Horší než smrt

• Velká Británie Death at a Funeral (více)

Fallout

Po dlouhé době komedie, která mě hlasitě rozesmála, což se moc často nestává. Po těch american nerd komediích "ze života" příjemná změna. Pokud jste příznivci britského černého humoru, budete spokojeni. ()

Daves97

Už jsem si pomalu začínal říkat, že komedie zřejmě nejsou můj obor. Ale tento kousek mě přesvědčil o opaku, jen prostě potřebuji přesně tento inteligentní, suchý a naprosto skvělý humor zasazen do ještě lepších scén. :-) ()

Hauzik

Ze začátku mi tohle připadalo jako další tuctová komedie.Celý film začne nabírat obrátky díky LSD(halucinogenní droga:) ),které se omylem ocitlo v krabičce od léků.To pak ani nebudete chtít věřit, v co se může taková obyčejná anglická pohřební sešlost zvrhnout. Doporučuju shlédnout,dokonale pozvedne náladu ()

SB

Na anglický humor trošku umělá a malinko předvídatelná, ale jinak milá komedie, která pobaví. ()

JohnCoffe

nepamatuju se kdy jsem naposledy takhle nasmál :)..ti Britové si fakt dokážou udělat srandu z čehokoliv..zařazuju ho do mé top 10 ()

Spuggy

Samotný film by u mě na čtyři hvězdy nebyl, je to taková průměrná, i když velmi zábavná britská záležitost, přes množství bláznivin se tu najde pár hluchých míst. Nicméně tu jednu hvězdičku navrch si plně zaslouží konec, kdyby nic jiného, tak už jen kvůli tomu stojí tento film za shlédnutí - jen zřídka se mi stane, že bych se doslova válela smíchy po podlaze. ()

djbarrel

90 minut brutálního útoku na vaši bránici z prostředí rodinného pohřbu ! Že to není možné ? No před shlédnutím tohohle filmu jsem si to taky myslel, už si to nemyslím. "Ty fleky na ruce, asi to nic nebude, daleko víc mě děsí, že mi strejda Alfi nasral do pusy ..." 100 % ()

Stolz6

Tahle komedie je prostě úžasná, perfektvní děj, celej film sem se proste smal. Nebyly chvile kdy sem se nezasmal. Pokud chcete dobrou komedii. Doporučuju ()

Zodiak

Hlaska roku? : Proc je tu vsechno tak zkurvene zeleny - OFC strycek Alfie je k sezrani neprijemnej. Tohle je presne dle meho gusta. Cerny humor made by UK. Opravdu morbidni sceny jsou provazeny lehkymi trapasy, takze clovek ma canci popadnoud dech. Doporucuji prevazne milovnikum cerneho humoru. ()

ChandlerBing

Hodně vydařená komedie, která determinuje jedinečnost anglického humoru. Takový typ komedie jako je Death at a Funeral se zkrátka dokáže zrodit jen na Britském ostrově. Snímek ukazuje, co všechno se může stát na zdánlivě obyčejném pohřbu. Přesto, že se vše odehrává na pohřbu (kde nebývá právě veselá atmosféra), tak i diváci odsuzující černý humor se musejí zasmát. Jedna komická situace následuje za druhou a všechny vychází ze souhry (ne)šťastných náhod, které jsou sice dohromady naprosto nereálné ale když se nad tím zamyslíme, tak každá zvlášť by se klidně stát mohla. Bál jsem se, že by děj filmu mohl sklouznout k trapnosti a přehnanosti, což se zaplaťpánbůh nestalo (ačkoliv někdo by to říct mohl). Pro mě se film držel v mantinelech "vtipnosti" a já se smál od začátku do konce. Takhle si představuji pravou anglickou komedii. ()

MrNut

"Shit... Everything's so fuckin' green" :D Jsem se zase po dlouhý době královsky pobavil :D... Napsal bych víc, ale dostávám další záchvat smíchu :D ()

Rediik

Jak já se bavila.. Nikdy nemůžete vědět, co se stane na takovém rodinném pohřbu. Normálně by to byl smutný obřad, při kterém bychom společně s rodinnou a přátely dotyčného pochovali. Smutný a klidný pohřeb? To asi ne! Už jenom ten začátek, kdy přijede pohřební vůz s rakví, ale v ní není ten, co by v ní měl být, nýbrž někdo úplně cizí. Ach, ten černý humor. A strýček Alfie, tak ten, kdykoliv se objevil, stál za to! Bože, ten záchod, to byla nechutná scéna. Záměna prášků proti nervozitě za drogy. Chudák Simon viděl všechno hned lépe. Fakt šílená smršť událostí, která se odehraje za pouhý jeden den. Tenhle film není moc nápadný, ale po zhlédnutí si ho určitě dobře zapamatujete. Velká nálož humoru, lehce morbidního, ale i tak skvělého. ()

zuzza11

Klasický britský humor. Oddechovka, která občas člověka zajíkne smíchem :D Byla jsem velice spokojena... a mimochodem panu Darcymu to opět slušelo :D ()

Blazis34

Bláznivá komedie s černým humorem mě docela pobavila. Samozřejmě kvalita filmu není na té nejvyšší úrovni, avšak tvůrci zakomponovali do tohoto díla více trapných dějů najednou a tak se divák stále škodolibě smál. V Horší než smrt jsme mohli vidět i různé vtipné druhy postav, ať už liliputa, zfetovaného poctivce či sprostého dědu. Všechno toto když budeme brát s rezervou, tak přispělo k průměrnému dílu u kterého se ale nejde nezasmát. Dávám 65% - tři hvězdy. ()

JannieMc

Hola Guys! =´) Když já mám taky ráda anglický humor, ale tady mi ta černota spíš vadila - bylo toho moc a nebo málo? Bavila jsem se, občas, to jo! Byla jsem ale taky dost otrávená a distancovaná od příběhu a to asi nejspíš dělalo to "valium" a smradlavý výbuch v koupelně, opakování motivů a "...dejte nám ještě pět minut.". Ne, že by to byl špatný film - vlastně vůbec!, všimla jsem si, že má i skvělý soundtrack!, ale něco mi tam chybělo a nebo přebývalo!? "O vyrážku už se nestarám, spíš mi vadí, že mám h...o strejdy Alfieho v puse." "...je pravda, že v neděli je mešní víno...hm,...je mešní víno v neděli sladší!?" ()