Série(6) / Epizody(160)

Se Shaunem vládne na farmě chaos! Shaun rozhodně nejde se stádem - právě naopak, stádo se pod jeho vedením pouští do různých činností, které klidné údolí mění na pastvinu plnou zmatků. Shaun s kamarády nedávají šanci pasteveckému psu Bitzerovi, který se snaží utajit, co všechno se děje za farmárovými zády. Každý den přináší nové dobrodružství se Shaunem! 8 Béé...zvadných příběhů: Rozcvička se Shaunem Koupání Aportování Donáška Obraz Česáči jablek Strašidelná noc Drak. (oficiální text distributora)

sona123

Ovečka Shaun spadla z nebes. Pro mě. Úžasné překvapení, na něž jsem kdysi dávno narazila po ránu v so nebo v ne dopoledne. Důkaz, že i pořad pro děti může mít pořádné grády. A že je má! ()

Mikeel

Nesmrtelná animace, nesmrtelná roztomilost jakýchkoliv Aardmanských zvířatek, ačkoliv ovečky jednoznačně vedou! Navíc ovečka Shaun není jen pro ty nejmenší, já se u toho taky dost nasměju a aspoň si mám o čem povídat se svou šestiletou sestřenkou, která tu nezbednou ovečku žere úplně stejně jak já! A zrzavej kocour taky válí!!! ()

Matixed

Pro děti jedna z nejlepších seriálových pohádek, co si umím představit. Co je na tom ale nejlepší, při jejím sledování se nenudí ani dospělí. A pokud něco baví vás i vaše děti, v čem by měl být problém? ()

Marius_ss

Milujem tento štýl humoru ! A tie podarené animácie, najradšej mám keď ide okolo farmár a všetci sa snažia tváriť nenápadne, a ešte keď k tomu pridajú pískanie, idem do kolien... :) ()

inyan

Skvělá záležitost, ovečka se jen tak neokouká. A kdo někdy měl, nebo má ovce, tak ví co takové roztomilé zvířátko dovede ... ()

Maryinka

Člověk by řekl, že podobné "pohádky" z plastelíny jsou jen pro děti. Některé možná ano, ale tahle určitě ne. Pobaví se u ní nejen děti, ale i celá rodina včetně otce s velice náročným smyslem pro humor (vlastní zkušenost). Kdo někdy viděl Ovečku Shaun, ten rozhodně nemůže říct, že to je průměrná blbina pro děti. Já moc pohádky nesleduji a obzvlášť proto jsem ráda, že jsem na tento skvost narazila. Každý díl naplněný maximem vtipu a legračních scének, při kterých se vůbec nemluví, za což jsem ráda, neboť dle mého názoru by to celkový dojem jen kazilo. Samotná ovečka, jakožto hlavní postava, je to nejroztomilejší stvoření, co jsem kdy viděla, a to dokazuje i fakt, že ji mám na pozadí svého PC. Tohle se tedy tvůrcům vážně povedlo. ()

Emzet

Ne, NENÍ to jen nějaká variace na Wallace a Gromita. Ovce mají hloubku. Ovce mají smysl. Ovce mají charakter i neobyčejně sdělné bečení. Celé to je takové nonšalantně absurdní a já rozhodně nemůžu než doporučit. Buďme spolu na jedné vlně. Behehehé ()

naxicka

Naprosto bezkonkurenční a geniální!! Takový Večerníček po anglicku:-). Nejlepší je pidi a maxi ovečka! Miluju ovečky!;-)) ()