Horší než smrt

• Velká Británie Death at a Funeral (více)

schebman.m

Úžasný film, který jsem si na stánku koupil jen kvůli "zajímavému" obalu, ale totálně mě překvapil a nasmál jsem se u něho, jako už hodně dlouho ne. Doporučuju všem, kdo má rád klasický britský humor a neudělá se mu zle při scéně s "exkrementy" na tváři. ()

bernau84

Ano líbilo se mi to některé scény jsou hloupé ale ty dobré převažují - nejlepší je Nyman a jeho potíže s dědou a pak hrátky s rakví a mrtvolou. Bohužel jsou tu horší okamžiky a občas jsem nechápal proč se postavy chovají tak jak se chovají. Kupříkladu když bych viděl že je můj partner sjetý či ožralý tak ho netahám na pohřeb kde jsou i mý rodiče a příbuzenstvo, a když by už tam byl tak ho odvezu někam pryč od známých ne? Jinak to stim homoliliputem je vtipné! ()

Vandislav

Krásně balancovaný humor, kde i "hovnová scéna" je vtipná, což samo o sobě vypovídá o kvalitách. Na pomezí mez 4 a 5, ale za výborně vybrané představitele se přiklánímk plnému počtu. ()

vikinecek

Výborná záležitosť s menej prefláknutými hercami, kde každý myslí až v prvom rade na seba a svoje problémy :-) obľúbená postava: strýko Alfie :-) / hodnotenie - 80% ()

Vilda

Užasných 90% dávám tomuhle snímku. U tohohle filmu se opravdu zasmějete. Nádherná ukázka anglického humoru a nenásilný styl jakým byl podán. Opravdu světový film. A jak tak na něj myslím, tak si ho asi zkouknu znovu :-D ()

Marcey199

Šílená smršť britského humoru s hořkou příměsí morbidnosti. Musím uznat, že jsem se bavila celou dobu, hlavně zdrogovaným Alanem Tudykem a jeho neuvěřitelnými grimasami. Nemám co vytknout, prostě paráda. P.S. Matthew MacFadyen má stejný kolouščí pohled jako v Pýše a předsudku, jemu patří moje pátá hvězdička.:) ()

wonderland

Takhle jsem se už dlouho nezasmála, ještě teď mě bolí bránice. Fascinuje mě, co všechno se vejde do děje, který se odehraje během několika málo hodin na pohřbu. Sfetovanej Alan Tudyk je naprosto dokonalej, hlášky strýčka Alfího taky a valium co není valium...no prostě super komedie ()

botswana

Komedie o tom, že i takový pohřeb může být pořádná sranda, obzvlášť pokud je mezi pozůstalými vyděračský homosexuální trpaslík (který si málem na vlastní kůži vyzkouší co to znamená vzít si své tajemství do hrobu), kněz s nabitým časovým rozvrhem, bratranec disponující slušnou domací lékarnou (ovšem popisky na lahvičkách nemusí vždy odpovídat obsahu) anebo invalidního na všechno a na všechny nadávajícího strýčka (LSD může mít zázračné účinky). Zkrátka lahůdka pro všechny příznivce britského černého humoru. Doufám, že remake, který má do kin přijít letos v červnu si z originálu vezme jen to nejlepší a nezůstane mu moc dlužen, uvidíme... ()

kendynka

Tak u této komedie jsem se smála od začátku do konce. Pro ty, kteří černý humor nemusí, to není nic, co by museli vidět(viz . skládání dvou těl do jedné rakve). Vhodné zvolení hlavních rolí dodalo celému filmu na kráse. Zvlášť bych vyzvedla herecký výkon Jane Asher coby hysterické vdovy. Čtyři hvězdičky pro občasnou morbidnost, ale jinak nejlepší komedie. ()

JUX

Docela slusna britska komedie, vystavena na dialozich, ktera se cela odehrava v dome zemreleho pri smutecnim obradu. Do toho homosexualni vydirajici trpaslik, pilulky LSD, bohuzel jedna posrana ruka a tvar, a nakonec je vsecho so fucking green! ()

Bojislav

Vtipný, zábavný, pohodový film, při kterém jsem se ani chvilku nenudil. Některé momenty byly sice lehce předvídatelné, ale i tak jsem se velmi dobře bavil. A pozor na valium! ;-) ()

Luposos

Nenáročná, lehká, konverzační komedie. Na můj vkus závěr až příliš fekální a hrubý. Neurazí, ani nenadchne. ()

Peetee84

Tento suchý, ryze anglický humor s předem průhlednými vtipy sice nikoho neurazí, ale taky nepobaví.Děj je veškatulkován do jednoho rodinného domu, kde se chtějí pozůstalí v klidu rozločit s neboštíkem. Tuto událost narušuje série "vtipných" a nekonečných událostí. Když se přeze všechno prokoušeme na konec, čeká vás poetický proslov v americkém stylu. takže závěrem: Přišel jsem, viděl jsem a odešel jsem! ()

macherano

Jednu hviezdu za namet aj ked jednoduchy bez toho by nemohla vzniknut druha ovela lepsia verzia amercikeho cierno cierneho humoru s vybornymi top hercami Lawrence, Glover, Saldana,Rock. Vidiet ich takto pokope no klobuk dolu :D Ale konkretne toto dielo nestalo zanic tu novsiu verziu som videl prvuu ale tam som skoro skapal od smiechu ako uz dlho nee ale totooo som pozeral kedy to konecne skoncii nechapem ako tento moze mat 80 % hodnotenie ako pomaly k najlepsim filmom ked remake alebo parodia je o milionkrat lepsia a maa len 49% hodnotenie ludia vy co ste viete vobec co je humor alebo si pozrite tuu druhu verziu to sa nedaa ani porovnat tie gegy suu dotiahnute az vysperkovane dokonca tuto ide nejaky geg akoze ale len akoze zacat a a ani neviem kedy skoncil je to presna kopia taa novsia od tohto ale bravurne zvladnuta klobuk dole pred nou toto slabyy odvar... ()

LadyNicole

Miluju britský humor. Miluju černý humor. A když se to spojí, vznikne Horší než smrt, což je asi ta nejlepší komedie jakou jsem kdy viděla. Nápad sice není nic světoborného, ale co z docela hloupé zápletky vzniklo je naprosto odzbrojující. Ještě při závěrečných titulcích jsem seděla s otevřenou pusou, slzou smíchu v koutku oka a křečí v břiše. Alan Tudyk podle mě nemohl být během natáčení střízlivý, protože to co před kamerou předváděl bylo.... neuvěřitelně uvěřitelné. Kris Marshall byl úžasný, Ewen Bremner taky.... vlastně nevím, co bych tomuhle filmu mohla vytknout a těším se, až se na něj podívám popáté =). ()

GilbertL

Suchý, černý britský humor v nejryzejší podobě. Skvěle napsané repliky plus semtam nějaký ten situační gag, tohle prostě můžu.:) Jednoduchý ale fungující příběh, herci do jednoho výborní, navíc to celé má takovou milou komorní atmosféru. Neustálé výbuchy smíchu asi nehrozí, spíš se celou dobu budete usmívat, a hlavně se skvěle bavit. Vypustil bych jen scény s pliváním a na záchodě, ty byly navíc. Přesto, za ten příjemný pocit, který po každém shlédnutí mám, dávám plný počet. ()