Série(6) / Epizody(160)

Se Shaunem vládne na farmě chaos! Shaun rozhodně nejde se stádem - právě naopak, stádo se pod jeho vedením pouští do různých činností, které klidné údolí mění na pastvinu plnou zmatků. Shaun s kamarády nedávají šanci pasteveckému psu Bitzerovi, který se snaží utajit, co všechno se děje za farmárovými zády. Každý den přináší nové dobrodružství se Shaunem! 8 Béé...zvadných příběhů: Rozcvička se Shaunem Koupání Aportování Donáška Obraz Česáči jablek Strašidelná noc Drak. (oficiální text distributora)

Stejšn

Lepší tři. Nějak nemusím ten výtvarný styl a pokaždé, když se ty ovce začnou usmívat bokem hlavy, nějak mě z toho trne ksicht. ()

maoc

Animák pro malé i velké dělaný s takovou chutí a energií, že jsem si ho zamiloval stejně jako můj malý syn. ()

Hanz924

skvělá podívaná pro malé i dospělé... ale v mojem případě bych řekl, že dospělí se tomu zasmějou víc... fakt to je super!! :) ()

Rajczatko

"Kapánek" pozměněný námět Wallace a Grommita mě nejdřív nutil přistupovat k seriálu se skepsí, protože jsem veliký fanda W&G, ale po asi pěti sekundách jednoho z dílů, který nám pustil náš fyzikář na gymnáziu v jedné z posledních hodin roku jsem si okamžitě seriál zamiloval :-) Je to nesmírně zábavné a milé, a i přes to že jedinou dabovanou částí je úvodní písnička, protože v žádném z dílů nepadne ani slovo, všechno nahrazuje bečení, štěkání a huhlání, je to rozhodně dílko, které zaujme naprosto jakýkoliv vzorek populace. ()

eFOXsize

Dlouho jsem odolávala. Na střední jsem si namlouvala, že už jsem dost stará na kreslené pohádky, ještě k tomu němé! Kdeže! Je to skvělé do dnes, nápadité, vtipné a nádherně animované. Má co nabídnout dětem i dospělím, ačkoliv dospělím asi více :-P. Nejvíce oceňuji důvtip oveček! ()

keiko

Jsou díly lepší a horší, ale neochvějná roztomilost seriálu překračuje všechny meze, které by mi snad v pěti hvězdičkách mohly bránit. Nadto tu je jistota, že když už podařený díl, tak se vším všudy a v plné zbroji. Je to seriál dělaný s láskou. ***** ()

Fenris 13

Nestává se často, abych se (byť u krátkého animáku) řezal smíchy od začátku do konce, ale u Shauna takhle funguje každá epizoda. Báječné. ()

Rachi

Já tu huňatou zdechlinu zbožňuji. Občas je mi až líto psa Blitzera a farmáře, při neplechách jež Shaun a ostatní ovce vyvádějí. 5/5 Tohle si je opravdu zaslouží ()

PlayEasy

Výsledky z ostatních webů: IMDb - 8,2/10 | Rotten Tomatoes: Tomatometer - ?, Audience Score - 95% | FDb.cz - 81,8% | Béééé, to by řekl náš pan učitel hudební nauky, kdyby viděl, na co se jako velcí díváme. My se naopak u každého Béééé (v tomto filmu) smějeme, jak málokdy. Neskutečně šikovná práce a především zábavná. Odteď říkáme "je tam veselo jako v ovčíně" :-) Ne, ale fakt, geniální alá Nick Park! 100% ()

ratje

Brilantni detsky serial britske BBC. Na DVD zatim vyslo 24 z 40 odvysilanych epizod - tri DVD po osmi. (duben 2008). Vetsina lidi, ktera predstira, ze tohle DVD kupuje pro deti, si jej ve skutecnosti koupila pro sebe. A ja k nim taky patrim. ()

quasar

Když jsem rozkliknul hodnotit/komentovat, tak jsem nevěřil!!! Konečně něco, co se líbí všem! U nás nedělní ráno probíhá tak, že náš tříletý syn se budí a dloubá do mě - "tati vstávej, bude hřiště!" "Vzbuď mě až na ovečku!" "Nevzbudím" "To se opovaž!!!" :) Grotesky prostě nezklamou ani v dnešní době... ()

Merwin

Hah tak tohle je naprosto výbornej seriál. Když má člověk horší náladu tak tohle je stoprocentní lék. Výborně propracovaný a nadabovaný scény. Přes obtloustlého a líného kocoura přes prasata k ovčímu miminu, který je ovšem dokonalý (a to nemluvim o vizáži kuřat, u kterejch jsem myslel, že umřu) :D:D:D vřele doporučuju. ()