poster

Hvězdná brána: Návrat

 • Kanada

  Stargate: Continuum

 • slovenský

  Hviezdna brána: Návrat

Sci-Fi / Dobrodružný / Akční

Kanada / USA, 2008, 98 min

 • Deimos
  *****

  DivX/// Obsazení 10/10 Děj 9/10 Hudba 8/10 Efekty 9/10/// +je tu kompletní sestava herců, poutavý příběh, hlášky, akce, efekty, vše do sebe opět krásně zapadá -kdyby se na to uvolnilo ještě víc peněz, mohlo to být naprosto velkolepé/// Dlouho očekávané završení desetiletého putování s tímto seriálem nemohlo dopadnou lépe. Tvůrci vymysleli dostatečně silný příběh, který mohl vydat na celý film. Dostali do něj všechny známé a důležité postavy včetně těch záporných a přichystali nám pěkně horké chvilky ve kterých si divák uvědomí jak málo stačí a může být vše ztraceno. Jediným smutným okamžikem je ten fakt, že už je to opravdu naposledy./// Celkem 90%/// Podruhé viděno v TV 20.3.2013(11.4.2010)

 • berg.12
  ***

  Skutečnou tečkou za seriálem Stargate je pro mě geniální epizoda "200". Dalším podobným fanouškovským celovečerákům bych se ovšem určitě nebránil. Nebýt tématu cestování v čase (horší jsou snad už jen paralelní dimenze), byl bych i o hvězdičku štědřejší.(21.7.2008)

 • Gemini
  ****

  SG-1: finální finále - část definitivně poslední. U Archy Pravdy jsem vyjádřil naději, že časově cestovatelská Baalova labutí píseň bude lepší než rutinní zúčtování s Orii, což trochu komplikuje fakt, že obecně nemám tenhle druh dílů moc rád... s výjimkou epizody S4.16. Ale naděje nezemřela a naštěstí se naplnila! Continuum má v rámci seriálu dost neotřelou zápletku a scénář vůbec, dává hercům prostor, aby se svými postavami pracovali jinak, než jsme byli zvyklí, a hlavně má spád a grády. A generála Hammonda, budiž otcovskému sympaťákovi Donu S. Davisovi země lehká. A Jacka O'Neilla - bez něj by to přece ukončit nešlo;) Ve výsledku jsem tedy naprosto spokojen a ještě jednou děkuji SG-1 za deset let zábavného (a sem tam i napínavého a výjimečně i zajímavé otázky nastolujícího) putování vesmírem Hvězdné Brány. Navždy zůstane nejseriálovatějším seriálem mého dospívání, a upřímně doufám, že až něco pokoří její rekord v nepřetržitém natáčení sci-fi seriálu, bude to minimálně stejná událost jako tohle. 80%, stejně pevných jako pro celou SG-1.(24.10.2013)

 • korbitch22
  **

  zbytečné a laciné ždímání kultu,které vám vůbec nic zajimavého neřekne ani nedá,jen neskutečně nudí a nad vzhledem andersona jen zapláčete.(5.1.2011)

 • SaNcHeZ_cz
  ***

  Asi jsem čekal víc. Po nepříliš zajímavé Arše pravdy, bylo fanouškům slíbeno epické dobrodružství v paralelním vesmíru. Což o to, celý příběh je relativně fajn, ale přišlo mi to jen a pouze jako dvojdílná epizoda uprostřed série. Nic víc.(10.1.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace