Past na žraloka

• USA Shark Bait (více)

Malý bezstarostný rybí kluk se s rodiči přestěhuje na nový korálový útes. Jeho život se změní v okamžiku, kdy mu tátu a mámu chytí do rybářské sítě. Od této chvíle se o sebe musí postarat úplně sám. Naštěstí si na novém místě najde rychle spoustu kamarádů, se kterými vymýšlejí jednu lumpárnu za druhou. Jednoho dne ale spatří Cordelii – tu nejkrásnější rybí slečnu, jakou kdy potkal. Zamiluje se. Ale zdaleka není jediný, komu se Cordelie líbí. Útesu vládne nebezpečný žralok Troy se svou partou stejně zubatých kamarádů. Ten slíbil, že neublíží žádné rybce, když si ho Cordelie vezme. S tím se ale statečný hrdina nehodlá smířit a rozhodne se s Troyem bojovat. Dokáže tak malá rybka získat lásku své vyvolené a zároveň ji i útes ochránit před divokým žralokem? (oficiální text distributora)

Ripley

Po všech těch negativních reakcí na netu a v časopisech jsem čekal katastrofu.A ejhle ono to nebylo až tak špatné.Dokonce mohu říct že mě to bavilo.Samozřejmě musím uznat že tak slabou animaci u 3D animáku jsem ještě neviděl a příběh je neoriginální a poslepovaný ze spousty jiných filmů,ale to mi vůbec nevadilo.Na animaci sem si po pár minutách zviknul a bavil jsem se rozhodně víc než u Divočiny,která je zaprvé od Disneye(takže bych čekal kvalitu) a má kvalitní animaci.V Pasti na žraloka naštěstí nebyl infantilní,křečovitý humor jako u předem zmiňovaného filmu a to se mi líbilo.Past na žraloka je průměrný animák,který nenadchne,ale ani neurazí...teda pokud jste ochotni spolknout již zmiňovanou slabou 3D animaci. ()

berry.77 odpad!

Co dodat jak už říká Kocour a plně sním souhlasím ve všech bodech!!! Sprostá vykradačka Nema na Příběhu žraloka!!! ()

Thanoris

"Úžasné! Se slzami v očích tleskám! Od zamotané zápletky, přes upřímný smích a dojetí, po grandiózní závěr a hluboké poselství. Charakterní hlavní postava, jíž nechybí ani pořádný handicap do života a láska, která hory přenáší. Nakonec své lásky po dlouhých útrapách dosáhne a vše vrcholí ve šťastném konci. Nádherný animák pro děti i dospělé, který doufám nezůstane zapomenut. Nemohu než hodnotit pěti hvězdami a nadšeně prohlásit, že je pro mě inspirací a oporou i ve všedních dnech." (anule25 v. r.) ()

Torgal odpad!

Hrôza. Animácia je svojou úrovňou ďaaaaaleko za prvým Toy Story, postavy sú nesympatické, humor neexistujúci. Film má údajne 77 minút, subjektívne som to ale cítil skôr na 2,5 hodiny a zúfalo som čakal, kedy už bude koniec. Najhorší animák môjho života. 2-/10 ()

Baron Noktur

Aj keď mal tento film 10-krát menší rozpočet ako Hľadá sa Nemo, tak to ešte neznamená že by mal byť zúfalo neoriginálny! Otras. ()

Trixinka

Pozitivem filmu je jeho délka, takže netrpíte moc dlouho. Dějově žádná originalita, vše už tu nějak bylo. Pár zábavných mini scén to nevytrhne. ()

L3G1ON4R

Originální šméčko na lidi, asi tak se dá charakterizovat tenhle animák. Poměrně nudná zálěžitost z podmořského světa točící se maloměstským životem z útesu. Animačně základní provedení není na škodu pro děcka, které lákají na pohled stejně barvy a pohyby podmořských rybek. Dějová tragédie s možnými následky není vyloučena, v lepším případě začnete prostě usínat. Ať se měl konat nějaký remake Příběhu žraloka, nebo mělo jít o napodobeninu Hledá se Nemo, tak nekvalitní podívaná je slušně znát i mezi potomky, kteří vám radši pustí výše zmíněné filmy. ()

habertek

No tak úplně hrozný jak to tady někteří popisují to není. Je pravda, že grafika je jako ze hry na počítači, ale je koukatelná! Příběh nijak vyjímečný a jak už tu bylo řečeno nějaké ty prvky z Hledá se Nemo a Příběh žraloka tu jsou. Sem tam se člověk i zasměje (je to modelka...byla už i na přední stránce Animal planet...dvakrát! - asi nejpovedenější vtip...). Celkové hodnocení 40%, protože příběh ani zpracování nebylo nijak úžasné. ()

haffen

Dokonala ukazka toho, ako sa da zmrvit vizualna stranka animaku... Ani vlastne neviem, comu davam tu jednu hviezdicku... ()

B*e*r*r*y* odpad!

Co dodat jak už říká Kocour a plně sním souhlasím ve všech bodech!!! Sprostá vykradačka Nema a Příběhu žraloka!!! ()

Miloško

Kritika na vykrádanie Príbehu žraloka a Hľadá sa Nemo,a slabej animácii je pravdou. Ale zas pre najmenších táto rozprávka je fajn, ved nie je vždy rozhodujúce aká je kvalita animácie. Pre starších to fakt ale asi nie je. ()

werous

Celkem jsem se bavila, i když to byla slátanina. Animace horší, ale na tu jsem si zvykla. Jen si říkám: co no útesu dělá sakra tuleň?! ()