Earth

(TV film)

V Arktidě se probouzí lední medvědi za svitu prvního jarního slunce. Podaří se jim nalézt jídlo předtím než led roztaje? O tisíce kilometrů daleko sdílí sloni vzácnou vodu se lvy, kdo vyjde ze souboje jako poražený? Ke konci příběhu sledujeme velrybí matku s mláďetem při jejich plavbě k ledům Antarktidy. Na konec se opět střetáváme s medvědy a dnešním ekologickým problémem číslo jedna. (gruvacek)

QuietRioT

Krása. Keby som chcel predviesť novú full hd tv, tak tam pustím toto v čo najväčšom rozlíšení. Niektoré zábery aj vedecky unikátne - snežný leopard na love. ()

SkyWolf

Film Earth je v podstatě trailerem pro sérii Zázračná planeta. Vytahuje nejdůležitější části cyklu a zobrazuje krásu naší planety s důrazem na snahu zachovat přírodu jako takovou. Pokud se Vám film líbil, nezbývá než se vrhnout na seriál a užívat si další hodiny impozantních záběrů, u kterých člověku vrtá hlavou, jak jen je bylo možné pořídit. BBC zkrátka umí dělat dokumenty a tímto filmem to jen potvrzuje. ()

damapo

Dokumentární filmy mám rád, ale tohle bylo prostě slabé. Ani ty záběry nejsou tak kouzelné, jak bych čekal. Home je sice více o naší civilizaci jako takové, ale předčí Earth i po stránce záběrů přírody. ()

Vodin

Krásnej, ale smutnej dokument o naší matičce zemi alias jak tak lidská touha po penezích a moci dokáže pomalu,ale jistě zničit to nejkrasnějši co máme. Jako skauta a milovníka přírody me to celkem vzalo za srdce. ()

Hanzell

Dech beroucí barevné scenérie na povrchu toho našeho kulatého životabudiče uprostřed vesmíru. V doprovodu kapitána Picarda budete žasnout nad krásou toho, co lidstvo ještě nestačilo zničit... Tohle je za pět, zaslouženě. ()

Minoka

Krásné, dojemné, srdceryvné....Ale pokud to má být ekologická agitka, která chce změnit pohled lidstva, mělo by to vypadat asi trochu jinak. Toť otázka, třeba kdyby ty vsuvky o tom, jak si lidstvo mění svět místo rozprsknutí po celém filmu, byly dány do šokujícího závěru, možná by to také vypadalo lépe a mělo to i větší dopad na lidi....Jako dobrý dokument, ale na zadek si z něj nesednu. (btw. viděno pohledem ekologa) ()

Miriablo

Vizuál i audio na jedničku. Bohužel vysoká kvalita s tak širokým dokumentárním záběrem, aspoň pro mě, by si zasloužila dvojitou stopáž. Ochutnávky jsou příliš krátké což zamrzí zejména u tajgy a deštných pralesů. A byť jsou jiné dokumenty přehlcené afrikou a člověk je už tak nějak automaticky přepíná, pak právě zde byl nejsilnější příběh putování slonů za vodou. Noc u napajedla si nezadá s většinou hororů ;) Dokument samotný by zasloužil 5, ale bludišťáka ubírám za stopáž. ()

Scoobys

Earth je dokumentární jednodílný film který pochází z Německa ale je natáčen po celém světě. Tento film vám bezpochyby vezme dech celý dokument je o jednom roku ve vodě na souši a na sněhu . Dokument nemá sice český dabing ale i tak to stojí za to film je natáčen Paulem Atkinsem na těch nejúžasnějších částích planety jako je i například Mount Everest ledový oceán apod. ve filmu neúčinkuje ani jeden člověk ale jen zvířata čím se stává určitě originálním . Film vás dokáže tak nadchnout že si někdy myslíte že to snad ani není pravda. Film se pro zajímavost natáčel něco přes 4000 dnů a stál 40 milionů dolarů což je nejdražší dokument vůbec! Všichni co si chcou užít nádheru a přitom se něco zajímavé ho dozvědět doporučuji dokumetofilm Earth. Já dávám 5 hvězd! :) ()

burg

Jako bych se díval na o rok starší Planet Earth, jen s kratší stopáží a trochu ploššími obrazy. ()

Ganka

Film plný fantastických záběrů, které vás díky skvělému sestřihu, zvukovým efektům i podmanivé hudbě prostě dostanou. Tu fandíte antilopě, tam zas medvědovi. Na 26. nejlepší film na CSFD se člověk musí dívat s určitým očekáváním. A jsem moc ráda, že mě film Earth nezklamal. První dokument, který mě dokázal opravdu vtáhnout a určitě nenudil poučnou formou a jeden z mála filmů, u kterého jsem vážně litovala, že ho nevidím na plátně. Držte se medvědi! ()