poster

Hvězdná brána: Návrat

 • Kanada

  Stargate: Continuum

 • slovenský

  Hviezdna brána: Návrat

Sci-Fi / Dobrodružný / Akční

Kanada / USA, 2008, 98 min

 • Webb
  ***

  Tento film je jen pro fanoušky série. Všem ostatním toho tolik nemá co nabídnout.(17.8.2008)

 • M.Macho
  *****

  Pěkný dodatek... StarGate, jak má být... Záběry na umírající hrdiny, konečně pořádná hodina apokalypsy "našeho", ne jiného světa. Jde vidět, že na toměli čas a nemuseli to jak díly chrlit za sebou. Což je fajn... Acha pravdy někdy v dubnu nebo kdy a Continuum teďka... Kdyby takhle série mohla pokračovat, má to několik výhod. Napětí fanoušků může být myslím po právu odměněné a není to ani scénaristický škvár... Tudíž, už z nostalgie a setrvačnosti za 5...(4.7.2008)

 • Kothy
  *****

  Pěkně s tím Baalem zatočili. I když všechny klony pozabíjeli, ten pravý zůstal. Ale neměli to jednoduché. Vymazal totiž celé pozemské SG dějiny a Země byla v ohrožení. Přesto, se jim to za pomoci Goa'uldů povedlo.(25.1.2013)

 • predators
  *

  Tak pro mě tento film není žádný bůhví jaký skvost. Ničím nepřekvapí, nenadchne a patrně v mnoha z vás ani nezanechá nic pozitivního. A zápory? Tady jsou...zbytečně moc postav, které jsou nijaké, nedotažené dějové linie, zkratkovitost a docela nuda. A ty efekty? Pánové, vyrukovat na nás s něčím vizuálně podobným, co je o čtrnáct let starší, to je poslední kapka:-)...25%(24.7.2008)

 • Terva
  *****

  Víte proč to vysoké hodnocení? Je to cestování časem a to já žeru. Každičký pokus o film z časovou smyčkou hodnotím o něco víc než bych měl. Ale to je můj problém, že. Tato Hvězdná brána se povedla.(6.2.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace