Herec Rob Schneider se ujal nejen hlavní role, ale také režie americké komedie, v níž ztělesnil zlodějíčka Stana Miltona. Ten je na nejlepší cestě zpátky do vězení, a protože ví, co mu tam hrozí, obrátí se na guru bojových umění a stane se mistrem kung-fu.  Rob Schneider, hvězda filmu Deuce Bigalow, se tentokrát ujal nejen hlavní role, ale také režie americké komedie, v níž ztělesnil zlodějíčka Stana Miltona, který je na nejlepší cestě zpátky do vězení. Když mu ale jeho bývalý spoluvězeň sdělí, na co se má „těšit“, když si jeho křehkou tělesnou schránku podají namakaní frajeři za mřížemi, Stan se obrátí na guru bojových umění, jemuž se říká Mistr (David Carradine). A ten ze slabého ustrašence vychová experta na kung-fu, který se nejen dokáže ubránit milostným choutkám nadržených kriminálníků, ale zjedná si i potřebnou autoritu a postaví se na správnou stranu barikády. (oficiální text distributora)

cheyene

Pohodová komedie, oddechovka, která neurazí. Některé bojové scény jsou zdařilé a potěší i některé techniky z ving tsun či kali (escrimy). Rob Schneider obdobné role docela umí a David Carradine je pro podobný charakter ideální volbou. ()

juta

Sice to není klasicky bláznivá Schneiderovka, kde bych se smál od začátku do konce, ale přece jen tohle nespadá do žádného průměru. Plno okamžiků mě mile překvapilo, stejně tak Schneider, který se vypracoval do takové formy, aby válcoval vězně, kteří jsou o polovinu větší než je on. ()

Fiftis

Vydarená komédia z väzenského prostredia. Film ponúkne nespočetné množstvo srandovných situácií a hlášok. Jednak nám ukazuje, ako to vo väzení medzi chlapmi chodí, ale na druhej stranu všetko líči pohodovo s veľkou dávkou nadsadenia. To najlepšie príde práve po vstupe do väzenia, i keď sa to nedá porovnať so skvelou komédiou so Sandlerom - The Longest Yard (2005). Vo filme mi ešte vadí David Carradine, ktorý sa do toho filmu veľmi nehodí, i keď je to sčasti o kung-fu. ()

Pepinec

Zdejší procenta by čistě teoreticky mohla odpovídat, kdyby se vyškrtlo intro s outrem. Tím by zbyla jen vězeňská část, a ta je sama o sobě vcelku solidní parodií na slavnější kamarády. Bohužel však, Jennifer Morrison působí tak stupidně, až z toho přestává být sexy (což je zrovna v jejím případě velký kumšt!), a Mistr David Carradine? Ano ano, to byl ten šedý oblak nikotinového dýmu. Pokud jste ho nezahlédli, nezoufejte. K uzoufání totiž bylo jej vidět, jak ze sebe dělá blbečka. Abych ale komentář zakončil pozitivně; jde o jeden ze dvou nejlepších režisérských počinů Roba Schneidera! ;-) ()

Deimos

TV/// Obsazení 8/10 Děj 7/10 Hudba 6/10 Prostředí 8/10/// +Rob Schneider válí, účast Davida Carradineho a dalších menších hvězdiček potěší, děj ve věznici patří k tomu lepšímu a je tu hodně humoru, má to i dobrou akci -začátek slabší a humor občas perverznější/// Když si i Sandler může natočit film z prostředí kriminálu, proč by nemohl Rob Schneider. Humor v něm je typicky Robův a kdo ho má rád bude se dobře bavit. Mě film přidal na náladě a to se oceňuje. Přestože některé momenty byli i trochu trapné./// Celkem 72%/// ()

-OverLord-

Super komedie na vypnutí mozku, docela dost vtipnejch scének a super hlášek. Rob Schneider je fakt blázen a dokáže ze všeho udělat vtipnou podívanou. Výcvik s Davidem Carradinem byl fakt bomba a Jennifer Morrison je dobrá kost. ()

Goldbeater

Mírně nadprůměrná a naivní komedie s dobrým Robem Schneiderem a ještě lepším Davidem Carradinem, bez kterého by tenhle film ztratil polovinu svého kouzla. Řekl bych, že jde o vcelku koukatelný snímek, který má možná trochu prapodivný scénář, ale člověk se zaručeně zasměje. Po prvním zhlédnutí tři hvězdy. Po druhém musím přidat ještě jednu hvězdu, protože mezi těmi dnešními bláznivými komediemi je Ten největší tak trochu nekorunovaným králem. Všechny gagy jsou vtipné i napodruhé a možná ještě působivější. Navíc je tenhle snímek stále víc citovaný a milovaný mezi lidmi, což vidím jako úspěch. Povedené. ()

Šakal

filmy Zvíře a Deuce Bigalow: Evropský gigolo s Robem Schneiderem se mně líbili a občas to byl nápor na bránici, takže jsem se ( i vzhledem k místnímu vysokému hodnocení ), na tento snímek docela těšil. O to větší bylo moje zklamání z toho snímku! 1* udílím pouze za Davida Carradina a mojí oblíbenkyni z Dr. House Jennifer Morrison ( pro tu mám slabost ) ! ()

IQ Tiqe

Nemůžu říct, že bych se nudil nebo se sem tam nezasmál, ale já tenhle typ parodií zkrátka nemusim. Naštěstí to nebylo blbý jako podobné filmy obvykle bývají, takže 50%. A ještě k Jennifer Morrison - kromě Cameronové z House (kde jí role podle mě sedne) hraje jen ty nejpitomější slepice. ()

Frajer42

Tahle komedie jistě ničím nepřekvapí, ba dokonce mnoho kompulzivních masturbátorů bude film tvrdě zavrhovat. Jedná se o klasickou Schneiderovku. Komu tento humor nic neříká, tak u těchto lidí úplně nechápu důvod, který je ke zhlédnutí dohnal. Já tedy také zrovna kompulzivně nemasturboval blahem, nicméně pár scének mi přišlo ke kompulzační masturbaci vhodných. 3* by byly trochu moc, ale dívalo se na to docela pěkně. ()

Smok

Tak zase po dlhej dobe komédia, čo stála za to a celkom ma dostala do kolien. Doporučuje 9 z 10tich členov zboru väzeňskej a justičnej stráže :) ()

teutates

Je pravdou, že som sa viackrát zasmial a prvotina Robovi v celku vyšla, avšak dej je zo známeho prostredia posledných rokov a je podaný dosť stroho a v celku hlúpo... Možno ide o zámer, možno o nie príliš podarené prevedenie, ale Schneider ma veľmi nepresvedčil. Stavil na dobrého koňa, ktorého prečesal na druhú stranu a skúsil to... nič v zlom 4/10 ()

Fingon

Schneiderův první režijní počin je kupodivu daleko méně nechutný jako jeho předchozí skvosty, ve kterých zazářil v hlavních úlohách. Přestože si film půjčuje kde může (Bruce Lee, Vykoupení z věznice Shawshank), rozhodně se na to dá dívat bez újmy na zdraví a je to ještě i vtipné. ()

predators

Pomalý a hlavně trochu neuvěřitelný rozjezd, alespoň co se blbosti týká! Pak se ovšem stane celá story zajímavá a dokonce i zábavná. Vše graduje ve vězení, na jehož pobyt v něm se Stan pilně připravuje. Rob Schneider svou dvoj roli režiséra a herce zvládl a mile mě potěšil. 62% ()

nash.

Překvapení, protože je to nejspíš poprvé co mě Rob Schneider pobavil, nehledě na to, že u vězeňské komedie jsem se naposledy zasmál, pokud mě paměť neklame, jako kluk u Bláznů ve vězení. Procento nechutností nepřesáhlo únosnou mez, historka utahující si z vězeňských klišé nebyla až tak mizerná jak jsem podvědomě čekal, David Carradine si parodii svých kung-fu mistrů očividně užíval a přednáška o znásilňování ve vězení neměla chybu, stejně jako zdvořilí ranaři, omlouvající se na potkání jeden druhému. Příjemně zábavná oddychovka, kterou si někdy, pokud se naskytne příležitost, možná i zopáknu. ()

Chrustyn

Tak Rob Schneider se nám dal i na režii a překvapivě se nejedná o takový průšvih jako některé jeho filmy. Příběh je samozřejmě jednoduchý a jde jen o to, že hrdina, kterého zvtárnil sám režisér musí jít do vězení ale zařídí si šesti měsíční odklad, během kterého začne trénovat bojové umění u tajemného cizince. Po nástupu do vězení udělá v celém komplexu pořádek, což se ovšem nelíbí správci. Ze začátku se mnoho neděje ale nejhorší je to, že ani po nástupu do vězení se nejedná o bůh ví jakou řachandu jak by se mohlo ze začátku zdát. Jak už jsem psal není to nejhorší a Shneider se zde nepitvoří tak jako obvykle ale salvy smíchu film opravdu nevyvolá. Jedná se o jeden z lepších Shneiderových filmů, což však v reálu znamená horší průměr. ()