poster

Earth (TV film)

 • Německo

  Unsere Erde - Der Film

Dokumentární

Velká Británie / Německo, 2007, 90 min

Scénář:

Alastair Fothergill

Hudba:

George Fenton

Producenti:

Sophokles Tasioulis
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Matty
  ****

  Instantní náhražka za Planet Earth. Pořád oslňující. 85%(22.4.2009)

 • Jara.Cimrman.jr
  **

  Krásný, úžasně natočený dokument, který mohu doporučit každému, kdo žije svůj život v trojúhelníku ohraničeném panelem, betonem a asfaltem. Kdo se však nebojí vylézt na čerstvý vzduch, občas se popere s medvědem nebo si zajezdí rodeo na divočákovi, tak ten z nějakých obrázků v HD rozlišení zase tak odvázaný nebude.(22.7.2011)

 • Mertax
  *****

  Kdyby tam byly jen záběry bílého žraloka lovícího potravu a zakousnuté gazely, tak mi to bohatě stačilo na opravdu exkluzivní zážitek.(8.6.2008)

 • Djkoma
  ****

  Porce nádherných obrazů, které okouzlí. Přehlídka zvířat a míst, nad kterými se člověku tají dech a to vše v doprovodu příjemným hlasem Patricka "Picarda" Stewarta. Proč tedy nedat těch opravdu hodně jednoduchých pět a jít si pustit znovu? Přes všechnu krásu, kterou přinesla příroda a dokument jí zde představuje je tempo snímku chvílemi až příliš pomalé. Vizuálně nádherný dokument, který však nenabídne prakticky žádné informace krom obrazů.(29.3.2009)

 • Phobia
  ****

  Špička mezi přírodopisnými dokumenty. Jenže pokud se k filmu nachomýtnete v době, kdy už v žánru máte hodně nakoukáno, pak pro vás jen málokterá informace bude překvapivá. To je z mé strany vlastně jediná námitka, jinak nemůžu vytknout nic: super záběry, krásná hudba, velmi emotivní okamžiky... akorát mi k dokonalosti chybělo více nových poznatků. 89%(10.5.2010)

 • - Vybrané záběry byly zkomponovány ze 4.000 natáčecích dnů. Kombinovaný rozpočet filmu a seriálu je přes 40 milionů dolarů, což z něj dělá nejdražší dokument. (HellFire)

 • - K roku 2011 byl snímek čtvrtým nejvýdělečnějším dokumentem v historii. (Vlk17)

 • - Vypravěčem anglické verze je Patrick Stewart, americkou verzi namluvil James Earl Jones. (FujDabing!)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace