvukovou kulisu, abych usla po noční. Po pěti minutách jsem řvala smíchy a po patnácti volala příteli motorkáři, že tohle prostě musí vidět. Možná, kdyby herecké obsazení nebylo tak silné, film by hodně ztratil, ale s těmahle borcema - no paráda! ()

kowalski

Příjemná komedie o krizi středního věku, ve které bohužel nechybí klasická klišé z hollywoodských komedií. Jinak hlavní herecké obsazení bylo velice šikovně vybrané. Postava policisty, který neměl jasno se svojí sexuální orientací mi připadala zbytečná. ()

Martyr

Velmi sa mi pacilo odhodlanie starych fotrikov, zabudnut na problemy stredneho veku a vratit sa do casov ked Tim Allen alias ''Golden Knight'' ohuroval prsate spoluziacky. Bohuzial tato komedia bola len slaby vyvar z toho co som ocakaval. Humor je velmi slaby, no obcas ho zachranuju nenarocne humorne situacie, zname uz s filmov ako blby a blbsi a podobne. Prilis rodinne, prilis romanticke a malo odvazne 40% ()

Grizzly

Docela v pohode film. Parkrat jsem se i zasmal, ale cela pointa road tripu podle mne zhasla prijezdem do Madridu. Pokud nejste milovnici motorek, 1 hvezdu si muzete odmyslet. :) 60% ()

TaanStari

Opravdu hodně (HODNĚ) nesourodá herecká sestava překvapivě funguje (většinou). Scénář na druhou stranu strašně debilní (pořád). Ani nevím proč, ale bavil jsem se skoro celou dobu. 3,5* ()

Po Divočácích přijdou Staří psi

Po Divočácích přijdou Staří psi

26.06.2007

Souvislost mezi komediemi Wild Hogs a Old Dogs je evidentní. Opět je tu studio Walt Disney Pictures, vrací se režisér Walt Becker i hlavní hvězda (ačkoli s nynější hvězdností Johna Travolty to není… (více)