poster

Earth (TV film)

 • Německo

  Unsere Erde - Der Film

Dokumentární

Velká Británie / Německo, 2007, 90 min

Scénář:

Alastair Fothergill

Kamera:

Paul Atkins

Hudba:

George Fenton
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • nunka
  *****

  Nádherné sfilmovanie krásy, ktorej už možno o pár rokov nebude...(18.1.2009)

 • brit84
  *****

  Miluju zvířata, mám rád dokumenty o nich. Lidem, kteří jim ubližují bych s radostí udělal to samé, co oni zvířatům. Tohle ovšem neukazuje na jednotlivce, ukazuje to na každého z nás. Není však v rukou jednotlivce něco změnit. Pouze společnost jako celek a osvěta by snad mohly zastavit drancování a soustavné ničení Země. Ne, nejsem Greenpeace ani nějakej pošahanej ekolog. To co se děje mě však nenechává chladným!(28.11.2010)

 • zelvopyr
  **

  """ekologický""" (troje uvozovky) demagogický kýč... některé hezké věci z přírody, ale ty kecy o oteplování teď na začátku doby ledové...(26.6.2011)

 • Malarkey
  *****

  Plno lidí si stěžuje na to, že ačkoliv je tento dokument precizně odvedenou prací, nemá v top 20 co dělat. Můj názor na věc je takový, že mi je naprosto jedno, co v top 20 je. Hodnotím to co se mi líbí a v případě tohoto dokumentu je to za pět prstů na ruce. Krajina, o které se nám nesní, životy zvířat, o kterých ani nevíme a sluneční záře jak jí neznáme. To a tisíc a jeden faktů obsahuje tento dokument o té nejúžasnější planetě, jakou kdy člověk mohl potkat. Jenže za pár let si jí zničíme, a zbyde nám jenom černá díra, nebo jedno velké nic.(24.1.2010)

 • Arbiter
  ****

  Pečlivě orchestrovaný trailer na život na Zemi. Krásně se na to kouká, ač je to příliš útržkovité. Normálně mě Earth naplnila nějakým štěstím, neboco, který jsem v danou chvíli docela ocenil. Jen kdybych se mohl zbavit pocitu, že můj dojem není ani tak můj, jako někoho jiného, který mi ho citlivě vnutil. Tenhle pocit podtrhuje i, např. Roverem zmíněný, apelativní závěr. Na druhou stranu, ruku na srdce: 1) radikální narušování ekosystému Země sedmi miliardama lidí, je do očí bijící logický dopad, ať už se mu říká globální oteplování nebo nukleární gerontofílie 2) co ty víš, Rovere, o nějakých teplotních cyklech? :))(2.8.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace