Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Hunter2222
  ***

  Hororové komédie veľmi nemusím, ale toto som si pozrel. Toto vlastne ani horor veľmi nebol. Komediálne prvky, boli miestami trápne, miestami celkom vydarené, tak ako to vždy býva. Ale mne sa na filme najviac páčili gremlini. Tak roztomilé hororové monštrum som ešte nevidel. Nedalo sa mi nesmiať, pri každom zábere na nich :)) Po vyjdení z kukly už boli síce trochu zlobivý, ale aj tak boli milučký. Celkom v pohode film aj napriek dlhej stopáži, no sú tu celkom dobré herecké výkony, sympatické postavy a dýcha to tou atmosférou 80. rokov, takže spokojnosť. A koniec ma skoro dojal k slzám...(15.6.2010)

 • Gilmour93
  ***

  Kdo by to neznal - roztomilý mončičák Mogwai z čínského vetešnictví, co se za jistých okolností rozmnoží na zubatá monstra se sklony k flámování a vandalismu. Pro děti místy přehnaně hororové, pro dospělé velmi často infantilní, přičemž jména scenáristy i výkonného producenta vše vysvětlují. Docela chápu, že někteří shledávají Danteho černou komedii božskou, ale pro mě se už pouze jedná o vánoční očistec bez milosti ohlodaný špičatými zuby času. Navíc Corey Feldman, hollywoodský to Ruda Hrušínský nejml., mi i za těch pár minut pobytu na plátně pil krev, jako by byl Bela Lugosi v dobách své největší slávy. Ten s bílým čírem byl gremlin-verzí Billyho Idola?(1.7.2012)

 • Gemini
  ****

  Výtržník a ničitel v osmdesátých letech holt prostě musel mít číro, a neuniknul tomu ani Proužek:) Ale tak to už v tom našem politicky korektním světě chodí, a když jde jenom o Gremliny, tak proč ne:) Navíc proti někomu tak roztomilému jako je Gizmo musíte postavit někoho kdo je odporný, i když se dívá na Sněhurku:) Prostě proto, že Gremliny jsem narozdíl od Critters viděl, takže mě teenage sci-fi horrorové komedie z osmdesátých let jen tak lehce štrejchly a neměly čas mě znudit, dávám i díky hudbě Jerryho Goldsmithe ****.(15.12.2004)

 • Tsunami_X
  *****

  Můj štědrovečerní film.(3.2.2005)

 • klerik
  ****

  Nestarnúca klasika, ktorá má síce dlhší rozbeh, ale je to fajn zábava v štýle PRÍBEHOV ZO ZÁHROBIA. Film, po ktorom pojem "nasratá matka v kuchyni" dostáva úplne nový rozmer...(24.12.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace