Zubař Doug, nešika Dudley, podpantoflák Bobby a právník Woody, který přišel o veškeré peníze, prožívají krizi středního věku. Jsou obklopeni ženami, které je nechápou nebo rovnou opouštějí, dětmi, které je nerespektují, a pracemi, které je neuspokojují. Tito čtyři muži nacházejí jediný oddech v pravidelné jízdě na motorkách do místního baru a zpět. Woody ale nutně potřebuje změnu a navrhne, že by si mohli opepřit svůj nudný život na předměstí a vydat se na motorkářský výlet napříč Amerikou. Ani jeden z nich nemá tušení, že se během cesty za svobodou a volností setkají se skutečným motorkářským gangem Del Fuegos a že dojde k odhalení překvapivých tajemství ve vlastních řadách. (TV Nova)

Venous666

Nečekal jsem od toho mnoho, ale opět jsem se zmýlil. Divočáci mě mile překvapili. Film od začátku graduje, takže posledních 25 min se chytáte za břicho. Je tady přímo hvězdné obsazení a každý tu svojí roli zahrál na výbornou. Jinak než 3+ nemohu dát ()

Darkslayer

Svižný rozbeh plný humoru (nie až tak predvídateľného ako by som čakal). Dobre obsadené aj zahrané. Škoda však, že zhruba od polovice začína tempo upadať až k trápnemu finále. ()

zelda82

Chvilku sem uvazoval i o ctyrech hvezdickach, ale zas takovej odvaz to nebyl. I kdyz se podarilo dat dohromady pomerne zajimavou ctverici hlavnich protagonistu, tak tomu prece jenom dost schazelo. Ale na dlouhej vecer a jedno podivani to byla docela dobra zabava:) ()

spriteboy

Velmi příjemná komedie, která dokáže rozesmát, aniž by k tomu potřebovala desítky nadávek - to už se dneska moc nevidí...Film, při kterém můžete vypnout a jen si užívat...Začátek byl fakt nářez, poté už to bylo trochu "zpomalené", ale i tak hodnotím DIVOČÁKY velmi pozitivně. Herecké obsazení víc než dobré - a to že ve filmu hraje Travolta je pro mě jen velké PLUS...Dobrá hudba a pár scén stojí fakt za to - jeden z filmů, které si rád časem pustím znovu a budu se bavit stejně jako poprvé... ()

gumbo

65% Zpočátku hodně buranská komedie plná homosexuálních vtipů se nakonec velmi dobře rozjede, ale přes pomyslnou hranici průměru se nedostane. P.S. Začínám si myslet, že film kde hraje M. Lawrence prostě inteligentní humor obsahovat nemůže ()

atmen

V této komedii je více hereckých hvězd než vtipů...ale abych nebyl příliš příkrý, pokud naší páni motorkáři jsou "ON THE ROAD" je vše ok, ale jakmile začnou souboje s rádoby nejdrsnějším gangem na světě, tak je ze zábavou amen... ()

PDcz

2** motorky RoadMovie.. motorky, silácké řeči, občas vtipná scénka, většinou nuda. [X] Minus 1*motorka Příběh jak na houpačce. Chvíli smích, chvíli nuda a znova.. smích, nuda, smích, nuda, nuda, smích, nuda, nuda, nuda. [X] Minus 1* motorka Motorky mi neberou, ale ty dva z těch stavitelů motorek z kanálu DISCOVERY tam mohli mít větší roli. [X] Minus 1* motorka Ten divnej happy-end mi tam neseděl.. všichni ke štěstí přišli, ale tak nějak kýčovitě. Manželka byla zkrocena, syn si začal otce vážit, ňouma našel ženu a ten čtvrtý.. víte že už ani nevím... [X] Asi ještě nejsem ve správném věku a netrpím krizí, jestli jsem něčeho dosáhl. Nebo mám nízké cíle :-) ()

Mary19

Pohodová komedie s mazáky v hlavních rolích, ze kterých nejvíce vyčnívá Tim Allen... Vynikající první půlka filmu, kde jedna hláška střídá druhou, stojí opravdu za vidění. Je jen škoda, že závěr filmu už tak povedený není a působí možná až trošku trapným dojmem... 65% ()

merigieren

Z jedné půlky komedie a z té druhé neuvěřitelná trapárna. A kam se vytratily motorkářský písničky ze začátku ? Ptactvo kálící na motorkáře pobaví, homosexuální policista nikoliv. Na poslední části nic pozitivního najít nedokáži. Navíc jak si může programátor nechat vytetovat nějaký ošklivý Apple, omezený amíci neznají tučňáky :-) ()

Hapretor

Vtipné minimálně. Jako "road movie" málo dojemné, nápadité. Film, který znevažuje "motorkářskou" filozofii. Ale co já vím. Já chodím pěšky. ()

John8

Mydlím že jeden z prvních filmů s nápadem vhodit několik komiků do jednoho filmu. A dopadlo to výborně. ()

Rado-KE

Ideálny film pre chlapov, ktorí už majú po krk riešiť každý deň nejaké kraviny v práci alebo doma a chcú proste vypnúť a opäť si užívať život tak ako za starých čias bez starostí! ()

loki5

Příjemná oddychová komedie bez trapností a přihlouplých scén. A i konec nezklamal. Výborný film na sobotní večer. A co mě dostalo nejvíc je to, že ani ti "záporáci" vlastně nedostali co si zasloužili jak to tak bývá v ostatních komediich. Ale dostali nový bar a pivo na rok zdarma :-). 80% ()

MickeyStuma

Život ve středním věku nekončí, ba právě naopak, pokračuje směle dál. Čtyři kamarádi mají rádi motorky. Tak proč se nepojmenovat jako gang a vyrazit svobodně brázdit nekonečné silnice Ameriky. Zažijí spoustu legrace a dobrodružství začíná, když narazí na skutečný a hodně drsný motorkářský gang. Kdo čeká ztřeštěnou komedii, nebude potěšen. Jako obyčejná letní komedie film funguje skvěle. Pobaví a někoho i inspiruje. Takže vyleštěte svoje stroje, jízda začíná. ()

Fulham

Na zacatek reknu, ze jsem musel dat 5 hvezdicek. Protoze tahle komedie, je fakt super komedie. Komedie je od toho, aby se clovek zasmal a u tehle komedie je to 100%-tni. Travolta, Allen (Toho uz jsem ve filmu dlouho nevidel, a mile prekvapil.) Lawrence a Macy se predvedli v tomhle skvelem filmu opravdu famozne. Becker opravdu natocil famozni komedii. ()

Beo.wulf

Docela povedená komedie s dobrym obsazenim, ktere spolu jeste nikdy nehralo.Chlapy, ktery si svy kazdodenni zivot chteji trosku okorenit a tak se vydaji na svym motorkach na tydenni projizdku, ktera se promeni ve srandovni mlaticku na konci filmu. ()

pravo

Komédia so štvoricou známych hercov, ktorí sa snažia niečo si dokázať (akási kríza stredného veku) výletom na motorkách. V mnohých pasážach film mierne škrípe a humor tým pádom nie je najpodarenejší, ale ak je človek fanúšikom čo len jedného herca ( najlepšie aspoň troch) tak filmu hodne odpustí a miestami sa aj príjemne pobaví. Ak by som mal vybrať najzábavnejšiu postavu tak asi Macyho a najmenej mi prišla Travoltova. Ohľadom Travoltu- opäť tancuje a tentoraz s mužom (nie je to tak ako to na prvé počutie znie). DOBRE ZAVESÍM TO NA STROM, ABY SA K TOMU NEDOSTAL MEDVEĎ. ()

Po Divočácích přijdou Staří psi

Po Divočácích přijdou Staří psi

26.06.2007

Souvislost mezi komediemi Wild Hogs a Old Dogs je evidentní. Opět je tu studio Walt Disney Pictures, vrací se režisér Walt Becker i hlavní hvězda (ačkoli s nynější hvězdností Johna Travolty to není… (více)