Shrekovy Vánoce

(TV film)
  • Česko Shrekoleda (více)

Vánoční stromek není to jediné, co je v téhle sváteční komedii zelené. Oblíbený hrdina se vrací, aby se pokusil objevit kouzlo Vánoc. Shrek Fioně a dětem slíbí, že prožijí svátky, na které do smrti nezapomenou. Sám ovšem musí nejdříve absolvovat "vánoční rychlokurz". Když už má pocit, že všechno je, jak má být, a že Vánoce mohou začít, objeví se ve dveřích Oslík, Kocour v botách a Perníček s bandou přátel a rodinná pohoda je ta tam. Shrekovy Vánoce, to je úžasná pohádka, jaká tu ještě nebyla! (Magic Box)

Streeper

Vtip to má, to bez pochyby ale už po čtvrté otravující osel, Shrek, který má vůči přátelům nezájem a chce klid už je přeci jen dost ohrané. ()

baaaja

Ikdyž mám Shreka hodně ráda a pořád jeho další a další pokračování bránim, tak tohle už bylo i na mě dost málo :( veškeré vtipné momenty byly vyčerpány už v ukázkách na tenhle filmek, které mě nalákaly, ale pak jsem se bohužel už ničeho víc nedočkala... ()

Crawler-D

Ve své krátké stopáži a nosném námětu (Vánoce) Shrekolda dalece předčí zpustlého Shreka Třetího a tak tak se natahuje po Shrekovi 2. Parodování populárně-kulturních trendů nahradila Shreka snaha o perfektní Vánoce, ačkoliv nemá tucha, o co běží. Po úvodních, zajímavých sekvencích se seznamem nastupuje stará banda, aby se příběh pohnul k tradičnímu schématu - narušení - kolize - oddělení - lítost - omluva - všichni šťastně spolu. ()

C0r0ner

Rok 2007 byl pro Shreka dost tragický. Nejdřív třetí pokračování filmu, které bylo naprosto příšerné a teď tenhle vánoční humus, který měl jediný účel - vařit prachy a zachránit skomírající frančízu. Byla to dost velká nuda a vtipy stejně trapné jako ve trojce. 25% ()

lakikaki

Rovnako slabé ako Shrek Tretí. Možno ešte slabšie. Má to však 2 pozitíva: má to len okolo 20 minút a koniec príbehu Kocúra v čižmách ma rozosmial. ()

lilina133

Sorry, ale inak sa to nedá...Našťastie to utrpenie nebolo dlhé...Nemyslela som, že sa dožijem (aj keď som ešte dosť mladá:-)), že tento zelenáč bude až taký trápny, ako vidno mýlila som sa, čo mi je ľúto...Úplne zbytočných 22 minút trápnych scénok s obľúbenými postavičkami... ()

Fallen_One odpad!

První dva Shreci výborný, ale tahle typicky americká hra o Santu Clausovi na mně funguje jako vábení býka červenou rohožkou...navíc směšných 22 minut. Vo co de? ()

pufina

Na to jak mám Shreka ráda, mě zlobří Vánoce dost nudily. Čím víc se animáky snaží dělat tyhle (vánoční) "jednohubky" tím spíš to dopadne špatně. V nejlepším se má přestat! ()

Šimpy

3 a půl *. Sice to chvílemi ztrácí grády, ale když si vzpomenu na oslíka, koukajícího ze sněhu a zpívajícího "Pásly ovce valaši", tak nemůžu jinak.:-) Oslík rules! ()

KajusaK

Vánoční pohádka,na kterou se každoročně velmi ráda dívám. Taková kniha asi opravdu není k zahození :). Oslíkovo zpívání koled v červenci bylo taktéž skvělé. Žádná kritika, velice pěkně zpracovaná pohádka. ()

tom88

Animácia má tú istú úroveň ako samostatný film, dej je taký istý ako pri filmoch, akurát, že už ma poriadne nudí. Už Shrek 2 ma trocha nudil, ale našťastie je toto také krátke, keby sa toto vlieklo hodinu a pol, tak ma asi vystre. 60%. ()

3n3my

Ako kraťas pre najmenších podarené, neviem prečo toľko negatívnych názorov, keď je to určené práve im. No tak čo, Shrek je už obohratý a už tak neprekvapuje, ale oproti ostatným animákom je podľa mňa podhodnotený. ()

moviefilm

Konečne sa vrátil starý-dobrý Shrek. Netvrdím, že je rovnako geniálny ako jednotka, či dvojka, no po trojke sa oslíkovi a vlastne všetkým postavičkám vrátil humor... ()

otík

Ano, je to uřvané, je to typicky americké, je to kýčovité, je to moralitka jak prase. Ale ... copak Vánoce nejsou často o kýči, shonu, morálce? No, neměly by být. Měly by být o rodině, lásce a přátelství. A přesně tohle chce svým osobitým způsobem Shrekoleda říci. A to je dobře. Hudba: Harry Gregson-Williams ()