Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Viktooorka
  *****

  Blíží se čas Vánoc, doba kouzel :-) a co by to bylo za svátky bez dárků? Tak jako získal Billy Gizma, Gizmo dostal mě :-) kdo by si tuhle chlupatou příšerku s velkýma ušima a psíma očima nezamiloval?? A jako každý domácí mazlíček přináší své povinnosti, Gizmo není výjimkou.. problém je v tom, že když s pejskem provedete lumpárnu, nevylíhnou se vám malá monstra, který zdemolují Vás a Vaše město :-) Ještěže je tu Gizmo, který všechno zaŘÍDÍ ;-) P.S. V šipkách mi to jde, vrátíme jim to ;-)(4.4.2009)

 • Oskar
  ***

  Problém filmu Gremlins vidím v tom, že scénárista (Chris Columbus) se příliš nechal unést roztomilým nápadem o vyvražďování zelených potvor, které vypadají jako chrliče, a zanedbal živé postavy. Herci tedy nemají nic moc co hrát a to je škoda.(11.4.2003)

 • Gemini
  ****

  Výtržník a ničitel v osmdesátých letech holt prostě musel mít číro, a neuniknul tomu ani Proužek:) Ale tak to už v tom našem politicky korektním světě chodí, a když jde jenom o Gremliny, tak proč ne:) Navíc proti někomu tak roztomilému jako je Gizmo musíte postavit někoho kdo je odporný, i když se dívá na Sněhurku:) Prostě proto, že Gremliny jsem narozdíl od Critters viděl, takže mě teenage sci-fi horrorové komedie z osmdesátých let jen tak lehce štrejchly a neměly čas mě znudit, dávám i díky hudbě Jerryho Goldsmithe ****.(15.12.2004)

 • RHK

  Jeden z 500 největších filmů všech dob časopisu Empire.(10.12.2009)

 • bestlama
  ***

  Roztomilá sviŇátka(21.5.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace