Zubař Doug, nešika Dudley, podpantoflák Bobby a právník Woody, který přišel o veškeré peníze, prožívají krizi středního věku. Jsou obklopeni ženami, které je nechápou nebo rovnou opouštějí, dětmi, které je nerespektují, a pracemi, které je neuspokojují. Tito čtyři muži nacházejí jediný oddech v pravidelné jízdě na motorkách do místního baru a zpět. Woody ale nutně potřebuje změnu a navrhne, že by si mohli opepřit svůj nudný život na předměstí a vydat se na motorkářský výlet napříč Amerikou. Ani jeden z nich nemá tušení, že se během cesty za svobodou a volností setkají se skutečným motorkářským gangem Del Fuegos a že dojde k odhalení překvapivých tajemství ve vlastních řadách. (TV Nova)

Nons3nse

Už podla traileru mi pripadali Wild Hogs ako skvelá komédia. A mal som pravdu. Už od samého začiatku som sa z chuti smial.Skvelá komédia v podaní ešte lepších hercov (Travolta, Allen, Lawrence). Príbeh 4 najlepších kamarátov, ktorý si chcú užiť slobodu, a tak sa vydávajú na "cestu do neznáma". Ešte doteraz sa smejem z niektorých scén. Toto bola naozaj skvelá jazda! /70 %/ ()

Hanys_

Dopohody. Čtverka kámošů z města si plní sen a vyjede si na týdenní výlet na mašinách. Parádní obsazení a chvilkama fakt zábavné. Rozhodně jsem před zhlédnutím čekal větší průser. _ Po druhém zhlédnutí jdu ještě výš. Skvělá oddychovka. 7/10 ()

ti88na

Výborná nenáročná zábava, nie len pre mužov stredného veku. Jedna z mojich obľúbených komédii tohto druhu, ktorá ma stále dokáže pobaviť a rozveseliť. Týchto štyroch pánov som samostatne nikdy príliš nevyhľadávala, ale spoločne vytvorili super partu, ktorá si to náramne užila. Ray Liotta bol so svojimi drsňáckými motorkármi excelentný. ()

Petr.Kocfeld

Vcelku dobrá Road movie/komedie.Tim Allen známý hlavně jako komik se zde docela blýsknul.Divočáci brázdící Ameriku si mě docela získali.Dám 3 hvězdy.Mírně nadprůměrný film,který si získal nejednoho diváka a fanouška filmů nejen s Timem Allenem. ()

Foxhound#1

Oddychová komedie o partě chlápků středního věku, co sedli na mašiny a zkusili být bikery. No docela se jim to povedlo :D ()

ondrula

Nevim no, ani jedné postavě jsem její roli nevěřil a Ray Liotta byl jako vždycky na pěst. Jednu hvězdu dávám navíc za policajta - ouchylu. ()

venom14

Zábavná komediální jízda, při které jsem se ani chvíli nenudil, prostě komedie na večer(a ne jen na něj :-) ) jako dělaná. ()

Haymar

Taková neškodná blbost na sobotní večer co pobaví, rychle uteče a stejně rychle vyšumí. Tvůrci vsadili gatě na obsazení a víceméně to vyšlo... (s)Quadra 3Volta-Elen-Mejsy-Lórenc" funguje dobře a kromě nich je tu celá plejáda dalších známých xichtů: Liotta-Tomeiová-Fonda-Gainey-McGinley... (btw: ty 2 poslední si pořád pletu :-)) ()

Patrik256

Tržby v USA za první víkend: 39 699 023 $ (3287 kin) // Tržby v ČR za první víkend: 448 028 Kč (19 kin) // Diváci v ČR za první víkend: 3 451 diváků ()

Matros

Vynikající komedie se skvělým hereckým obsazením. Tak tohle je pro mě velké překvapení, čekal jsem průšvih. Neuškodilo by dalších 20 minut. ()

sona123

Příjemná letní komedii s pár opravdu vtipnými momenty, např. scénka s rozbíjením mobilů. Fotříci z města vyrazí na jízdu napříč Amerikou na svých divokých strojích, ale během cesty narazí na ještě větší drsňáky. Setkání se vyhrotí, jak jen to jde, ale nakonec stejně všechno dobře dopadne. Nebylo to špatné, Travolta byl dobrý, stejně jako William Macy s praktickým modelem brýlí, které se dají dobře odložit, má-li přijít rána zprava či zleva...Dokonce by se dalo říci, že film předčil mé očekávání, poměrně svižné tempo a pár podařených kousků dají do kupy bezva komedii. ()

Po Divočácích přijdou Staří psi

Po Divočácích přijdou Staří psi

26.06.2007

Souvislost mezi komediemi Wild Hogs a Old Dogs je evidentní. Opět je tu studio Walt Disney Pictures, vrací se režisér Walt Becker i hlavní hvězda (ačkoli s nynější hvězdností Johna Travolty to není… (více)