Zubař Doug, nešika Dudley, podpantoflák Bobby a právník Woody, který přišel o veškeré peníze, prožívají krizi středního věku. Jsou obklopeni ženami, které je nechápou nebo rovnou opouštějí, dětmi, které je nerespektují, a pracemi, které je neuspokojují. Tito čtyři muži nacházejí jediný oddech v pravidelné jízdě na motorkách do místního baru a zpět. Woody ale nutně potřebuje změnu a navrhne, že by si mohli opepřit svůj nudný život na předměstí a vydat se na motorkářský výlet napříč Amerikou. Ani jeden z nich nemá tušení, že se během cesty za svobodou a volností setkají se skutečným motorkářským gangem Del Fuegos a že dojde k odhalení překvapivých tajemství ve vlastních řadách. (TV Nova)

E lan

Dobrá oddychová komedie se slušný americkým scénářem a povedenými hereckými výkony. Hvězdama se to jenom hemží, takže je neustále na co se koukat. ()

Slavomír

Na môj vkus až príliš "americké". Partia štyroch pseudodruiserov hľadajúcich zmysel života sa namočí do šlamastiky do ktorej privedie celé mestečko, plné mierumilovných američanov. Áno už na prvž pohľad z toho kvapká yankeejská túžba po slobode a nájdenia sa v križovaní prašných ciest za rytmov zvuku rynúceho sa z chrómovaných valcov. Veľa hluchých miest, ktoré vyvažujú mäkkí drsňáci a sem tam nejaké solídnejšia hláška. Oddychvá jednohubka pre jednoduchého diváka. ()

Bart16

Příjemná komedie pro celou rodinu.Po dlouhé době jsem viděl film,který je vtipný i bez toho,aby padala sprostá slova a lidské výkaly. ()

Zevon

Je to komedie s mile naivním nadhledem, který neuráží. Zklamal mne výkon Travolty a český dabing. Nic pro myslivny, zato hezké motorky a krásná krajina. O free ridu se zde sice mnohokrát mluví, ale je vidět, že herci nemají moc páru, oč jde, že to není o ježdění a chlastání, ale o životní filozofii - doba už je prostě jiná a z úst vystupují pouze prázdné pózy. ()

Colour

Zo začiatku to ešte vyzeralo sľubne a originálne, no akonáhle sa pustili na cestu a šli si užívať, prešlo to do typickej (ne)vtipnej americkej komédie plnej okukaných námetov. Pár krát som sa zasmiala, no i na 90-minútovú stopáž toho bolo málo. Koniec bol najlepší, no na lepšie hodnotenie to nemá. 66% ()

Ceberus

Na to, jaké má film obsazení, tak jde o velké zklamání. Jako by se autoři nemohli rozhodnout, co vlastně točí. Gay narážky, výkaly v igelitce a koupání bez plavek u rodinného pikniku patří do kategorie pubertálních prcičkových frašek. Padání z motorek, vrážení do překážek nebo zapálení stanu jsou zase růžovo-panterovské skeče nešiků. Další kategorii vtipů obstarávají klišé rodinných problémů. Je to tudíž takové rozplizlé do všech stran a nic není udělané pořádně. Takže v konečném důsledku film nenadchne žádnou skupinu diváků. ()

Varney

Jednoduchý príbeh, priemerný scenár, otrepaná zápletka a krásne motorky vytvárajú z Wild Hogs príjemnú 90 minútovú jazdu. Pred zhliadnutím som síce na to hľadel s predsudkami, ale nakoniec som sa celkom slušne pobavil. ()

renoarko

Partička mužov v strednom veku sa vydáva na cestu "napřič" krajinou a že to nebude tak celkom bez problémov, tak to bolo jasné už od začiatku. Herci ústrednej štvorky boli vybraní dobre (Travolta bol desne cool), fóry mi celkom rezali a celkové vyznenie filmu sa mi páčilo. Celkovo mám rada, keď "obyčajní chlápci" objavujú svoje dobrodružné ja. Mne sa film páčil a veľmi. Preto neváham a dávam plný počet. Sympatický film. "Holy crap! It's the Golden Knight!" :D ()

Argondia

Pro mě nevýrazná oddechovka, co neurazí, ani nenadchne. Párkrát jsem se zasmála a zazněly tu moje oblíbené písničky, ale znám řadu lepších komedií a znovu to už vidět určitě nemusím. ()

Klajondr

Příjemná kravinka, která vás po namáhavém dni zaručeně pobaví. Travolta a jeho Divočáci jsou prostě nezapomenutelná parta, se kterou se nudit nebudete. Samozřejmě je to pořád blbost, ale i tak to stojí zato. ()

Nix

Tenhle snímek mi dycky přišel v pohodě. Jednak je opravdu vtipný, má dobrý herecký zastoupení a je to takový odlehčení. Má to i spád a bitka s motorkáři je zábavná. Jo já se opravdu bavil. ()

Lichty

Dovolím si tvrdit, že celý úspěch Divočáků spočívá v pozoruhodném vybrání hlavních hrdinů. Travolta, Allen a Lawrence si natáčení skvěle užívají a na Macym je až příliš vidět, že se za svojí roli motorkáře tak trochu stydí. Bohužel samotný film je obsahově velmi chudý a Becker je stejně zručný a nápaditý režisér jako Martin Bursík. Filmu tak zelenou vystavíte jen tehdy, je-li vám herecké osazenstvo sympatické. Pokud tedy nesnášíte Travoltu a Kutila Tima považujete za odpad televizní zábavy, spěšně se této komedii vyhněte. V rámci scénáře prakticky o nic nepřijdete... ()

Looka

Vtipků opravdu k zasmání moc nebylo. (teplej polyš) Sem tam dobrá hláška - hlavně od Lawrence. Nejlepší pak na celém filmu byli, nekomediální záběry naleštěných motorek brázdících krajinou americké dálnice (Highway to hell). Žádnej hit, ale ani úplnej průšvih. ()

Po Divočácích přijdou Staří psi

Po Divočácích přijdou Staří psi

26.06.2007

Souvislost mezi komediemi Wild Hogs a Old Dogs je evidentní. Opět je tu studio Walt Disney Pictures, vrací se režisér Walt Becker i hlavní hvězda (ačkoli s nynější hvězdností Johna Travolty to není… (více)