Půlnoční vlak

• USA The Midnight Meat Train (více)

Nejděsivější jízda vašeho života!

Santic

To co mi nedokázala nabídnout první polovina (opravdový horror), to do mě doslova nacpala polovina druhá, takže klidně pominu, že jsem se prvních (cca) 40 minut chvílema nudil... Jestli tohle nejsou audio-vizuálně-krvavé orgie, tak už nevím... V hlavní roli bych si klidně dokázal představit někoho (kohokoli) jiného, ale na Vinnieho Jonese nesahat. Btw, předposlední bitka ve vlaku s projíždějící kamerou dokola je úchvatná ;) ()

Pharlap

Plné 3 hvězdy. víc ani ťuk. Strašidelný ano, i brutální.. to by měl horror splňovat, dokonce gradace děje, ač velmi dětinská byla konec konců dobrá.. Nicméně závěr a pointa filmu.. :-( Proč tímhle způsobem zainkoponvat "temnou stranu" do filmu? Navíc bandu "masachtivých" příšer? A hláška "Serve, as we all do..." Komu?? Kam?? Proč?? To zůstalo jaksi nevysvětleno. ()

Jerris008

Na Barkerovu povídku to sice nemá, do té jsem se skutečně ponořila, ale i tak je to celkem koukatelný film, ze kterého mi chvílemi tuhla krev v žilách. Sympaťák Cooper a vynikající „kamenná tvář“ Vinnie Jones. Jen mě zklamal ten konec, který nebyl zdaleka tak přesvědčivý a vlastně jsem z něho měla pocit nepochopení. Chtěl pojmout malinko jinak, aby divák fotografovi uvěřil tu nutnost převzít žezlo a vyrazit se sekáčkem do nočních vlaků. Škoda. Mám tu klady a zápory přibližně ve stejné míře, takže za 3* ()

Pauliee

Preeečo? Prečo museli ten koniec tak pokaziť. Taký pekný, atmosférický s citom natočený horor s množstvom krvi a nádhernými béčkovými efektami. Ale ten koniec strháva celý môj pohľad na vec. No čo už, budem sa robiť, že som to vypol asi 10 minút pred koncom. Inak celý tento film je jedno veľké wau. Poriadne krvavý, brutálny, vizuálne vicibrený (niektoré efekty fakt nemajú chybu) atmosferický, no proste má všetko čo by poriadny béčkový horor mal mať. ()

DJ Kritik

Ako film sám o sebe je tak trochu popletený. Ale kto by hľadal v takýchto filmoch logiku. Od začiatku sa tu takmer bez prerušenia strieda brutalita s desivosťou a až zvrátenosťou. Nie je to horor, ktorý vás vystraší, ale pripravte si silné žalúdky. Napätie je tu cítiť každou scénou a vy tŕpnete s snažíte sa pomôcť hlavnému hrdinovi a šepkáte mu:," takto a takto to musíš urobiť, .....nie nerob to." Myšlienky z filmu: " Musím ísť von, aby som zachytil dych mesta" Akcia: **** Brutalita:***** Dej: *** Vtiahnutie do deja: **** Realita: * ()

Cortesz

Nadějně vypadající horor s naprosto skvělou a nevídanou kamerou, režisér Kitamura to má zvládnuté dobře a je velkej talent. Překvapivě na horor slušně hrající herci, hodně zajímavá hudba. Co mě ovšem zklamalo byl konec a samotná závěrečná pointa. Čekal jsem něco jiného, zdá se mi jako by tvůrcům došly nápady a pointu si vycucali z prstu. Škoda, mohlo to být i více hvězd, protože ta kamera je opravdu skvělá až originální a navíc to má všechny prvky hororu, jako hodně krve, násilí, vražd atd., škoda jen té pro mě zpackané a divné pointy. ()

Soubi

Četl jsem předlohu, takže o nějakém překvapení ani nemůže být řeč. Pro předlohy neznalého diváka se ale bude jistě jednat o minimálně originální počin, ozdobený kamerovými průlety, hezkou partnerkou hlavního hrdiny a kamennou tváří Vinnieho Jonese. Tak, jak ho máme rádi .). Jinak terminace nebohých cestujících nic moc, krev nemá moc hezkou barvu ani konzistenci a hlavní hrdina je....mírně řečeno...ťunťa :) ()

Romeroo

Silné, mrazivé...a ta kamera...wow....hodně dobrý horor s kapkou brutality navíc...a ten konec? Asi si někdo řekne zhovadělost, ale mě se to prostě líbilo....konečně nějaké inovace a vše neskončí tak jak končívá...super....75%. ()

HEED

Jistě jeden z nejkrvavějších hororů v roce 2008. Pro mě to byla naprostá jednička ve všech ohledech (strach, násilí, brutalita). Místy to vypadalo dost počítačově, nicméně mě to prostě neodradilo a užíval jsem si ho až do HOŘÉHO konce. ()

jafuska

jestli máte rádi filmy kde se zabíjí, a kde jsou potoky krve, tak je to právě pro Vás, ale pro mě to je děsivý, už jen ta představa, že si člověk sedne do metra, a za Vámi je vrah, aniž byste to tušily, no není to děsivý? nechápu proč se tyto filmy musí za každou cenu točit, když je to jen pro silné povahy a nervy, nebo mohou být mezi námi jedinci, kteří se v tom vyživají, pak se jim tento styl filmu může líbit, ale tento film je nejspíš jen určen pro tyto lidi, pro většinu určitě ne, nedoporučuji,, je to celý špatný ()

Elegnor

Nejděsivější jízda vašeho života! HAHAHA.. Každej horor, co jsem za posledních pár let viděl, měl podobnej slogan v oficiálnim textu, a pokaždý se mi hlavou prožene otázka, jestli některej z distributorů ten film fakt viděl, nebo jestli maj nějakej program na generování chytlavejch textů pro teenagery.. Jinými slovy, NE, NEBYLA to nejděsivější jízda mého života. NE, dokonce to nebyla ani děsivá jízda a NE, nebyla to ani jízda.. Bylo to tupý, šablonovitý a vražedný efekty zbytečně přeefektovaný, nechápu proč se tyhle filmy snaží děsit krví místo aby používali třeba napětí... Nuudaaaa.. ()

Clerfayt

Noc, vlak a "pán" ktorého by ste nechceli stretnúť v tmavej uličke. Atmosféra podchodov a kladivo sú jeho hlavnou zbraňou... no a ešte kufrík. Aj keď film ako celok nie je ani len v rámci žánru žiadna špička, len ťažko by ste hľadali viac "cool" zabijaka. Tá štvrtá hviezdička je čisto za Vinnieho a jeho kladivo :) ()

maoc

Barkerovu předlohu jsem četl 2x a mezi jeho povídkami není zrovna moje oblíbená. Pravdou ale je, že myšlenka o černém srdci města, která se objevuje v ní i ve filmu, je dobrá. Jenže. Jenže když chcete hrát na jakousi filosofickou strunu a činíte tak formou krváku, výsledek není IMHO to pravé ořechové. Film tak nemůže překročit stín předlohy, což je lehký nadprůměr. ()

zrx

Atmosféru to má, spád celkem taky, ale co je sakra ten konec??? Škoda druhé půlky filmu, první vypadala na solidní béčko. ()

Olafsson

Hvězdy ode mně za nejlepší gore/splatter scény jaké jsem za posledních pár let viděl a za Vinnieho Jonese v roli řezníka.. Ten jeho úžasnej ksicht snad ani nedovoluje aby hrál jiné role než vrahy, gangstery a mlátičky... Potěšila Brooke Shields, která se ze sexy lolitky propracovala k neméně sexy MILF... Proč jsem nedal víc má dva důvody - za prvé mi trochu vadilo obsazení hezouna Coopera a za druhé film neposkytuje žádné vysvětlení toho co se děje a proč se to děje a hlavně, POZOR SPOILER, co jsou zač ty zrůdy na konci a kde se tam vzal a kdo je vlastně ten strojvedoucí.. ()

Richie1

Dokud nezačala z obětí stříkat krev a nedošlo k trhání nehtů, zubů, vydloubávání očí apod., tak to byl docela dobrý horor. Pak to pro mě ovšem sklouzlo k nechutné podívané, jejíž zvrácený smysl jsem moc nechápal. No, dokoukal jsem to - se sebezapřením. Na konci jsem se dočetl, že to je podle předlohy psychopata Barkera a tím mi to bylo jasné. Zkusím se příště podobným filmům vyhýbat, je to pro mě ztráta času. Krváků najdu dost ve zprávách, nepotřebuji to ještě sledovat ve filmech. ()

bezslipov007

Atmosfera, brutalita, niečo úžasné a k tomu ukecaný Vinnie Jones :) Až na ten záver spôsobený držaním sa predlohy, ale čo už. Každopádne v svojom žánri top film. ( A áno, ani jedno sloveso v komentári ) ()

Coliseum odpad!

Vážně? Opravdu v tom někdo vidí něco jiného než ztracenej čas? V tom případě se mám ještě co učit. Nejspíš... Za mě totální zbytečnost. Ale lautr ve všem. Ubíjející penzum otázek na směšně malou stopáž, odpovědi bohužel ztracený v temnym tunelu pod řeznictvím. Snad kdyby člověk dokázal ten mozek vypnout. Nebo podstoupit dočasnou lobotomii. ()