Série(6) / Epizody(160)

Se Shaunem vládne na farmě chaos! Shaun rozhodně nejde se stádem - právě naopak, stádo se pod jeho vedením pouští do různých činností, které klidné údolí mění na pastvinu plnou zmatků. Shaun s kamarády nedávají šanci pasteveckému psu Bitzerovi, který se snaží utajit, co všechno se děje za farmárovými zády. Každý den přináší nové dobrodružství se Shaunem! 8 Béé...zvadných příběhů: Rozcvička se Shaunem Koupání Aportování Donáška Obraz Česáči jablek Strašidelná noc Drak. (oficiální text distributora)

killjezor

V mém okolí tenhle seriál boduje víc u dospělých než u dětí a po shlédnutí musím uznat, že si z něj odnesou něco všechny generace. Ikdyby mělo jít jen o pobavení. Na druhou stranu je těžko říct, jestli je pro děti nějak poučný, spíše ne. ()

Herráček

Taková ta typická mrcha, která ze všeho vybruslí s roztomilou grácií... Fascinuje mě ta rychlost, se kterou stíhá uklízet... A samozřejmě mám slabost pro Aardmany... ()

Wally

Tak tohle je luxusní záležitost a docela lituji malé děti, že tohle nemůžou sledovat jako Večerníček a jde to pouze velmi brzo ráno, kdy ještě moc nevnímají. Super je, že si k tomu můžeme sednout doma úplně všichni od nejmenších po nejstarší a stejně se řehtáme na celé kolo. Kdybych měl vypíchnout nejoblíbenější postavu, pak by to byla ta tlustá ovce, která všechno sežere a pohltí úplně vše. No a nesmím zapomenout na prasata, která se objevují zřídka, ale když tam jsou tak to stojí za to... Paradní plastelínová akce! ()

Daewiik

Nejsuprovější animák, kde se nemluví, nebo jen velice omezeně. Ovečka Shaun má vynikající nápady a ten její smích...na to bych se mohla dívat pořád. :) ()

Zagros

Výborný seriál pro celou rodinu! Ke krásné animaci se přidaly velmi podařené vtípky pro malé i velké a je až neuvěřitelné, jakou mají tvůrci fantazii. Viděl jsem desítky dílů a u všech se skvěle bavil. Za mě to má také ideální délku a je to super večerníček. ()

MossIT

Je to roztomilé a příjemné. Shaun dokáže vykouzlit úsměv na nejedné dětské, ale i dospělé tváři. Což ocení hlavně rodiče, kteří se tak nemusí dívat na ostatní infantilní pohádky. ()

1860

Co si budem povídat, tohle prostě těží z Wallace a Gromita, i proto jsem nejdřív přistupoval opatrněji, ale ovečky jsem si jediněčně zamiloval, skoro asi jako každý kdo to kdy viděl.. každý díl je originální a velmi vtipný, prostě 100% ()

wosho

Rozhodně *****záležitost, jenž si mě získala hned po prvním skouknutí. Humor made in Ardman s plastelínovou duší je moje srdcovka již mnoho let. ()

7trpasliku

Já myslím, že být dítě, tak to asi nechápu :-) Nebo se u toho alespoň tolik nesměju! Skvělá pohádka na dobrou noc :-) ()

Paity

Ovečku Shaun milují děti a jelikož také nějaké mám, musím za ně hodnotit čtyřmi hvězdičkami. Tohle se tvůrcům povedlo a tak není třeba hledat výmluvy, proč to dobře neohodnotit. ()

farfalla

Perfektní detailní animace. Příběhy jako ze života. Farmář chce dělat, co se mu zamane. Je pak na ovcích, aby ho udržely v rozumných mezích. Chudák pes je mezi nima, chce oběma vyhovět a být s nima zadobře. ()