Horší než smrt

• Velká Británie Death at a Funeral (více)

Rust_Francis

Klasická britská komedie, která neskutečným způsobem přidává na tempu, kdy s každou další minutou přichází další a další průser, který vyvrcholí nečekaným a řekněme svérázným vyřešením následné situace. Prča jak cyp. ()

petr.al

Znamenitá konverzační komedie, která v úvodu pochoduje pohřebním tempem, avšak posléze pozůstalým nalévá doslova novou krev do žil. Tolik živoucí energie, že by si i nebožtík s liliputánem zakřepčil až by ho každičký úd na těle bolel (ano i ten úd). ,,Horší než smrt" je snad jen neposedná sklenička plná pilulek LSD. Funusová taškařice si přímo říká o divadelní zpracování. ,,Všechno je tak kurevsky zelený", ale Ozonův snímek hraje všemi odstíny černočerné. P.S. Příliš mě neoslovil herecký výkon Alana Tudyka. Snad proto, že zrzci jsou, princ Harry odpustí, šerední. Prostě AlanTudyk se pitvořil. ()

Desmi

Celkem milá komedie, která má pomalejší rozjezd, ale o to rychlejší a lepší závěr. Je fajn jednou za čas vidět komedii, jejíž humor není založen na rozmatlávání s*aček po stěnách a kanonádě vulgarity (byť i toto je zde v jistých formách obsaženo). Kéž by podobných komedií bylo více.. .-) ()

BrusVejn

Po dlhom čase komédia pri ktorej som sa len neusmieval ale chytil aj pár záchvatov smiechu. Oproti americkému exkrementovému humoru priam až intelektuálny film s vynikajúcim čiernym humorom a sympatickými postavami, ()

Saxos

Oproti remake v afroamerickém podání z roku 2010 se jedná alespoň o originál. V obou verzích si zahrál polomuž Tyrion Lannister - Peter Hayden Dinklage. ()

JakeBlues

Asi jsem viděl úplně jiný film než ostatní.. ano 1/4 britské humoru tam možná je (viz koprodukce), ale zbytek je americko-německo-nizozemský fekál, který vše spolehlivě přeřvává. ()

jirkahorn

Film by si urcite zaslouzil i lepsi hodnoceni, nez lepsi prumer, ale bylo na nekolika mistech znat snahu, dostat do toho i neco pro americke publikum a posranej ksicht a jiny zachodovy humor to dost zbytecne srazil. Na druhou stranu i tak jsem se dobre pobavil :) ()

zigy

Angláni se s ničím moc nepářou a černý humor milují. Kam až může dojít jeden bláznivej pohřeb, když se tam omylem dostanou drogy a teplej vyděrač - trpaslík. Inteligentní fóry, i když někdy na hraně snesitelnosti pro slabší povahy. ()

Pepi74 odpad!

Já viděl asi taky úplně jiný film. Celé je to založené na tom, kdo si další dá "Valium" a co po něm bude dělat. Už mě tam chyběl jen strýček Jonatán ala Vlasta Burian co se honí s ostatníma s košťaty po bytě. Já osobně jsem se nezasmál ani jednou a to mám černý a britský humor rád. A ty fekálie si mohli taky odpustit. ()

Masai

Možná až moc srandy na jeden pohřeb, ale fakt je, že při druhém pokusu o Danielovu řeč u otcovy rakve jsem smíchy málem spadla ze židle jak se ozvaly ty zvuky ……. A jedna hvězdička navíc za úžasného Mathewa :o) ()

Sunwheel

Anglický humor sa tu strieda s tým americkým a celé to do seba zapadá. Absurdných scénok je tu požehnane a nechýba k tomu ani tá britská elegancia. Film, pri ktorom som sa úprimne zasmial a držal ma v dobrej nálade od začiatku po koniec. Veľkolepé finále nechýbalo! ()

kokesh

Velmi dlouho jsem se nesmál u filmu nahlas a ještě déle tak často! Tento film se prostě musí vidět. Nemá to chybu. ()

petrxx

Už dlouho se mi nestalo, že bych u nějakého filmu brečel smíchy, tady se to povedlo. Sice velkou část filmu vede fórek se zfetovanými účastníky pohřbu, ale dobře jsem se bavil a to se cení. 5 hvězd. ()