Hvězdná brána: Návrat

• slovenský

Hviezdna brána: Návrat

Sci-Fi / Dobrodružný / Akční

Kanada / USA, 2008, 98 min

Fanouškovství je pěkná věc a naprosto ho chápu, ale devadesátiprocentní hodnocení si tento skrz naskrz průměrný sci-fi film samozřejmě nezaslouží. V průběhu seriálu bylo několik dvojepizod, které by v souboji s tímto rozlučkovým filmem zvítězily na plné čáře. Ba co víc, Continuum opět neobsahuje snad ani jeden originální prvek, který by se již někdy v minulosti v seriálu nevyskytl (stejně na tom byla o chlup horší Archa pravdy). Největší lákadlo (R.D.Anderson) se navíc objeví všehovšudy tak na pět minut. Ačkoli jsem se po dobu sledování obstojně bavil, očekával jsem lepší zakončení a nemůžu se tak zbavit mírného zklamání. 60%(4.7.2008)

Team SG1 si určite zaslúži vyššie hodnotenie. Seriál má svoje slabiny v trikoch, napriek tomu ho milujem a odpustím mu skoro čokoľvek. Continuum je dobrý televízny film, ale neuspokuje ma ako fanúšika SG1.(8.7.2008)

Určitě jeden z nejlepších mezifilmů k seriálu, i když je už poslední.(10.10.2008)

Pro fanoušky jasná záležitost :)(18.8.2008)

O'Neill is BACK ! ! ! I když jenom na chvilku. Jinak časovky já rád. A těším se, až si to dám znovu(4.7.2008)