Epizody(22)

Fiffty

Po dlhom váhaní, či sa pustiť do tejto animovanej série, som sa nakoniec odhodlal a musím povedať, že som milo prekvapený. Čakal som, že to bude z veľkej časti pôsobiť, ako animovaný seriál, najmä pre detské publikum, ale niektoré časti boli vymyslené výborne a s dobrou zápletkou. Ako taká výplň medzi filmami hlavnej série je to skvelé a približuje to udalosti, ktoré sa odohrávali počas klonových vojen. Prvá séria ma presvedčila, takže budem pokračovať ďalej a verím , že to nesklame. ()

Johny203

Mierne infantilné ale nevyhýba sa to ani drsným a temným situáciám ktoré vojna prináša. Škoda ale že to nie je zamerané výlučne na dospelého diváka. Niektoré epizódy boli zbytočné. celkovo ale nadpriemer- ()

BonRStone

Táto séria bola rozhodne slabšia ako film, avšak má niekoľko svetlých zaujímavých epizód. Z neznámych dôvodov ma strašne nudili časti s Jar Jarom a väčsinou nudila aj Padmé. Ashoku akosi nemusím, vo filme som ju zniesol ale tu mi prišla miestami až otravná svojím teenager chovaním, vyvrcholenie prišlo v poslednej epizóde a za mňa trošku prešľap. Takto si nepredstavujem mladých Jedi.   Plus ale za sériu Malevolence, ukážku pirátov v sérií s Dookuom, rovnako tak jeho naštrbený vzťah s Grievousom, boj o Ryloth mohol byť lepší, no to čo dala prvá epizóda sa už asi nedalo dobehnút v zvyšných dvoch, ale aj tak fajn. Určite je prvá séria obohatením, spracovanie je milé a aj animácia je obstojná. Správny fanúšik franchise musí zhliadnuť, aj keď si občas poviete prečo to vlastne pozerám. ()

JG9

Musím říct že první série Clone Wars nebo chcete-li klonových válek je hodně fajnová. Čeho bych se chtěl v této sérii zastat je Jar Jar Binks který holt tolik nevadil. Nejlepší díl za mě byl díl 16. který byl fakt hodně ale hodně napínavý a nejasný, škoda že měl jenom 22 minut ale za samotnou zmínku by stály všechny díly kterým jsem dal pět hvězdiček. Nejhorší byl díl 1. který byl jenom taková maličká ochutnávka. Jsem taky rád že už to nestojí jenom na Ashoce a Anakinovi ale i na něčem jiném. Co se týče negativů tak mám dvě výtky: zaprvé je tam pořád podivná animace která je sice lepší než ve filmu což je ostuda ale i tak to za moc nestojí. Za druhé je soudržnost. Nemá to ucelený příběh proto to vyloženě působí spíš jako výplň než jako něco plnohodnotného. Ve finále musím říct že se jedná fajn seriál co si zatím užívám.8/10 Nejlepší díl:16. Nejhorší díl:1. ()