Shanen29

Ano,ano, AJA je AJA.Dost dobrá krvavá podívaná,je to spádový a horečně přiblblý tah až do konce.Kamera si opravdu užila. ()

Scraffy

Koniec dobrý, ale dovtedy sa nič moc nedeje. Čakal som teda omnoho viac. A to plávanie dvoch žien, ktoré boli nahé.. akože ČO? ()

movemat

V druhej polovici je to aspoň priemerný natural horor, ale čo sa to preboha dialo v tej prvej polovici? Neustále zábery na natriasajúce sa prsia a "ruka hore" mládežníkov - to akože okrem vyplnenia stopáže malo aký zmysel? ()

ANTYCHRYST

Takovou krvavou lázeň jsem nečekal:) kam se hrabou žraloci:) Piraňky jsou mnohem efektivnější..Název by měl bejt Piraňa a Kozí Ráj :) :) mnoho Kozáků z mnoha úhlů a záběrů:) včetně krvavých gore dudaku.. neskutečný:) základem filmu jsou fešné prehistorické rybky no a pak jen hektolitry krve, kozy, hromada ozranych těl, kozy.. plovoucí ukousle pero :) a kozy :) :) nečekal jsem..že takto jednoduchá a bizarní přehlídka může bejt více nežli zábavná:) 80% ()

zly.dvojce

Čistá žánrová práce, jež mi připoměla Piranhu z 78ho, coby béčko na kterém nemálo z nás vyrostlo. Film má výborný rozjezd, stylový průběh šperkovaný záběry nahých lepých dívčin pod hladinou a výbornou gradaci v přístavu, finishující řízným černochem s motorem od člunu používaným coby vodní motorovka, či křovinořez na piraně. Do této chvíle jsem chtěl dát čisté čtyři hvězdičky, neboť tvůrci zvolili řádnou a hutnou dávku brutality, kdy namotávání vlasů na lodní šroub a následné skalpování kůže z celý hlavy a mnoho dalších vychytávek ukazují na klukovskou hravost tvůrců. Bohužel nějakým nedopatřením se rozhodli nám závěr protáhnout stupidní, naprosto tupou a zbytečnou scénou se záchranou dvou malých dětí a dalších osob z jedné lodi na druhou pomocí lana nataženého 30 centimetrů nad vodou plnou piraň, na kterém ručkují všichni zůčastnění najednou, aby to tu debilitu tvrdilo. Zbytečná amaterština kazící výborný dojem ze zbytku filmu. Nicméně navzdory arogantním dutohlavům typu andersona (už dlouho jsem se tak nezasmál jako při čtení jeho statusu jsem odborník a mé komentáře se vyplatí čist a dokonce můžu editovat obsahy na ČSFD, to ukazuje na třícentimetrový péro snad líp, než kdyby si koupil Hummera) tam ty čtyři stejně dám a věřte mi, že film má k nim daleko blíže než k jeho hodnocení. Jo a co se týče úplně závěrečné třešničky ve filmu, říkám že bych si dal říct a na potenciální nášup se těším. PS: pro pana andersona, prepsat svuj arogantni namyslenej komentar na slusnou verzi a pak si tu hrat na ublizenecka je znamka dusevni ubohosti. ()

DoubleJo

Sice to malo plno logickych nezmyslov, niektore digitalne efekty boli az prehnane, nemozem povedat ze som sa nebavil. Mozno by som siel z hodnotenim dole, keby to nemalo obcas to napatie a kozate modelky na kazdom kroku. Spokojnost. ()

drim87

Viděno dnes 7/10/2010 v CC Galaxie ve 14:10 v největším sále číslo 4 pro 330 lidí. Píší to záměrně, abych doporučil, kdy se má chodit do kina, protože poprvé jsem byl v sále úplně sám :). Netvrdím však, že to nějak souvisí s kvalitou filmu. Je mi jasné, že to byla hodina, kdy jsou lidé v práci nebo ve škole a kdybych neměl dovolenou, tak bych taky makal. Doporučení tedy berte jen ze srandy :). Co se filmu týče, už podle traileru a celkového námětu je jasné, že se jedná o béčko. Každopádně i tak jsem se dost bavil, ať už to bylo pohledem na kočky v bikinách nebo spíš bez bikin a nebo opravdu hodně nechutnými záběry „pokousaných/okousaných“ plavců a s tím spojené trefné poznámky. Bohužel 3D efekt mi přijde hrozný. Je tu dost vidět konverze z 2D a pokud by existovala možnost jít na 2D verzi, určitě bych ji doporučil víc. 60% ()

HEED

Piranha se prostě s ničím a s nikým nesere! Je mnohem krvavější a drsnější než kdy před tím. Krátká stopáž vyhovuje - tj. nenudí ani minutu. Je tam spousta záběrů a vychytávek které budu vstřebávat ještě dlouho. Například scéna kdy sheriff s motorem od člunu který využívá jako strunovou sekačku a mnoho dalšího. Nečekal bych že se do toho řežie tak opře. Vidět to ve 3D musí být požitek. ()

intro

Alexandre Aja opět nezklamal. Ze začátku sem měl sice trochu obavy, ale postupně se film dostává do hodně krvavých vod. Dávám 70% a všem doporučuji. ()

vieriX

What the fuck tak to jsem nečekal. Bez debat jeden z nejlepších hororových remaku posledních let. Také jatka co Aja připravil jen tak něco nepřekoná. Desítky lidi roztrhaných někteří na cucky voda pokryta krví vnitřnostmi a končetinami. Spustu odhalených ba skoro nahých koček vidět tu scénu kde nebudou kozy je sakra těžké. Dokonce ti lidi uvažují i logicky to už se v hororech dnes moc nenosí. Rozhodně pokud máte zažívací problémy nedoporučuji se dívat. Jinak jsem hodně nadšený. Je vidět že režisérovi nikdo do práce nekecal a ten si to natočil tak jak chtěl. Jsou tu určité zadní vrátka na případné pokračování. ()

ratpile

Samozřejmě, žánrový nadhled, spousta cecků a nekompromisní gore nálož budiž jedině k dobru. Piranha působí v kinech opravdu jako zjevení. Přesto, je to prostě JEN efektní požírání modelek a pornohereček houfem piraní; víc už z toho asi vymáčknout nejde. Snad jen ten mega-masakr na pláži byl opravdu zapamatováníhodný. ()

4k7

Nemohl jsem si nevzpomenout na Čelisti z roku ´75, ovšem porovnávat tyto dva filmy je zbytečné. Piranha mohl být i sám o sobě docela dobrý film, ale příjde mi jako jednohubka, která je divákovi předhozena bez jakékoliv elegance a slušnosti. Jestli chtěl Alexandre Aja pouze šokovat a těžit z 3D, pak nejsem jeho cílová skupina ()

Asdas

Páči sa my ta braková úprimnosť akú Aja sebavedomo ponúka v tomto filme , polovica je o ženách ,dvoch morských pannách a príprave rybičiek na veľké krvavé finále v ktorom sa potom už ľudia stávajú regulérnou potravou pre rybičky ,nádherné GUILTY PLEASURE. ()

Jerris008

Je to sice místama napínavé, ale tyhle chvilky vítězoslavně přehlušuje fůra nelogičností, nechutností a houpavejch koz. Ve finále - celkem slušné béčko, nic víc, možná trochu míň ()

jafuska

film s hororovými prvky, ale tentokrát přišli na scénu Piraně, neviděla jsem 3D verzi a o nic jsem myslím nepřišla, klasika, lidi ve vodě a útočí na ně piraně, kdepak jsem to jen už něco podobného viděla? Že by čelisti? ale tentokrát jsou na scéně tyto ryby? pro mě žádné překvapení, protože takovýto žánr jsem viděla už několikrát, a toto mě prostě nemůže nijak nadchnout, detailní záběry na roztrhání lidského těla, to opravdu nemusím a tady vlastně o nic jiného nešlo, prostě natočit detailně útoky na lidi, a to by mělo být vrcholem filmu? jsem velmi zklamaná, takto se prostě film netočí,. ()

Jarduk03

Nechápu prozatimní vysoké hodnocení. Jo uznávám, že 3D boobs na každém záběru jsou možná dobrý, ale když zjistíte, že po 5 minutách, kdy se na plátně neukáže jediné vemínko, tak film není ničím zajímavý, je to špatný. Příběh stupidní a hlavně naprosto předvídatelný. Nevím, zda se u tohodle filmu mám bát, nebo snad smát. Nakonec zjistíte, že vás vlastně vůbec nezajímá, jak to dopadne, ale spíše si přejete, ať všichni naskáčou do vody, všechny je sežerou a vy konečně budete moct jít z kina. O českém zmršeném dabingu ani nemluvím. Tomuhle filmu dávám jednu hvězdu snad vážně jen kvůli těm krásným ženským a kozám, kam se člověk podívá. ()

Nessos odpad!

Tak tohle bylo teda hodně nechutné, doslova. A ten ukousnutý penis tomu dal korunu. Vrchol trapnosti a absolutní zhovadilosti, který nezná mezí. Lituju každého okamžiku, který jsem u této prasečiny strávil, protože i luxování by bylo ušlechtilejší, a dokonce i zábavnější činností. ()

jprmusic

Ještě že Richarda Dreyfusse nevystřihli z filmu úplně - to už je na tom vážně tak špatně, že má tohle zapotřebí ? Zpět k filmu. Pokud jde o akci a ryby, tak bych dal xxxx, ale těch koz, penisů a blbejch porno keců bylo poněkud příliš, takže jsem měl v jednu chvíli chuť ten film vypnout. Škoda. ()