Série(6) / Epizody(160)

Se Shaunem vládne na farmě chaos! Shaun rozhodně nejde se stádem - právě naopak, stádo se pod jeho vedením pouští do různých činností, které klidné údolí mění na pastvinu plnou zmatků. Shaun s kamarády nedávají šanci pasteveckému psu Bitzerovi, který se snaží utajit, co všechno se děje za farmárovými zády. Každý den přináší nové dobrodružství se Shaunem! 8 Béé...zvadných příběhů: Rozcvička se Shaunem Koupání Aportování Donáška Obraz Česáči jablek Strašidelná noc Drak. (oficiální text distributora)

darkreider

Tie ovce sú dokonalé. To je tak rafinovaný humor, čo nám tvorcovia servírujú, že aj dospelý človek si musí nájsť svoje. Za tie nápady by si tvorcovia zaslúžili 10 hviezdičiek. Niektoré časti ma rozsekali. ()

GrgaPitic

Konečně někdo úspěšně konkuruje "Jen počkej ! " a "A je to ! " Už se těším až z toho bude mít syn rozum. Věřím, že na to budeme koukat znova a znova a... :D ()

maaan

"He’s Shaun the sheep. He even mucks about with those who cannot bleat. Keep it in mind. He’s one of a kind. Oh…life’s a treat with Shaun the Sheep." ()

Stíba

Co díl to perla doplněná krásnou plastelínovou animací. Ať už ovečky paří na diskotéce, zápolí s prasaty nebo jen bečí, vždy to stojí za to. Závěrem: mééééé! ()

Emily93

Každý deň sa na farme niečo nepredvídané odohraje a mňa zanecháva v očakávani, čo nová epizóda prinesie. Roztomilá ovečka Shaun s jej kúskami, ktoré ma neraz navrátili do detských čias a vyčarili veliký úsmev. Skvelý anglický humor nielen pre deti a úvodný hudobný doprovod sa mi navždy vryli do pamäti. ()

Black-star

Tento seriál nemá chybu, co dodat. Krátké sketche, které pobaví ty nejstarší ale i nejmladší z nás. Moji synovci i neteře ho zbožňují. Nikdy se mi to neokouká. A vzhledem k tomu že ovečky jsou má nejoblíbenější zvířátka má ode mě SHAUN 100% ()