poster

Arthur a souboj dvou světů

 • Francie

  Arthur et la guerre des deux mondes

 • Slovensko

  Arthur a súboj dvoch svetov

 • USA

  Arthur 3: The War of the Two Worlds

Dobrodružný / Rodinný / Fantasy

Francie, 2010, 101 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • blackrain
  ****

  Na začátku jsme se dočkali malé rekapitulace, takže není nutné vidět předchozí díly. Propracované, akční a na konec i vtipné.(1.3.2011)

 • Beastmaster4
  ***

  Třetí pokračování splnilo mé očekávání. Po druhém nevýrazném, tedy spíše špatném dílu se trojka vrací ke kvalitám prvního dílu. Pěkná animace a hlavně spousta míst k zasmání. Jako rodinný animák rozhodně nezklame, děti si užijí napětí a spolu s rodiči se i zasmějí.(24.6.2011)

 • Tuax
  ***

  Každý díl trochu jinak pojatý, každý v trochu jiném světě.pro mě je nejlepší první díl, který je dobrodružný i pohádkový. Druhý díl celkově za moc nestál byl jen úvodem pro třetí díl a tento byl v mnoha směrech aspoň zábavný i když tvůrci už moc nedali na to, že Maltazar měl mít tři metry a měl tak dva metry deset a ti dvoumilimetroví minimojové měli ve vlaku a letadlech i několik centimetrů. Ale odkaz na STar wars docela povail, jako i několik dalších momentů. Tak zůstanu s hodnocením uprostřed. Mírně lepší trojka. 6/10(5.1.2012)

 • Slarque
  **

  Sestupná tendence trilogie (snad to opravdu nebude mít víc dílů!) pokračuje. Na jednu stranu se dospělí chovají čím dál infantilněji, na druhou musí všechno vyvrcholit výbuchy, tanky a praktickým zničením celého městečka. Tohle snad do rodinných filmů nepatří. A není to ani nijak dobře natočené.(7.10.2013)

 • Nach
  **

  Sice o chloupek lepší, než naprosto zbytečný druhý film, ale ani tak se nejedná o bůhví jaký zázrak. Logiku to minulo rychlostí blesku, postavy o sobě řeknou tolik nového jako poslanec při majetkovém přiznání a údajná epická bitva dvou světů vypadá jako hospodská rvačka při níž bezdůvodně začalo - jen tak mimochodem – hořet všech dvacet vesnických stavení. 55% P.S. A hlavní záporák už není zlý, ale pouze blbý!!!(24.5.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace