Půlnoční vlak

• USA The Midnight Meat Train (více)

Nejděsivější jízda vašeho života!

Tristanian

Nějak nevím, co mají všichni proti závěru. Je to snad jediná část filmu blížící se původní povídce. Jinak je to ale docela nuda... ()

Hnillard

fuu kaša :D...jeden z najlepsich horrorov co som za posledne roky asi videl...i ked cakal som nejaky logickejsi koniec ale vobec mi to nevadilo..Clive sa nezaprel :D..niekedy film posobil na mna az stresovym dojmom,napr.schovavacka v mraziarni..musim povedat ze cely film som si vychutnaval..zaujimave napady,gore,stylovy pribeh a fakt ceresnicka v podani Vinnieho Jonesa...chcel som najskor hodnotit 4* ale ked spocitam kolko takto kvalitnych horrov natocili v poslednych rokoch tak mi vyslo 5*...pre mna velmi prijemne prekvapenie.. ()

gu-staff

Tenhle film v sobě míchá několik různých nálad (alespoň pro mně). Město, metro, idylka mladého páru, ambice hlavního hrdiny, a celý se to dohromady poskládá poměrně vkusně. Brutální scény jsou dostatečně krvavé, aby to uspokojilo kdejakého úchylu (i mně). Jen mi přišlo, že záporák přehrává klaďase, i když toho za celej film moc nenamluví :). Moje rozhodování mezi 3 a 4 vyznnělo spíše do průměru, protože kdybych dal 4, vypadalo by to, že se mi to líbilo skoro na 5, a tak to nebylo... ()

sAreOn

Solidní tři hvězdy... Jednoduchá zápletka, která se na konci mění v něco, co byste opravdu nečekali. Navíc příjemné herecké obsazení, film si na nic nehraje a pěkne hezky plyne ke svému konci. Navíc stylovej řezník :-D ()

EnneX

Tak tohle byla pekelná jízda. Vizuálně naprosto dokonalé a Vinnie Jones je prostě dokonalý. Je to hodně drsný snímek a udrží vás v napětí až do závěrečného finále. Nedá se říci, že bych se bavil, ale jednoduše mě to pohltilo. K dokonalosti bych si přál trošku jiný závěr ( chápu, že je to v předloze, ale přesto by malá odchylka nevadila ), ale i tak určitě skvělá záležitost. ()

bulawaio

To nebylo vůbec špatný. zéjména posledních 15 minut mi přišlo fámozních, když jsem očekávál kýčovitý závěr. Předem je důležité během filmu nekoumat co, proč a jak. Vše se tak nějak odhalí a to já rád, když mě něco překvapí. Bohužel je to málo, aby se z jinak průměrného Thirler/hororu vytáhlo něco víc. 3* a půl určitě dobých. Uvidíme po druhé projekci. ()

till85

I přes pár okatejch gore efektů je to solidní vyvražďovačka s brutálním drsoněm Vinnie Jonesem.Někomu by možná mohl vadit konec ale mě sedl i ten. ()

Don Martini

Chyby v efektech jsou vidět, měli zapracovat tak, aby to vypadalo živě. Není svým způsobem dotáhnutá do konce. Emotivní vražedné drama, ale dějová linie je spíše místy nelogická. ()

Venceslao90

Velmi slušně natočený atmosféricky temný thriller se skvělým záporákem a působivým provedením vražd. Škoda jen toho závěru. Ten sice není úplně špatný, ale spíše by se hodil do nějakého béčkového hororu, ale ne sem. Výsledný dojem z filmu si ale nakonec odnáším veskrze pozitivní ;) ()

mikimiki09

nuda, nuda a ještě jednou nuda.logiku jsem hledal marně, stejně, jako nějaké vysvětlení, proč se dělo to, co se dělo.2 hvězdy snad jen kvůli potokům krve a kvůli humorným scénám, které asi být ale humorné neměly.... ()

kolodej1

dost nevyrovnaný film. Na jednu stranu to má náležité napětí, tvrdost, krve je fakt dost ( nškdy i víc než by bylo realistické ), ovšem co mě rušilo, byla nutnost vypnout mozek, aby mohl člověk film sledovat. Pokolikáté už jsem tyhle chyby viděl - v bližícím se konci příběhu se hlavní hrdinka zachová tak, jak by se nechovala ani jedna žena z tisíce. Násilník, který bez váhání kosí každého na potkání z nevysvětlitelných důvodů je pouze vůči hlavním hrdinům mnohem shovivavější. Zabiják, který disponuje mimořádnou silou, najednou zcela nelogicky má problém s nějakým fotografem.... že by pobyt v temné komoře dodával lidem zvířecí sílu???? Tyhle hloupé chyby film hodně sráží. Na druhou stranu mě potěšil originální závěr, bez toho by to bylo tak na 50%, takhle to vidím na nějakých 70% ()

Tomster

Pro mě velmi zmařená hodina a půl života. Půlnoční vlak ve své podstatě není ani horor, neboť film není ani strašidelný, je jen odporně brutální. Jakýkoliv náznak čehokoliv co by filmu dávalo nějaký smysl je nakonec zabit naprosto nelogickým a stupidním závěrem, kdy jsem nevěděl, jestli to má být myšleno vážně, nebo si z nás tvůrci střílejí. Zkrátka nechápu, jak tento film může mít přes šedesát procent, protože sám si myslím, že s tou jednou hvězdičkou jsem ještě docela štědrý. ()

tatka

Netušila som, že 5 litrov krvi dokáže zasrať celý vagón, a vždy som si myslela, že mäsiar zaobchádza s mäsom profesionálne, a nerozfláka jatočný kus na tatarák. No tak som zas o niečo múdrejšia. Konečne jeden film, kde som držala hlavnému hrdinovi palce, správal sa ako človek a nie ako sliepka s odseknutou hlavou. A typický Clive, ktorý v posledných 30 riadkoch postaví celý príbeh na hlavu a urobí z toho neskutočnú peachovinu. Ako film by to malo také dve- tri, ale ako fungujúci hororový horor si zaslúži aj 4. ()

Hopeman

Aniž bych to tušil...tak jsem si k filmu udělal pár topinek a tataráček....mno nedoporučuji...film mě teda dostal na scény se surovou brutalitou a ledově klidným Vinniem....Bradley tam byl spíš jako takovej čičmunda nemastnej neslanej. Mohlo bejt víc napětí, ale vzhledem ke královské disciplíně dávám **** ()

Catella

V hlavní roli superklaďas fotograf, kterej se snaží dělat superfotky v nočním metru. Jenže jako svou múzu si vybere řezníka, kterej "řeže na dvě směny". Přes den ve fabrice bourá hovězí a vepřový a po nocích dělá jatka z metra. Celý mi to bylo takový docela sympatický, sice jsem se bála jak kdyby měl řezník vyskočit z obrazovky a běhat mi i se sekyrkou po pokoji, ale i tak jsem byla moooc zvědavá, jak to všechno dopadne. Konec mě teda silně zklamal, ale film jako takovej mě bavil a děsil zároveň a i když ho vidět znovu nemám v plánu, tak jako celek to není špatný. ()